Dr hab. n. med.

Maciej Gonciarz verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: All-MedicusUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Uprzejmy, rzeczowy i "ludzki" lekarz. Pomimo tego , że moja choroba okazała się bardzo poważna wiem , że pan doktor poprowadzi mnie w taki sposób , że odzyskam zdrowie! Wdzięczna pacjentka.

 • Szukasz gastrologa? Pacjenci polecają:

  Michał Pusty
  Michał Pusty
  Chirurg, Proktolog, Gastrolog
  Dąbrowa Górnicza
  Jedna z najbardziej rzeczowych i fachowych wizyt jakiej miałem okazję doświadczyć. Opinie innych w pełni uzasadnione… więcej

  Łukasz Firkowski
  Łukasz Firkowski
  Gastrolog, Internista
  Majakowskiego 41/2, Dąbrowa Górnicza
  Doktor cierpliwe i dokładnie wysłuchał, był bardzo życzliwy i przykładał się do znalezienia przyczyny problemu-… więcej

  Bolesław Wojciech Jasiński
  Bolesław Wojciech Jasiński
  Gastrolog, Hepatolog
  Al. Wolności 6, Sosnowiec

  Przemysław Besser
  Przemysław Besser
  Gastrolog, Internista
  Sucha 7a, Sosnowiec
  Po wizycie u Pana Doktora jestem spokojniejsza o myśl, że w końcu znalazłam odpowiedniego lekarza, który dąży do… więcej

  Jerzy Wilhelm Eszyk
  Jerzy Wilhelm Eszyk
  Gastrolog, Internista
  Plac Medyków 1, Sosnowiec
  Lekarz który prowadzi moją chorobę w sposób bardzo profesjonalny .Jako pacjent jestem bardzo wdzięczny. więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Usługi

  All-Medicus

  Harcerzy Września 1939r. nr 5, 40-659 Katowice, śląskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  36 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: All-MedicusUsługa: konsultacje gastrologiczne

   Uprzejmy, rzeczowy i "ludzki" lekarz. Pomimo tego , że moja choroba okazała się bardzo poważna wiem , że pan doktor poprowadzi mnie w taki sposób , że odzyskam zdrowie! Wdzięczna pacjentka.

  • P

   Polecam tego lekarza. Szuka przyczyny dolegliwości, kieruje na dalsze badania aby potwierdzić diagnozę.

  • Dawno temu Pan Gonciarz uratował życie mojej mamy.Darował jej jeszcze 10 lat życia.Jak przyjęto mamę na oddział (przewieziona ze szpitala w DG, gdzie kazano się pogodzić ze śmiercią w najbliższych godzinach)Pan doktor przyjechał natychmiast do Sosnowca z Krakowa.Od tego czasu mineło ok 20 lat i nigdy nie zapomnę ciepłego i fachowego lekarza.

  • A

   Zachęcona pozytywnymi opiniami na tym portalu, potrzebująca dobrego lekarza 'na już' zdecydowałam się na wizytę u dr. Gonciarza. była to moja pierwsza i zapewne ostatnia wizyta u tego lekarza! Mam bardzo częste bóle żołądka do tego wymioty i krew w stolcu plus kilka innych bardzo dokuczliwych dolegliwości. Byłam prywatnie. Wizyta kosztowała 170zl i trwała 3 minuty. Doktor był bardziej zainteresowany smsem którego dostał niż mną i tym co mam do powiedzenia.
   Zero kontaktu z pacjentem. Zero pytań o dolegliwości, ból czy objawy. Zadał tylko ogólnikowe pytania typu gdzie mieszkam, gdzie pracuje i czy mam jakieś zwierzęta. Skandal! Nie dostałam nawet głupiej recepty na jakiekolwiek tabletki. Na odchodne dostałam kartkę z napisanymi badaniami które mam zrobić bez słowa wytłumaczenia co to są za badania, na co i w jakim celu. ZERO! Brak profesjonalizmu, empatii i zainteresowania pacjentem. NIE POLECAM!

  • K

   Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Przeprowadził wnikliwy wywiad i na jego podstawie zlecił szereg badań. Inni lekarze często bagatelizowali moje dolegliwości, tłumacząc je dietą i stresem. Natomiast Pan doktor niezlekceważył żadnego objawu, szuka ich przyczyn, dzięki czemu jestem dobrej myśli.
   Rzetelny lekarz, godny polecenia.

  • Docent Maciej Gonciarz to nie tylko wspaniały fachowiec ale również lekarz,dla którego pacjent jest najważniejszy. Przyjazny seniorom, nie bagatelizuje ich problemów, chętnie wysłucha, zawsze znajdzie dla nich czas. Mama miała 2 badania, które przeprowadził profesor i z wielkim szacunkiem mówi na temat Pana profesora i jego troski o pacjenta w trakcie badania. Cieszę się, że mama trafiła na jego oddział .Polecam tego lekarza wszystkim osobom, które potrzebują gastrologa. Wdzięczna pacjentka.

  • K

   Doc. Maciej Gonciarz bardzo dobry lekarz , zawdzięczam mu życie . Bardzo serdeczny dla ludzi którymi bardzo się interesuje ;) . Leczę się od kilku lat i nie zamierzam zmieniać ! :)

  • R

   Bardzo dobry gastroenterolog! Trochę śmieszny, ludzki lekarz, których jest coraz mniej. Robi wszystko by pomóc swoim pacjentom. Mnie osobiście pomógł bardzo, nie dawali szans na leczenie biologiczne lecz przez upór Pana Doc. Gonciarza teraz jestem leczona prawidłowo. Polecam !!!

  • L

   Dokt Doc.Maciej. Gonciarz dwa razy robil mi kolonoskopie raz w szpitalu wojewodzkim a drugi raz w gliwicach zrobil to bezbolesnie jest mily delikatny swietny gastrolog godny polecenia

  • P

   Witam leczę się u docenta na L-C dwa lata bywało różnie co lekarz to inne diagnoza miałam dosyć nikt nic nie wiedział więc docent Gonciarz wreszcie się poznał a nikt mu nie wierzył nawet ja miałam wątpliwości jestem dziś na leczeniu biologicznym dzięki uporowi lekarza bardzo mocno polecam przy tej chorobie jaką jest crohn najważniejsze jest mieć jednego lekarza .Tydzień temu przeprowadziłam się z moim mężem do Warszawy i dzięki docentowi jestem pod skrzydłami Dr Rydzyńskiej POZDRAWIAM

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG