Informacje o placówce

Gabinety

All-Medicus

Harcerzy Września 1939r. nr 5

40-659 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Wilhelm Eszyk Zwykła wizyta

  Nie polecam. Zgłosiłem się z długotrwałym bólem brzucha. Lekarz po badaniu palpacyjnym stwierdził, że wszystko jest w porządku, nie zlecił żadnych badań, nie przepisał żadnych leków. Stwierdził, że w moim młodym wieku nie choruje się poważnie. Szkoda pieniędzy.
  Konieczna była konsultacja z innym gastrologiem, który podszedł do tematu profesjonalnie.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał Inny

  Wspaniała osoba, niezwykle empatyczna i cierpliwa. Nie zam nikogo kto tak angażuje się w stosunku do pacjenta. Każdy lekarz powinien uczyć się od Pani Doktor. Poza nieprzeciętną wiedzą Pani Doktor wykazuje się ogromem serdeczności. Polecam!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał konsultacja lekarza chorób zakaźnych

  Pani Doktor jest świetnym fachowcem w leczeniu WZW typu B. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Cierpliwa, sympatyczna i konkretna.
  Życzyłbym sobie i wszystkim, żeby trafiali tylko na takich lekarzy!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Wilhelm Eszyk

  Lekarz bardzo obojętny. Po dwóch miesiącach bólu brzucha nie zlecił badań tylko pouciskał brzuch kiedy akurat nie bolało i stwierdził, że tak młodych osób nie diagnozuje. Przepisał przeciwbólowe, skasował 150 zł i do widzenia. Nie polecam!

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał złe wyniki wątrobowe

  Trafiłem do Pani dr. Ciszowska-Bogdał ze złymi paramertami watrobowymi. Testy przesiewowe na HCV nic nie wskazywały, dzięki dociekliwości Pani dr. zdiagnozowalismy zakażenie. Bardzo miła i profesjonalna osoba. Wszystko dokładnie wytłumaczy i odpowiada na każde pytanie wyczerpująco. Polecam Panią Halinę Ciszowska Bogdał

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał

  Bardzo polecam panią doktor. Jest bardzo miłą i kompetentną osobą oraz ma profesjonalne podejście do każdego pacjenta i chce pomóc jak tylko potrafi. Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie dzięki czemu z pewnością pomoże wielu pacjentom. Mnie osobiście bardzo pomogła za co jestem dozgonnie wdzięczny.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał

  Pani dr jest bardzo miłą i kompetentną specjalistką. Posiada bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Polecam

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał hepatitis chronica, cirrhosis

  Wspanialy lekarz.Cudowny czlowiek.Dzieki Pani Dr.Halinie Ciszowskiej Bogdal zyje. Tyle trudu i zyczliwosci, serca i fachowosci ktorych od Pani Dr dostalem stanowi ogrom Jej wkladu w ratowanie zdrowia i zycia. Jestam niezmiernie wdzieczny i pod wrazeniam fachowosci dajacej takie efekty jak w moim przypadku. Dzieki, dzieki Pani Doktor to za Pani przyczyna i ogladam teraz cudowna Polska jesien, ktora w tym roku mamy.Andrzej z Olkusza. Allidp.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał zakażenie wątroby typu C

  Pani Dr bardzo dokładnie prowadzi badania wstępne co pozwala na szybkie dobranie odpowiedniego leku. Jest bardzo serdecznym człowiekiem, potrafi wszystko wytłumaczyć i uspokoić pacjenta. Po trzech miesiącach terapii wirus został wyeliminowany, poprawiły się również pozostałe parametry narządów. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną serdeczność i wsparcie.

 • L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał HCV

  Pani doktor podchodzi z sercem do pacjenta. Szybko dobrała mi odpowiedni lek, zrobiła serię badań i terapia zakoczyla się pełnym sukcesem!
  Dziękuję :-)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania