Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (25)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał Inny

  Pani Doktor Halina Ciszowska - Bogdał jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia, niezwykle empatyczna i cierpliwa. Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu może pomóc wielu pacjentom. Bardzo dokładnie prowadzi wywiad i badania wstępne, co pozwala na szybkie dobranie odpowiedniego leczenia. Dla Pani Dr dobro każdego człowieka jest największą wartością, dla każdego pacjenta jest serdecznym i troskliwym przyjacielem. Z całego serca polecam Doktor Halinę Ciszowską - Bogdał

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wilhelm Eszyk konsultacja gastrologiczna

  Leczę się u Pana Doktora już chyba ponad rok (zarówno w All Medicus, jak i w szpitalu) i jak najbardziej polecam. Zawsze jest odpowiednio zaangażowany, wszystko cierpliwie wyjaśnia (naprawdę, czasami wykazuje się wręcz anielską cierpliwością), wizyty przebiegają w miłej atmosferze, trwają odpowiednio długo, a przede wszystkim doktor Eszyk ma ludzkie podejście do pacjenta. Ma również duuuuże doświadczenie w przeprowadzaniu badań endoskopowych. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał Inny

  super lekarz. wytłumaczył był cierpliwy. wykluczyl inne choroby. naprawde Pani Doktor godna polecenia


  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał Inny

  Pani Doktor Halina Ciszowska - Bogdał jest wyjątkowym, wspaniałym lekarzem, a przy tym cudownym człowiekiem. Najwyższy profesjonalizm zawodowy łączy z ogromną empatią i życzliwością w stosunku do pacjenta. Rzadko można spotkać tak zaangażowanego i troskliwego lekarza. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Doktor za skuteczne leczenie, a także za okazaną mi pomoc i wsparcie. Dziękuję i polecam z całego serca!


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wilhelm Eszyk konsultacja gastrologiczna

  Przyszłam do dr Eszyka z bólami brzucha trwającymi od sierpnia. Pan dr dokładnie przejrzał całą dokumentację, wszystkie badania i wypisy. Zadawał konkretne pytania, ja również mogłam dopytywać. Pan doktor był zainteresowany problemem, nie spieszył się, ustaliliśmy plan dalszych działań i badań. Jedyny minus za opóźnienie w wizycie, ale pan dr pracuje w szpitalu więc można to oczywiście zrozumiec:) ogólnie polecam.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wilhelm Eszyk konsultacja gastrologiczna

  Byłam na dwóch wizytach i wrócę do doktora jeśli pojawi się taka potrzeba. Bardzo dokładne badanie, bardzo wnikliwe przyglądanie się wynikom wielu badań, spojrzenie na "całość" organizmu, a nie tylko na najbardziej bolącą część. Doktor Eszyk nie przepisuje lekarstw w ciemno, myśli o tym, czy nie pogorszą one innych problemów zdrowotnych pacjenta (niezwykle rzadkie podejście, większość lekarzy nie patrzy całościowo).
  Do tego jest bardzo sympatyczny i kulturalny i ma fajny styl bycia, który dla mnie sprzyja dobremu samopoczuciu w gabinecie.


  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wilhelm Eszyk Zwykła wizyta

  Nie polecam. Zgłosiłem się z długotrwałym bólem brzucha. Lekarz po badaniu palpacyjnym stwierdził, że wszystko jest w porządku, nie zlecił żadnych badań, nie przepisał żadnych leków. Stwierdził, że w moim młodym wieku nie choruje się poważnie. Szkoda pieniędzy.
  Konieczna była konsultacja z innym gastrologiem, który podszedł do tematu profesjonalnie.


  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał Inny

  Wspaniała osoba, niezwykle empatyczna i cierpliwa. Nie zam nikogo kto tak angażuje się w stosunku do pacjenta. Każdy lekarz powinien uczyć się od Pani Doktor. Poza nieprzeciętną wiedzą Pani Doktor wykazuje się ogromem serdeczności. Polecam!


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał konsultacja lekarza chorób zakaźnych

  Pani Doktor jest świetnym fachowcem w leczeniu WZW typu B. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Cierpliwa, sympatyczna i konkretna.
  Życzyłbym sobie i wszystkim, żeby trafiali tylko na takich lekarzy!


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wilhelm Eszyk

  Lekarz bardzo obojętny. Po dwóch miesiącach bólu brzucha nie zlecił badań tylko pouciskał brzuch kiedy akurat nie bolało i stwierdził, że tak młodych osób nie diagnozuje. Przepisał przeciwbólowe, skasował 150 zł i do widzenia. Nie polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Harcerzy Września 1939r. nr 5, 40-659 Katowice Pokaż w Google Maps
PZU Pomoc, Compensa, PZU Życie

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania