Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

All-Medicus

Harcerzy Września 1939r. nr 5

40-659 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Wilhelm Eszyk konsultacja gastrologiczna

  Byłam na dwóch wizytach i wrócę do doktora jeśli pojawi się taka potrzeba. Bardzo dokładne badanie, bardzo wnikliwe przyglądanie się wynikom wielu badań, spojrzenie na "całość" organizmu, a nie tylko na najbardziej bolącą część. Doktor Eszyk nie przepisuje lekarstw w ciemno, myśli o tym, czy nie pogorszą one innych problemów zdrowotnych pacjenta (niezwykle rzadkie podejście, większość lekarzy nie patrzy całościowo).
  Do tego jest bardzo sympatyczny i kulturalny i ma fajny styl bycia, który dla mnie sprzyja dobremu samopoczuciu w gabinecie.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Wilhelm Eszyk Zwykła wizyta

  Nie polecam. Zgłosiłem się z długotrwałym bólem brzucha. Lekarz po badaniu palpacyjnym stwierdził, że wszystko jest w porządku, nie zlecił żadnych badań, nie przepisał żadnych leków. Stwierdził, że w moim młodym wieku nie choruje się poważnie. Szkoda pieniędzy.
  Konieczna była konsultacja z innym gastrologiem, który podszedł do tematu profesjonalnie.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał Inny

  Wspaniała osoba, niezwykle empatyczna i cierpliwa. Nie zam nikogo kto tak angażuje się w stosunku do pacjenta. Każdy lekarz powinien uczyć się od Pani Doktor. Poza nieprzeciętną wiedzą Pani Doktor wykazuje się ogromem serdeczności. Polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał konsultacja lekarza chorób zakaźnych

  Pani Doktor jest świetnym fachowcem w leczeniu WZW typu B. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Cierpliwa, sympatyczna i konkretna.
  Życzyłbym sobie i wszystkim, żeby trafiali tylko na takich lekarzy!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Wilhelm Eszyk

  Lekarz bardzo obojętny. Po dwóch miesiącach bólu brzucha nie zlecił badań tylko pouciskał brzuch kiedy akurat nie bolało i stwierdził, że tak młodych osób nie diagnozuje. Przepisał przeciwbólowe, skasował 150 zł i do widzenia. Nie polecam!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał złe wyniki wątrobowe

  Trafiłem do Pani dr. Ciszowska-Bogdał ze złymi paramertami watrobowymi. Testy przesiewowe na HCV nic nie wskazywały, dzięki dociekliwości Pani dr. zdiagnozowalismy zakażenie. Bardzo miła i profesjonalna osoba. Wszystko dokładnie wytłumaczy i odpowiada na każde pytanie wyczerpująco. Polecam Panią Halinę Ciszowska Bogdał


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał

  Bardzo polecam panią doktor. Jest bardzo miłą i kompetentną osobą oraz ma profesjonalne podejście do każdego pacjenta i chce pomóc jak tylko potrafi. Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie dzięki czemu z pewnością pomoże wielu pacjentom. Mnie osobiście bardzo pomogła za co jestem dozgonnie wdzięczny.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał

  Pani dr jest bardzo miłą i kompetentną specjalistką. Posiada bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Polecam


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał hepatitis chronica, cirrhosis

  Wspanialy lekarz.Cudowny czlowiek.Dzieki Pani Dr.Halinie Ciszowskiej Bogdal zyje. Tyle trudu i zyczliwosci, serca i fachowosci ktorych od Pani Dr dostalem stanowi ogrom Jej wkladu w ratowanie zdrowia i zycia. Jestam niezmiernie wdzieczny i pod wrazeniam fachowosci dajacej takie efekty jak w moim przypadku. Dzieki, dzieki Pani Doktor to za Pani przyczyna i ogladam teraz cudowna Polska jesien, ktora w tym roku mamy.Andrzej z Olkusza. Allidp.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Ciszowska-Bogdał zakażenie wątroby typu C

  Pani Dr bardzo dokładnie prowadzi badania wstępne co pozwala na szybkie dobranie odpowiedniego leku. Jest bardzo serdecznym człowiekiem, potrafi wszystko wytłumaczyć i uspokoić pacjenta. Po trzech miesiącach terapii wirus został wyeliminowany, poprawiły się również pozostałe parametry narządów. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną serdeczność i wsparcie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania