lek.

Maciej Golach

Laryngolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

www.laryngolog.olesnica.pl więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • www.laryngolog.olesnica.pl

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Maciej Golach to świetny lekarz. Nigdy nie bagatelizuje objawów zgłaszanych przez pacjenta. Rzeczowo i dokładnie przygląda się pacjentowi i świetnie dobiera leki. Uspokaja, a przy tym jest anielsko cierpliwy i szalenie miły. Oby więcej takich lekarzy!

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Doktor Maciej Golach jest bardzo dobrym lekarzem, widać, że z powołania!
  Po pierwszej wizycie dobrze zdiagnozował moją chorobę i dobrał mi leki które wyleczyły mi uchu z ropy,która towarzyszyła mi od bardzo dawna.
  Pan Doktor to człowiek, miły ,cierpliwy i serdeczny, poświęcił mi dużo czasu i uwagi na każdej wizycie, wszystko dokładnie wytłumaczy .
  Jestem bardzo szczęśliwa,że pozbyłam się tej ropy z ucha,ale tylko dzięki Panu Doktorowi.
  Będę bardzo Pana polecała.
  Dziękuję serdecznie.
  Barbara F z Wrocławia.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo dobry lekarz. Nie zbagatelizował problemu a przepisane leki pomogły i dolegliwości nie powracają (co miało miejsce po konsultacji z innym lekarzem). Podczas badania zbadał również całe górne drogi oddechowe, żeby sprawdzić czy tam nic się nie dzieje. Wszystko dokładnie wyjaśnił a do tego był bardzo miły podczas wizyty. Konsultacja w bardzo przystępnej cenie.

 • J

  Lekarz z powołania. Wszystko wyjaśnia, uspokaja i naprawdę troszczy się o pacjenta. Weszłam do gabinetu przerażona co się dzieje z moim słuchem, a wyszłam z uśmiechem na twarzy i dużo spokojniejsza.

 • M

  To była moja pierwsza wizyta u otolaryngologa i mówiąc szczerze, trochę się stresowałam. Nie słyszałam na jedno ucho i dodatkowo miałam ostre przeziębienie i bałam się, że lekarz mnie pogoni i kiwnie ręką, że to tylko przeziębienie. Pan Doktor tak nie zrobił. Był bardzo miły. Człowiek o ogromnej wiedzy. Wizytę wspominam bardzo dobrze i polecam tak dobrego lekarza.

 • Mimo wyjazdu urlopowego, otrzymałem poradę on-line. Rzeczowo i wyjątkowo miło. Usłyszałem (na ucho które jeszcze słyszy) poradę i słowa pocieszenia, tak potrzebne w chorobie.

  Nadmienię, że cały ranek dzwoniłem po Oleśnicy i uzyskanie pomocy w przychodniach nie było możliwe, a to urlop, a to coś się zesrało w przychodni, nie mogę pojąć jak płatna wizyta jest umawiana na 2 tygodnie po zgłoszeniu problemu. Ogłuchł bym na dobre lecząc się prywatnie w Medyku, Medicusie czy Q-medzie

  A tu miły Pan, doradził i przyjmie mnie już za kilka dni po powrocie z urlopu, najszybciej z wszystkich obdzwonionych specjalistów.