lek.

Maciej Golach

Laryngolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

www.laryngolog.olesnica.pl więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.laryngolog.olesnica.pl

Ocena pacjentów:

3 opinie

 • JZ

  Lekarz z powołania. Wszystko wyjaśnia, uspokaja i naprawdę troszczy się o pacjenta. Weszłam do gabinetu przerażona co się dzieje z moim słuchem, a wyszłam z uśmiechem na twarzy i dużo spokojniejsza.

 • MK

  To była moja pierwsza wizyta u otolaryngologa i mówiąc szczerze, trochę się stresowałam. Nie słyszałam na jedno ucho i dodatkowo miałam ostre przeziębienie i bałam się, że lekarz mnie pogoni i kiwnie ręką, że to tylko przeziębienie. Pan Doktor tak nie zrobił. Był bardzo miły. Człowiek o ogromnej wiedzy. Wizytę wspominam bardzo dobrze i polecam tak dobrego lekarza.

 • Mimo wyjazdu urlopowego, otrzymałem poradę on-line. Rzeczowo i wyjątkowo miło. Usłyszałem (na ucho które jeszcze słyszy) poradę i słowa pocieszenia, tak potrzebne w chorobie.

  Nadmienię, że cały ranek dzwoniłem po Oleśnicy i uzyskanie pomocy w przychodniach nie było możliwe, a to urlop, a to coś się zesrało w przychodni, nie mogę pojąć jak płatna wizyta jest umawiana na 2 tygodnie po zgłoszeniu problemu. Ogłuchł bym na dobre lecząc się prywatnie w Medyku, Medicusie czy Q-medzie

  A tu miły Pan, doradził i przyjmie mnie już za kilka dni po powrocie z urlopu, najszybciej z wszystkich obdzwonionych specjalistów.