Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne Mickiewicza - Aktywne Centrum Zdrowia
Mickiewicza 3, 56-400 Oleśnica
Centrum Medyczne Mickiewicza - Aktywne Centrum Zdrowia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  Renata Mulowska-Gałka Inny

  Profesjonalne podejście, super wywiad, mile podejście, skuteczne leczenie, szuka rozwiązań a zarazem szczegółowo opowiada o podjętych kierunkach leczenia

  A
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Mickiewicza - Aktywne Centrum Zdrowia Inny

  Rewelacyjny specjalista! U dr Lasmanowicza prowadzę już 2. ciąże. Zawsze jest dokładny, odpowie na każde pytanie, zawsze pomocny, jest w nim dużo empatii , można z nim porozmawiać o swoich obawach, lekach zawsze wysłucha i doradzi. Z całego serca polecam tego lekarza.

  J
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Mickiewicza - Aktywne Centrum Zdrowia

  Potwierdzam, Pani doktor przede wszystkim uważnie słucha pacjenta, zawsze skoncentrowana na pacjencie, poza tym rzetelnie przeprowadza badanie, nic nie umknie jej uwadze. Odznacza się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem, empatią. Bardzo się cieszę, że jestem pod jej opieką. Życzę wszystkim, żeby mieli takiego lekarza. Pomogła nie tylko mi, ma wielu pacjentów, trudno się do niej dostać. Bardzo chciałam za tym pośrednictwem jej podziękować za pomoc mojemu synowi, dzięki jej szybkiej reakcji mój syn uzyskał w porę diagnozę i udało mu się wyjść z poważnej choroby. Taki lekarz to skarb!

  O
  Profil zweryfikowany
  Dorota Reszczyńska-Ślęzak

  Jestem pacjentką Pani Doktor od 6 lat i nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza. Fantastyczny lekarz i wspaniały człowiek. Należę do kobiet, które często borykają się z mniej lub bardziej poważnymi dolegliwościami i Pani Doktor już nie raz doprowadzała moje zdrowie do porządku a teraz prowadzi moją ciążę. Dodam, że kilku lekarzy wcześniej informowało mnie (bez poparcia tego odpowiednimi badaniami) że nie będę mogła mieć dzieci. Od Pani Doktor nigdy nie usłyszałam podobnej teorii. Z czystym sumieniem i z całego serca każdej kobiecie polecam Panią Doktor.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania