Informacje o placówce

Gabinety

Scanmed S.A. we Wrocławiu

Parkowa 46

51-615 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Scanmed S.A. we Wrocławiu

Zygmunta Krasińskiego 9

50-414 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Migniewicz

  Laryngolog, lek.

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie ucha

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani Doktor miła, uprzejma, rzeczowa. Cierpliwie wysłuchała mnie, zbadała i przepisała leki. Polecam w 100%.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie ucha

   Udałem się do gabinetu pani doktor nigdy wcześniej nie mając problemów z uszami. Na miejscu zastała mnie bardzo miła atmosfera, Pani doktor była uprzejma, konkretna

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Beata Wagner

  Chirurg, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor. Wszystko przebiegło bez problemu i w przyjaznej atmosferze. Zaangażowanie wybiegające ponad standardową wizytę. Powinna być przykładem dla innych. Jestem bardzo wdzięczny za opiekę.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Wspaniała i bardzo profesjonalna opieka. Bardzo przyjemna i empatyczna Pani Doktor. Olbrzymia wiedza i chęć pomocy pacjentowi - mimo, iż nie musiała brać czynnego udziału w zmianie opatrunków, przejęła się sprawą i pielęgnowała ranę aby wyprowadzić ją ze złego stanu do takiego abym sama mogła opatrywać sobie ranę. Chciałam z tego miejsca bardzo podziękować Pani Doktor za fachową pomoc w zakresie opieki medycznej jak i psychicznej.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Radosław Gutherc

  Diabetolog, Diabetolog Dziecięcy, Internista, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Dokładnie przeanalizował wyniki i wszystko wyjaśnił. Uspokoił jak miałam jakieś wątpliwości. Bardzo zaangażowany dla pacjenta. Serdecznie polecam tego lekarza.

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia FutureMedsUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Jestem zadowolona z pierwszej wizyty. Pan Doktor wyczerpująco odpowiedział na wszystkie zadane pytania.
   Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jerzy Heimrath

  Ginekolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Scanmed S.A. we WrocławiuUsługa: konsultacja ginekologiczna

   opinia ? pozytywna i prawidłowa po co szukać dalej lekarza , skoro można dowiedzieć się bezstronnych informacji o swoim stanie zdrowia , szybko i bezproblemowo.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Scanmed S.A. we WrocławiuUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Wizyty u profesora są bardzo merytoryczne. Jest uważność i szczegółowa analiza przypadku. Ponadto otwartość profesora na proces decyzyjny oraz szeroko prowadzone konsultacje pozwalają pozwalają na pełniejszy proces decyzyjny. Profesor uwzględnia nie tylko wyniki badań ale również potrzeby pacjentki.

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Michał Matuszewski

  Urolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Artemed Centrum MedyczneUsługa: konsultacja urologiczna

   Pan doktor jest przemiły, kompleksowo mnie zbadał i rozwiał wszelkie wątpliwości. Oby więcej takich profesjonalistów. Bardzo polecam!

  • М
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Artemed Centrum MedyczneUsługa: konsultacja urologiczna + USG

   Швидко та професійно визначив проблему. Детально роз'яснив подробиці лікування та прийому ліків. Рекомендую.

  Zobacz wszystkie opinie (91) o tym lekarzu


 • Daiva Gorczyca

  Pediatra, Reumatolog,

  • Z

   Cudowny człowiek ,wspaniały lekarz.Polecam każdemu rodzicowi, który ma chore dzieciątko . Godny zaufania lekarz i człowiek. POLECAM I DZIĘKUJE PANI DOKTOR ZA POMOC I DUŻE WSPARCIE.

  • A

   każdemu rodzicowi i każdemu dziecku życzę takiej opieki, wszechstronna wiedza, fachowe podeście do małego pacjenta, życzliwość i dobra rada. Świetny i profesjonalny Lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ryszard Kamiński

  Chirurg, Proktolog,

  • Normalny , rzetelny ,mający dobry kontakt z pacjentem i kompetentny w swej pracy , która wymaga precyzji i opanowania .Prawdziwy lekarz , który ma uśmiech dla pacjenta i dobre słowo..Dziękuję .

  • G

   Zdecydowanie odradzam, niekompetentny, niezainteresowany pacjentem.
   Chciałam się dowiedzieć jak mam postępować ze swoję zmianą
   wszystko musiałam "wyciągać z gardła" a tak naprawdę to musiałam się wybrać do innego lekarza.


 • Bogumiła Medyńska

  Dermatolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: trądzik, łysienie androgenowe

   Pani doktor pomogła mi skutecznie kilka lat temu jak byłem jeszcze studentem. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze, w kontakcie bardzo rzeczowa i konkretna. Postawiła trafną diagnozę i zaleciła dobre leki. Zanim trafiłem na wizytę do Dr Medyńskiej, byłem na konsultacji u innego ważnego profesora dermatologii, diagnozy i zaproponowane formy leczenia były takie same.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: kurzajka / brodawka

   Nie, nie i jeszcze raz nie. Zgłosiłem się z problemem kurzajek na ręce i nodze. Pani doktor bez słowa zaczęła je wymrażać. Kilkukrotna wizyta skończyła się oparzeniami, bąblami i bliznami. Kurzajki były coraz większe. Panią doktor nie interesowało czy jest poprawa. Zero rozmowy, zero uprzejmości, zero skuteczności. Gorąco odradzam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Amal el Hayek

  Internista, lek.

  • K

   Bardzo polecam Panią Doktor, to lekarz cierpliwy , który uważnie słucha pacjenta , wyjaśnia krok po kroku wątpliwości pacjenta, bada uważnie i dokładnie . Takich lekarzy niestety już się rzadko spotyka a Pani doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia . Poświęca pacjentowi tyle czasu ile go potrzeba . Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor i cieszę się , że przyjmuje taki cudowny lekarz w Świdnicy .

  • P

   Serdecznie polecam. Miła, sympatyczna, profesjonalna osoba. Pani doktor poświęca dużo czasu swoim pacjentom. Jest dociekliwa, przeprowadza dokładny wywiad i zleca wiele badań. Lekarz z powołania.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Małgorzata Golińczak

  Internista,

  • I
   Lokalizacja: Scanmed S.A. we WrocławiuUsługa: Inny

   Nie polecam i odradzam każdemu, kto ma na uwadze swoje zdrowie psychiczne. Z takim nieprofesjonalizmem i brakiem empatii nigdy się nie spotkałam, a trochę lekarzy odwiedziłam. Miałam mieć operacje stawu kolanowego, oczywiście prywatnie (operacja na fundusz to zbyt długie oczekiwanie) poprosiłam o skierowanie na wyniki krwi, niezbędne do wykonania operacji, gdyż o kulach, z uszkodzoną nogą ciężko mi było jechać do szpitala, gdzie miałam mieć operacje. Nigdy nie spotkałam się z tak aroganckim lekarzem, nigdy. Naskoczyła na mnie i zaczęła się drzeć (dosłownie), że mi nic nie wypisze, że mam sobie jechać. O kulach. Brak empatii i zrozumienia drugiego człowieka. Nie wiem po co płacę składki zdrowotne.
   Druga nieprzyjemne spotkanie miałam w momencie, kiedy dostałam obrzęku węzłów chłonnych. Po przebadaniu mnie ironicznie powiedziała, że nic takiego nie u mnie nie widzi. Musiałam pokazać palcem, żeby je znalazła.

  • M
   Lokalizacja: Scanmed S.A. we WrocławiuUsługa: Inny

   Pani doktor jest bardzo nieuprzejma i nie dba o to, żeby pacjent wykonał potrzebne badania. Nie dała mi dojść do słowa, zbagatelizowała prośby o skierowanie na odpowiednie badania. Wizyta "odbyła" się przez telefon. Jestem bardzo zawiedziona zachowaniem Pani doktor. Odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania