Informacje o placówce

Gabinety

„Przychodnia” w Sycowie

Wrocławska 2

56-500 , Syców , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Hackemer

  Urolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne AesteticaUsługa: konsultacja urologiczna + USG

   Wizyta przebiegła w świetnej atmosferze, lekarz wzbudza zaufanie, wszystko rzeczowo wyjaśnia - jak najbardziej polecam wizytę u Pana Doktora.

  • C
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacja urologiczna + USG

   Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe wyjaśnienie i omówienie problemu, bardzo duże zaangażowanie w swoją pracę. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (91) o tym lekarzu


 • Mariusz Sakowski

  Internista, Kardiolog,

  • O

   Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarza. Byłam u niego kilka razy . Nie boi się wysłać pacjenta na szereg badań by postawić trafną diagnozę. Inni specjaliści wypisywali mi recepty , kasowali za wizytę i nie poznali się na moim schorzeniu. Doktor Sakowski miał swoje podejrzenia co do tego co mi dolega , wysłał mnie na szereg badań do Opola i diagnoza potwierdziła się . Jestem mu bardzo wdzięczna , bo dzięki niemu wreszcie wiem co mi jest i co najciekawsze leki w ogóle nie są mi żadne potrzebne, tylko odpowiednie zachowanie i ostrożność przy moim schorzeniu, dużo płynów i soli . Tego się nie leczy , a inni bez potrzeby faszerowali mnie lekami na serce , aż strach pomyśleć jak to się mogłoby skończyć. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi za jego opiekę i pomoc. Oby więcej takich lekarzy pracujących z pasją i oddaniem a nie tylko za rządzą pieniędzy. DZIĘKUJĘ !!!


 • Krzysztof Wilczyński

  Laryngolog,

  • W piątek pan doktor nadzorował operację, prowadzoną przez lek. Jadwigę Inglot. Bardzo się cieszę, ponieważ szybko zauważa gdzie jest problem i wie, jak go rozwiązać. Jest miłym i skutecznym chirurgiem. Polecam!

  • K

   Dr K. Wilczyński bardzo mi pomógł w moich problemach z uszami. Wcześniej leczyłam się u paru laryngologów i bez rezultatu. W gabinecie ma świetny sprzęt, dzięki któremu zabiegi są bezbolesne. Pomaga też skutecznie członkom mojej rodziny i znajomym. Dziękuje Panie Doktorze.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Dorota Adamczyk-Gajda

  Diabetolog, Internista,

  • M

   Polecam . Pani doktor jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem , do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i wyjątkowo go traktuje . Jest do dyspozycji pacjenta 24h, dzwoniłam do p.doktor o różnych porach i zawsze udzielała mi porady , za co jej serdecznie dziękuję !!!

  • U

   Pani doktor to nie tylko doskonały specjalista, ale również psycholog. Nie należę do pokornych pacjentów, po 23 latach cukrzycy trudno mnie przekonać, że robię coś źle. Pani doktor potrafiła... Dzięki jej opiece i ponad 6 miesięcznej walce o dobre wyniki urodziłam zdrową córeczkę. Będę Pani zawsze wdzięczna za wiedzę, zaangażowanie i serce na dłoni. Dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Zbigniew Pietrzak

  Neurolog,

  • E

   Nie wiedziałem jak opisać swoje zdrowotne kłopoty nerwowo-mięsniowe z nogami,on mi pomógł i odpowiednio skierował... ma podejście jakie powinien mieć lekarz z powołania....Krotoszyn,Parcelki

  • A

   Znajacy się na swoim fachu specialista!a nawet zwraca uwagę pacjentowi na inne odchylenia, z zupełnie innej dziedziny medycyny. Wszechstronny,zawsze tłumaczy spokojníe pacjentowi... Lekarz z powołania-takie odnosi się wrażenie już na pierwszej wizycie!
   POLECAM

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewa Banasik

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • K

   Wczoraj pierwszy raz byłam u lekarza tej specjalizacji ,odniosłam bardzo miłe odczucia. Pani doktor jest bardzo miłą osobą , kompetentną . Na początku wizyty bardzo logicznie i pomału wytłumaczyła mi na czym polega moja choroba , jak będzie przebiegało leczenie, uspokoiła mnie całkowicie . Mam teraz takie nastawienie do życia jak pan Waldek. Bardzo się cieszę ,że trafiłam do gabinetu P.doktor Banasik , a właściwie to też dzięki przychylności i otwartości pana ,który rejestruje pacjentów . Bardzo Panu dziękuję !!! Od dzisiaj chociaż przede mną jeszcze długie leczenie , żyję inaczej i to dzięki pani doktor Ewie Banasik. Polecam wszystkim potrzebującym wizytę w tym właśnie gabinecie.

  • W

   Bardzo dobry lekarz po wizycie wstąpiło we mnie nowe życie bez stosowania leków. Umie natchnąć optymizmem . Po zastosowanych lekach wszystko wróciło do normy. Poprzednia opinia to typowe objawy do leczenia najpierw u psychiatry .

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Janina Jawny

  Okulista,

  • W
   Lokalizacja: EMC Przychodnie Wrocław

   Byłam u pani doktor kilka razy z różnymi problemami. Wzbudziła moje zaufanie. Jest bardzo uprzejma, sympatyczna, pomimo , że się nie spieszy to wizyta przebiega błyskawicznie i zawsze o czasie. Dobrze dobrała mi okulary. Polecam

  • P

   Polecam, po krótkim wywiadzie i ekspresowym badaniu od razu zdiagnozowala u mnie owrzodzenie rogówki- poważną i bardzo dokuczliwą chorobę. Leki które zapisała, uśmieżyly ból od razu, a kilka tygodni póżniej bylam już zdrowa. Pani doktor bardzo miła, cierpliwa, z szacunkiem do pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Maciej Golach

  Laryngolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: „Przychodnia” w SycowieUsługa: Inny

   Najgorszy laryngolog jakiego w życiu spotkałam. Totalny brak zrozumienia pacjenta i brak empatii. Nieuprzejmy, arogancki. Nigdy więcej nie chce mieć styczności z takim lekarzem. Zero profesjonalizmu. Do tego kuracja bez żadnego sensu, dobrane nieodpowiednie leki w ogóle nie związane ze zgłaszanym chorzeniem. Nie polecam

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Gdy wszedłem do gabinetu Pana doktora byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepszy lekarz, u którego kiedykolwiek byłem. Profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta, dokładne badanie i staranne tłumaczenie kuracji leczniczej.
   W dzisiejszych czasach ze świecą takich lekarzy szukać.
   Jeśli do laryngologa, to tylko do Pana Macieja. Zdecydowanie polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Wioleta Jadanowska

  Ginekolog,

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   To jest Anioł nie Kobieta! Zaangażowana aż niewyobrażalnie, do tego troskliwa, rzeczowa i taktowna. Takich lekarzy nie ma, Pani Doktor jest wyjątkowa, swoją postawą szokuje tak pozytywnie, że człowiek aż nie wierzy. Najlepsza! Dziękuję Pani Doktor

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Fachowa, konkretna, pomocna. Traktuje pacjentke z szacunkiem, najlepsza ginekolog u jakiej byłam, przemiła i sympatyczna kobieta. Szczerze polecam i dziękuję że do Pani trafiłam

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu