dr n. med.

Łukasz Zapała

Urolog

Doktor nauk medycznych. Ukończył Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wynikiem bardzo dobrym. W 2011 r obronił pracę doktorską. Autor licznych publikacji w czas... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Doktor nauk medycznych. Ukończył Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wynikiem bardzo dobrym. W 2011 r obronił pracę doktorską. Autor licznych publikacji w czasopismach krajowych jak i zagranicznych.

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, 2009)

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Lekarz postawił trafną diagnozę, przepisał skuteczne leki i udzielił dobrych zaleceń. Ocena jak najbardziej pozytywna.

 • M

  Bardzo dobry lekarz, wnikliwy, dokładny, służy pomocą a do tego uprzejmy. Nie lekceważy pacjenta, poświęca mu dużo uwagi i zleca konieczne badania. Polecam

 • A

  Najlepszy lekarz, jakiego do tej pory spotkałam. Po prostu prawdziwy lekarz z powołania. Wyleczył mnie z moich chorób pęcherza i dba, aby nie nawracały, a u mojej mamy zdiagnozował poważną chorobę, którą inni lekarze zbagatelizowali. Jest nie tylko profesjonalny i zna się, na tym co robi, ale jest też bardzo miły i dokładnie wszystko tłumaczy. Daje pacjentowi komfort i poczucie bezpieczeństwa, które jest ogromnie ważne. Polecam każdemu i chciałabym, żeby każdy lekarz był jak dr Zapała!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz, dokladny, solidny, zlecił mi badania, które wyjaśniły moje dolegliwości.
  Polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwszy lekarz (byłem kolejno u czterech), który zainteresował się na poważnie moim problemem. Profesjonalny i uprzejmy. Mam przekonanie, że jestem w dobrych rękach.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fachowość, wysoka kultura, dzięki takim lekarzom ta nasza służba zdrowia jest w stanie przetrwać. Polecam i dziękuję.