Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Dębowa 91, Dąbrowa Górnicza
Reha Punkt

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Sosnowiec
Fizjo Level Fizjoterapia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Za kluczowy element mojej pracy uważam dokładną diagnostykę, gdyż trafne rozpoznanie problemu pacjenta przekłada się na skuteczną terapię. Efektywność...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zespoły korzeniowe
 • Zespoły mięśniowo-powięziowe
 • Zespoły przeciążeniowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Osteopatia
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Dębowa 91, Dąbrowa Górnicza

Reha Punkt


Sosnowiec

Fizjo Level Fizjoterapia

Pozostałe usługi


Dębowa 91, Dąbrowa Górnicza

Reha PunktDębowa 91, Dąbrowa Górnicza

Reha PunktSosnowiec

Fizjo Level FizjoterapiaSosnowiec

Fizjo Level FizjoterapiaDębowa 91, Dąbrowa Górnicza

Reha Punkt


Sosnowiec

Fizjo Level FizjoterapiaSosnowiec

Fizjo Level FizjoterapiaSosnowiec

Fizjo Level FizjoterapiaSosnowiec

Fizjo Level Fizjoterapia

Opinie

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt terapia manualna

Profesjonalista, Uprzejmy, zaangażowany, indywidualne podejście do pacjenta, co jest rzadkie. Pyta, szuka, zadaje pytania, słucha.
Po każdej wizycie czuję, że jest progres, dolegliwości mijają, co akurat w mojej pracy jest niezmiernie ważne, jestem kucharzem. Imponuje mi jego wiedza, na każde moje pytanie cierpliwie odpowiada, przy tym jest zabawny, co jest ważne dla mnie. Zaproponowane przez niego leczenie jest skuteczne, więc tym chętniej polecam Pana Łukasza.

Lubię być jego pacjentką


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt konsultacja fizjoterapeutyczna

Do Łukasza trafiłam z polecenia, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Świetne, profesjonalne podejście, przyjemna atmosfera i przede wszystkim skuteczna pomoc. Z czystym sumieniem polecam!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt

Do Łukasza trafiłem z polecenia i nie rozczarowałem się. Profesjonalny fachowiec na każdej płaszczyźnie wizyty- od diagnozy, przez leczenie, aż po skrupulatne tłumaczenie "co, jak i dlaczego". Zdecydowanie polecam, miał okazję pracować ze mną i przy nagłej kontuzji i przy przewlekłym problemie - zawsze skuteczny ;)


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt ból za kolanem

Polecam w 100% . Jestem bardzo zadowolony z wizyty, Łukasz wszystko na spokojnie mi wytłumaczył oraz rozwiał moje wątpliwości.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt przewlekły ból łydek

Do P.Łukasza trafiłem przez przypadek ale okazał się to strzał w dziesiątkę . Jako zapalony sportowiec niestety kontuzję mam "wpisane" w kalendarz stąd też wizyty u Pana Łukasza na stałe wpisały się w plan treningowy . Duża wiedza w swoim fachu jak i około medyczna sprawia że świadczone usługi przez P. Łukasza są na najwyższym poziomie . A każdy kto biega to wie że biegający fizjoterapeuta to skarb :) Bo kto zrozumie lepiej innego biegacza jak nie inny biegacz ?


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt

Łukasz rehabilitował mnie po złamaniu trójkostkowym stawu skokowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Ponieważ w naszej rodzinie zdarzają się różnego rodzaju urazy, Łukasz zajął się również kręgosłupem mojego męża, podjął się rehabilitacji teściowej po wszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego oraz innymi naszymi mniejszymi kontuzjami. Cenię Łukasza z profesjonalizm, wiedzę, cierpliwość i bardzo pozytywne nastawienie. Z nim żadna kontuzja nie jest straszna :-)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt

Profesjonalne podejście,rzeczowo wytłumaczony problem,potrafi ogarniać sportowców trenujących wyczynowo czego nie można powiedzieć o większości fizjoterapeutów. Przyjaźnie nastawiony. Zdecydowanie polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Level Fizjoterapia Ból szyi

Profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki zabiegom i wiedzy terapeuty pozbyłam się bólów kręgosłupa. Do tego proste zalecenia ćwiczeń w domu. Szczerze polecam każdemu z problemami bólowymi! Dziękuję za terapię i polecam wszystkim!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt Kontuzja barku

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i umiejętności ! Jako sportowiec korzystałem z usług wielu fizjoterapeutów ale żaden nie był tak uzdolniony jak Pan Łukasz.
Na wizycie został przeprowadzony dokładny wywiad z usg co w dosłownie parę minut pozwoliło na zlokalizowanie przyczyny bólu.
Masaż połączony z techniką igłowania, do tego zestaw odpowiednich ćwiczeń wzmacniających i po kontuzji barku ani śladu.
Człowiek z pasją!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego i barkowego

Pan Łukasz jest profesjonalistą. Niezwykle szybko i precyzyjnie ocenia rodzaj i stopień kontuzji, a z tytułu intensywnego uprawiania sportu mam ich dość sporo. Podoba mi się, że potrafi dobrać zestaw ćwiczeń do preferencji, ja osobiście mam kilka ćwiczeń, których nie lubię, więc Pan Łukasz natychmiast ma opcje zastępcze. Wytrzymuje moje pytania ;) Wspaniałe podejście do pacjenta i ogromna cierpliwość. Zdecydowanie polecam.
Anna


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Posiadam elastopatie oraz najprawdopodobniej zwyrodnienia w stawach kolanowych jaki zakres ruchów jest mi dozwolony a jaki zakazany czy jazda rowerem jakieś podskoki I tego typu rzeczy są dla mnie dozwolone i czy wyczynowe uprawianie sportów walki jest dla mnie? ?

  Przede wszystkim najrozsądniej jest sugerować się tym czy jakaś aktywność powoduje dyskomfort bądź ból, który może pojawiać się w trakcie przekraczania fizjologicznego zakresu ruchomości stawów, bądź przeciążania struktur stawowych.
  Jeżeli mówimy o zmianach w morfologii i faktycznym zwiększeniem np. elastazy we krwi to bardziej rygorystycznie należało by podejść do podejmowania takiej aktywności jak sporty walki, w których prawdopodobieństwo przekroczenia fizjologicznych zakresów ruchomości i uszkodzenia tkanek jest dużo większe niż w przypadku sportów bezkontaktowych. Ogólnie przy hipermobilności stawowej należy wyćwiczyć tzw. kontrolę motoryczną i stabilizację, aby optymalnie działające mięśnie były w stanie jak najskuteczniej chronić stawy przed wykraczaniem poza bezpieczne zakresy ruchomości. Należy unikać nadmiernego koślawienia oraz przeprostowywania stawów kolanowych. Jazda na rowerze jak i większość aktywności nie powinna stanowić problemu pod warunkiem, że staw kolanowy pracuje w prawidłowej osi.
  Prosiłbym jednak o potraktowanie tej wypowiedzi ogólnikowo, ponieważ przypadek każdego pacjenta jest inny i bez rzetelnego zbadania i sprawdzenia w jaki sposób funkcjonuje ciało i jakie ma deficyty funkcjonalne czy ograniczenia, nie można jednoznacznie określić co w jego przypadku jest dozwolone a co nie.

  mgr Łukasz Stroiński

 • Witam.
  Mam problem z miednicą. Opis: Dysbalans miednicy, w pozycji stojącej niewielkie zgięcie stawu kolanowego prawego z koślawym ustawieniem tyłostopia (dość znacznym) oraz rotacją zewnętrzną uda i podudzia. Widoczna także rotacja miednicy w lewą stronę -> ten dysbalans jest pierwotną przyczyną kolana skoczka oraz zmian zwyrodnieniowo-przeciążeniowych bocznego przedziału stawu skokowego prawego. DGN: Możliwa utrwalona anatomicznie rotacja kręgosłupa L z wtórnym dysbalanem miednicy oraz kończyn dolnych M70
  Moje pytanie: czy da się wybalansować miednicę, tak aby jej prawidłowa praca nie powodowała żadnych przeciążeń w kolanie (mam problem z kolanem lewym) oraz ze stopą (problem ze stopą prawą) i kręgosłupem (boli mnie po prawej stronie w odcinku piersiowym). Ortopeda mówi, że u mnie nie da się nic zrobić (nie wiem dlaczego), mam wkładki. Fizjoterpaueci u których byłem głównie z bólem kręgosłupa po prawej stronie nie są w stanie mi pomóc - żadna terapia nie działa. Na kolano lewe gdzie mam kolano skoczka bede mial operacje bo leczyłem to od 3 lat bez skutku. Czy jest dla mnie pomoc? Mam 30 lat, chcę grać bezpiecznie w piłkę i nie chcę zeby mi ciało źle pracowało. Czy jakiś fizjoterapeuta jest w stanie pomóc kompelskowo? Proszę o odpowiedź Panśtwa (ps. okolice Łodzi)

  Dzień dobry,
  w swojej praktyce często pracuję z problemami wynikającymi z dysbalansu napięcia i siły mięśni z dużą skutecznością. Z pewnością dysfunkcja kolana skoczka może być przewlekła, natomiast z tego co Pan napisał powyżej ciężko cokolwiek stwierdzić, ponieważ konieczne jest przeprowadzenie wnikliwej analizy funkcjonalnej, dającej informację, które mięśnie są nadmierne napięte, które osłabione i niewydolne, jaka jest ruchomość poszczególnych stawów w całym łańcuchu kinematycznym kończyny dolnej-miednicy-kręgosłupa oraz jakie są nieprawidłowości w biomechanice Pańskiego ciała.

  mgr Łukasz Stroiński

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Za kluczowy element mojej pracy uważam dokładną diagnostykę, gdyż trafne rozpoznanie problemu pacjenta przekłada się na skuteczną terapię. Efektywność...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zespoły korzeniowe
 • Zespoły mięśniowo-powięziowe
 • Zespoły przeciążeniowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Osteopatia
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania