Adresy (2)

11 Listopada, Dąbrowa Górnicza
Reha Punkt (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Za kluczowy element mojej pracy uważam diagnostykę w ramach rozpoznania manualno-terapeutycznego, gdyż trafne rozpoznanie problemu pacjenta przekłada ...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna


Sosnowiec

Fizjo Level Fizjoterapia

Pozostałe usługi

Igłoterapia


Sosnowiec

Fizjo Level Fizjoterapia


Nr tel. 508 462 565


Sosnowiec

Fizjo Level Fizjoterapia


Terapia manualna


Sosnowiec

Fizjo Level Fizjoterapia


Terapia mięśniowo-powięziowa


Sosnowiec

Fizjo Level Fizjoterapia


Trening funkcjonalny


Sosnowiec

Fizjo Level Fizjoterapia


WWW.FIZJOLEVEL.PL


Sosnowiec

Fizjo Level Fizjoterapia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt

Profesjonalne podejście,rzeczowo wytłumaczony problem,potrafi ogarniać sportowców trenujących wyczynowo czego nie można powiedzieć o większości fizjoterapeutów. Przyjaźnie nastawiony. Zdecydowanie polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Level Fizjoterapia Ból szyi

Profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki zabiegom i wiedzy terapeuty pozbyłam się bólów kręgosłupa. Do tego proste zalecenia ćwiczeń w domu. Szczerze polecam każdemu z problemami bólowymi! Dziękuję za terapię i polecam wszystkim!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt Kontuzja barku

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i umiejętności ! Jako sportowiec korzystałem z usług wielu fizjoterapeutów ale żaden nie był tak uzdolniony jak Pan Łukasz.
Na wizycie został przeprowadzony dokładny wywiad z usg co w dosłownie parę minut pozwoliło na zlokalizowanie przyczyny bólu.
Masaż połączony z techniką igłowania, do tego zestaw odpowiednich ćwiczeń wzmacniających i po kontuzji barku ani śladu.
Człowiek z pasją!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego i barkowego

Pan Łukasz jest profesjonalistą. Niezwykle szybko i precyzyjnie ocenia rodzaj i stopień kontuzji, a z tytułu intensywnego uprawiania sportu mam ich dość sporo. Podoba mi się, że potrafi dobrać zestaw ćwiczeń do preferencji, ja osobiście mam kilka ćwiczeń, których nie lubię, więc Pan Łukasz natychmiast ma opcje zastępcze. Wytrzymuje moje pytania ;) Wspaniałe podejście do pacjenta i ogromna cierpliwość. Zdecydowanie polecam.
Anna


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt rehabilitacja

Polecam wszystkim Łukasza! Chodziłem do kilku lekarzy i nikt nie potrafił mi pomóc z bólem w okolicach pachwiny i brzucha. Łukasz zlokalizował przyczynę i po kilku wizytach oraz ćwiczeniach które mi pokazał jest zdecydowana poprawa. Chodzę także do niego jak plecy siadają, niestety praca w biurze nie pomaga, ale ćwiczenia tak.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt rehabilitacja pourazowa

Łukasz to profesjonalista, ale przede wszystkim miły człowiek. Na pierwszej wizycie przeprowadził obszerny wywiad oraz badanie, dzięki którym mógł odpowiednio zaplanować leczenie. Dzięki fizjoterapii oraz zaleconym ćwiczeniom szybko pozbyłam się bólu pleców. Kiedy byłam po wypadku samochodowym od razu zadzwoniłam do niego i po kilku wizytach odzyskałam pełny zakres ruchomości. Bez zastanawiania mogę polecić wizytę u Łukasza!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt

Zawsze pomaga. Pełne zaufanie względem diagnostyki Łukasza. Szerokie spojrzenie w znajdowaniu przyczyny problemu oraz sposobów przeciwdziałania. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Gorąco polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Szczerze z całego serca polecam Łukasza ponieważ wie co robi, każdy jego krok podczas leczenia jest przemyślany i wytłumaczony (robi to co kocha i widać to za każdym razem). Jeszcze nie miałem sytuacji aby po wizycie u niego wrócić z tą samą bolączką. Łukasz naprawia moje ciało już od paru lat. Dostałem się do niego z polecenia i do tej pory nie zapomnę pierwszej wizyty, byłem w szoku co człowiek może zrobić z ciałem człowieka i wszystkie bóle i problemy znikają po dotyku Łukasza. Gorąco polecam w 100 % ????


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha Punkt

Pan Łukasz jest dla nas już jak lekarz rodzinny. Bardzo polecam... konkretny, zna się na tym co robi w 100%. Jeszcze raz bardzo polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Level Fizjoterapia skręcenie stawu skokowego

Bardzo kompetentny specjalista, sympatyczny, otwarty na pacjenta, chętnie odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Otrzymałem wiele pożytecznych rad i zaleceń. Wizyty jak najbardziej spełniają moje oczekiwania!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Posiadam elastopatie oraz najprawdopodobniej zwyrodnienia w stawach kolanowych jaki zakres ruchów jest mi dozwolony a jaki zakazany czy jazda rowerem jakieś podskoki I tego typu rzeczy są dla mnie dozwolone i czy wyczynowe uprawianie sportów walki jest dla mnie? ?

  Przede wszystkim najrozsądniej jest sugerować się tym czy jakaś aktywność powoduje dyskomfort bądź ból, który może pojawiać się w trakcie przekraczania fizjologicznego zakresu ruchomości stawów, bądź przeciążania struktur stawowych.
  Jeżeli mówimy o zmianach w morfologii i faktycznym zwiększeniem np. elastazy we krwi to bardziej rygorystycznie należało by podejść do podejmowania takiej aktywności jak sporty walki, w których prawdopodobieństwo przekroczenia fizjologicznych zakresów ruchomości i uszkodzenia tkanek jest dużo większe niż w przypadku sportów bezkontaktowych. Ogólnie przy hipermobilności stawowej należy wyćwiczyć tzw. kontrolę motoryczną i stabilizację, aby optymalnie działające mięśnie były w stanie jak najskuteczniej chronić stawy przed wykraczaniem poza bezpieczne zakresy ruchomości. Należy unikać nadmiernego koślawienia oraz przeprostowywania stawów kolanowych. Jazda na rowerze jak i większość aktywności nie powinna stanowić problemu pod warunkiem, że staw kolanowy pracuje w prawidłowej osi.
  Prosiłbym jednak o potraktowanie tej wypowiedzi ogólnikowo, ponieważ przypadek każdego pacjenta jest inny i bez rzetelnego zbadania i sprawdzenia w jaki sposób funkcjonuje ciało i jakie ma deficyty funkcjonalne czy ograniczenia, nie można jednoznacznie określić co w jego przypadku jest dozwolone a co nie.

  mgr Łukasz Stroiński

 • Witam.
  Mam problem z miednicą. Opis: Dysbalans miednicy, w pozycji stojącej niewielkie zgięcie stawu kolanowego prawego z koślawym ustawieniem tyłostopia (dość znacznym) oraz rotacją zewnętrzną uda i podudzia. Widoczna także rotacja miednicy w lewą stronę -> ten dysbalans jest pierwotną przyczyną kolana skoczka oraz zmian zwyrodnieniowo-przeciążeniowych bocznego przedziału stawu skokowego prawego. DGN: Możliwa utrwalona anatomicznie rotacja kręgosłupa L z wtórnym dysbalanem miednicy oraz kończyn dolnych M70
  Moje pytanie: czy da się wybalansować miednicę, tak aby jej prawidłowa praca nie powodowała żadnych przeciążeń w kolanie (mam problem z kolanem lewym) oraz ze stopą (problem ze stopą prawą) i kręgosłupem (boli mnie po prawej stronie w odcinku piersiowym). Ortopeda mówi, że u mnie nie da się nic zrobić (nie wiem dlaczego), mam wkładki. Fizjoterpaueci u których byłem głównie z bólem kręgosłupa po prawej stronie nie są w stanie mi pomóc - żadna terapia nie działa. Na kolano lewe gdzie mam kolano skoczka bede mial operacje bo leczyłem to od 3 lat bez skutku. Czy jest dla mnie pomoc? Mam 30 lat, chcę grać bezpiecznie w piłkę i nie chcę zeby mi ciało źle pracowało. Czy jakiś fizjoterapeuta jest w stanie pomóc kompelskowo? Proszę o odpowiedź Panśtwa (ps. okolice Łodzi)

  Dzień dobry,
  w swojej praktyce często pracuję z problemami wynikającymi z dysbalansu napięcia i siły mięśni z dużą skutecznością. Z pewnością dysfunkcja kolana skoczka może być przewlekła, natomiast z tego co Pan napisał powyżej ciężko cokolwiek stwierdzić, ponieważ konieczne jest przeprowadzenie wnikliwej analizy funkcjonalnej, dającej informację, które mięśnie są nadmierne napięte, które osłabione i niewydolne, jaka jest ruchomość poszczególnych stawów w całym łańcuchu kinematycznym kończyny dolnej-miednicy-kręgosłupa oraz jakie są nieprawidłowości w biomechanice Pańskiego ciała.

  mgr Łukasz Stroiński

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Za kluczowy element mojej pracy uważam diagnostykę w ramach rozpoznania manualno-terapeutycznego, gdyż trafne rozpoznanie problemu pacjenta przekłada ...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna
Zobacz więcej