dr n. med.

Łukasz Pokrywka

Urolog

38 opinii +dodaj

Umów wizytę 47 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Szanowna Pacjentko, Szanowny Pacjencie. Mając na uwadze umożliwienie Państwu rejestracji przy jak najkrótszym czasie oczekiwania na konsultację informuję, że kalendarz wizyt nie wyczerpuje… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowna Pacjentko, Szanowny Pacjencie.
  Mając na uwadze umożliwienie Państwu rejestracji przy jak najkrótszym czasie oczekiwania na konsultację informuję, że kalendarz wizyt nie wyczerpuje wszystkich możliwych terminów. W przypadku braku terminu w kalendarzu wizyt proszę o kontakt na maila lukaszpokrywka@o2.pl.

  Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Po zakończeniu stażu podyplomowego przez 8 lat pracowałem w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Dziecięcej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 w Bydgoszczy. Specjalizację z urologii uzyskałem w czerwcu 2011r. Jednocześnie zdałem egzamin Europejskiej Rady Urologii (EBU) uzyskując tytuł Fellow of the European Board of Urology (FEBU).
  Od października 2011r do kwietnia 2015r pracowałem na Oddziale Klinicznym Urologii Onkologicznej Centrum Onkologii w Bydgoszczy, gdzie zdobyłem duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób nowotworowych układu moczowo-płciowego.
  Obecnie pracuję na Oddziale Urologii Ogólnej i Onkologicznej w Szpitalu im. Biegańskiego w Grudziądzu oraz prowadzę Prywatną Praktykę Lekarską. Moje główne zainteresowania dotyczą onkologii urologicznej oraz zaburzeń w oddawaniu moczu u mężczyzn i kobiet.

Specjalizacje

 • Urologia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet UrologicznyUsługa: obawa przed prostata

  Jest to lekarz ktory potrafi bardzo dobrze rozmawiac z pacjetem i jest zaangazowany w stan pacjeta Takich lekarzy trzeba cenic i szanowac gdyz tylko przy takim podejsciu jak ma dr.Pokrywka to nie czesto sie spotyka Jest wspanialy i Grudziadz powinien byc dumny ze tu jest z nami Zycze Samych Radosnych dni i dziekuje ze poznalem takiego milego i wspanialego czlowieka

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet UrologicznyUsługa: konsultacje urologiczne

  Jesten bardzo zadowolony! Dokładny, rzeczowy, rozmowny lekarz! Używa jasnego języka, szczegółowe badanie na pierwszej wizycie pozwoliło znaleźć problem. Polecam!!!

 • A
  Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Lekarska "Strzemięcin"Usługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo dobry, konkretny i z poczuciem humoru lekarz. W trakcie wizyty wyjaśniłam wszystkie objawy i p. Łukasz szybko zdiagnozował przyczynę. Jeśli była taka potrzeba, zadał dodatkowe pytania. Po wypisaniu recepty bardzo szczegółowo wyjaśnił co, ile i jak długo mam brać. Już po 3 dniach od rozpoczęcia leczenia poczułam znaczącą poprawę. A w chwili obecnej, mogę powiedzieć, że zapomniałam, iż coś mi dolegało. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

 • A

  Rozmowa bardzo rzeczowa cała sytuacja przedstawiona bardzo zrozumiałym językiem co dla mojego 85 letniego ojca było bardzo ważne. Bardzo polecam.

 • G

  Lekarz jest na prawdę bardzo dobry, potrafi bardzo dobrze doradzić jak i zbadać pacjenta jestem bardzo zadowolony z wizyty u tego właśnie lekarza polecam bo naprawdę warto.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jest to profesjonalny lekarz, otwarty na pacjenta, potrafiący wysłuchać, doradzić, zdiagnozować. Dobrze, że trafiłem do Pana Doktora. Polecam wszystkim!

 • M

  Pełen profesjonalizm. Po pierwszej wizycie stwierdzam, że opinie, które tu przeczytałam, są w 100% zgodne z prawdą. Pan doktor wszystko rzeczowo wyjaśnia, potrafi uspokoić. Oby każdy lekarz miał takie podejście do pacjentów. Zadowolona pacjentka Ewa

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet UrologicznyUsługa: konsultacje urologiczne

  Lekarz kompetentny, uprzejmy. Pan doktor szczegółowo odpowiadał na pytania i wyjaśniał przebieg leczenia. Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Lekarska "Strzemięcin"

  Bardzo rzeczowy i konkrektny Pan Doktor i przy tym bardzo życzliwy i sympatyczny. Szczegółowo wyjaśnia w czym problem, zaleca kolejne badania co dziś jest w moim odczuciu rzadkim zjawiskiem. Z reguły wychodzi się z gabinetu z plikiem recept - może pomoże :) To pierwsza wizyta, ale polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Lekarska "Strzemięcin"Usługa: konsultacje urologiczne

  Pan Dr Pokrywka jest lekarzem kompetentnym. Rzeczowy i merytoryczny. Zakres konsultacji poszerzył z własnej inicjatywy o zalecenia profilaktyczne na kolejne 3 lata. Co istotne, nie narzuca określonych leków. Czysty gabinet, lekarz nie odbiera telefonów w czasie wizyty. Człowiek otwarty i szczery, godny polecenia