dr n. med.

Łukasz Pokrywka

Urolog

49 opinii +dodaj

Umów wizytę
41 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Szanowna Pacjentko, Szanowny Pacjencie. Mając na uwadze umożliwienie Państwu rejestracji przy jak najkrótszym czasie oczekiwania na konsultację informuję, że kalendarz wizyt nie wyczerpuje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Lekarska "Strzemięcin"Usługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo miły i kompetentny lekarz. Wykonał na miejscu badanie USG w ramach wizyty i tak wynik badania dokładnie wyjasnił. Wizyta przebiegła bezstresowo z lekką dozą humoru. Polecam każdemu tego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Lekarska "Strzemięcin"Usługa: konsultacje urologiczne

  Wspaniały lekarz, uprzejmy do pacjentów oraz naprawdę dobry fachowiec. Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem, w którym priorytetem jest pacjent. Bardzo dobra współpraca pomiędzy lekarzem a pacjentem, co prowadzi do szybkiego powrotu do zdrowia. Ta opinia przede wszystkim dotyczy dr Pokrywki. Zamierzam nadal korzystać z pomocy dr n. med. Łukasza. ;-) Mimo że USG jąder się nie udała. ;-) Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do tego lekarza. Takich jak on potrzeba więcej!!!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet UrologicznyUsługa: konsultacje urologiczne

  Profesjonalna obsługa na wysokim poziomie. Wysoka kultura osobista, życzę całej kadrze lekarskiej takiego podejścia do pacjenta. Polecam i sam również będę korzystał w przyszłości.

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Urologiczny

  Pełen profesjonalizm! Szczerze polecam wizytę u doktora osobom, które szukają dobrego specjalisty. Doktor sympatyczny, rzeczowy, mający czas dla pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania pacjenta. 4 lata szukałam urologa, który podejmie się zabiegu w moim przypadku, doktor Pokrywka skierował mnie na zabieg na pierwszej wizycie. Oby więcej takich lekarzy :)

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet UrologicznyUsługa: kontrola wykonanych badań oraz dalszy przebieg leczenia

  Wizyta w gabinecie Pana Doktora Łukasza Pokrywka przebiegała profesjonalnie. W zrozumiały sposób tłumaczy przebieg leczenia i jakie badania będą nieodzowne w celu zdiagnozowania choroby itp. Polecam tego lekarza

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  dr.Pokrywka jest bardzo milym sympatycznym,konkretnym czlowiekiem...,potrafi wytłumaczyć w prosty sposob oraz zrozumiały.Polecamy.Takich lekarzy więcej !!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fachowa pomoc, miły i sympatyczny. Pan doktor pomimo przyniesionych wyników sam wykonuje badania np. Usg. Jasno i przyswajalnym językiem omawia wyniki i dalsze postępowanie.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane pytania. Wizyta odbywa się w przyjaznej atmosferze. Polecam wszystkim. Oby więcej takich lekarzy.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Lekarska "Strzemięcin"Usługa: dolegliwości urologiczne

  Po wizycie u Pana doktora jestem bardzo zadowolona. Miły znający się na swojej specjalizacji wykonal kompleks badań po czym dobral odpowiednie leki. Świetnie służył rada i pomoca. :) Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Lekarska "Strzemięcin"

  Bardzo przyjazny do pacjenta. Z poczuciem humoru. Poswieca tyle czasu ile trzeba. Wytłumaczy w zrozumiały sposób dla pacjenta wszelkie wątpliwości związane z dolegliwościami. Badanie USG w ramach wizyty na miejscu, włącznie z objaśnieniem wyniku obrazu. Szkoda tylko, że nie mamy dostępu w ramach NFZ do takich lekarzy jak dr.n. Pan Pokrywka.
  Szczerze polecam.
  Maria Olszak

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowna Pacjentko, Szanowny Pacjencie.
  Mając na uwadze umożliwienie Państwu rejestracji przy jak najkrótszym czasie oczekiwania na konsultację informuję, że kalendarz wizyt nie wyczerpuje wszystkich możliwych terminów. W przypadku braku terminu w kalendarzu wizyt proszę o kontakt na maila lukaszpokrywka@o2.pl.

  Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Po zakończeniu stażu podyplomowego przez 8 lat pracowałem w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Dziecięcej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 w Bydgoszczy. Specjalizację z urologii uzyskałem w czerwcu 2011r. Jednocześnie zdałem egzamin Europejskiej Rady Urologii (EBU) uzyskując tytuł Fellow of the European Board of Urology (FEBU).
  Od października 2011r do kwietnia 2015r pracowałem na Oddziale Klinicznym Urologii Onkologicznej Centrum Onkologii w Bydgoszczy, gdzie zdobyłem duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób nowotworowych układu moczowo-płciowego.
  Obecnie pracuję na Oddziale Urologii Ogólnej i Onkologicznej w Szpitalu im. Biegańskiego w Grudziądzu oraz prowadzę Prywatną Praktykę Lekarską. Moje główne zainteresowania dotyczą onkologii urologicznej oraz zaburzeń w oddawaniu moczu u mężczyzn i kobiet.

Specjalizacje

 • Urologia