lek.

Łukasz Mądry

Urolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 49 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista Urolog, posiadacz prestiżowego tytułu Fellowship of European Board of Urology /FEBU/ - nadawanego przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne. Członek Polskiego Towarzystwa… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista Urolog, posiadacz prestiżowego tytułu Fellowship of European Board of Urology /FEBU/ - nadawanego przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Towarzystwa Chirurgów Polskich.

  Laureat Lauru Pacjenta 2015/16

  Starszy Asystent w Oddziale Urologii Gliwickiego Centrum Medycznego

  Zdaję sobie sprawę, że wizyta u Urologia dotyczy intymnych sfer życia zarówno kobiet jak i mężczyzn, dlatego dokładam wszelkich starań żeby wizyta przebiegała w miłej i dyskretnej atmosferze. Każdy pacjent traktowany jest przeze mnie profesjonalnie, leczony wg najnowszych wytycznych Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Żeby to zagwarantować stale poszerzam swoją wiedzę o najnowsze doniesienia w dziedzinie urologii, uroonkologii oraz uroginekologii, a gabinet w którym przyjmuję wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, umożliwiający szybką, a przede wszystkim dokładną diagnostykę.

  Jestem absolwentem Ślaskiej Akademii Medycznej. Po ukończeniu stażu podyplomowego przez ponad trzy lata pracowałem na oddziale Chirurgii Ogólnej w Raciborzu, gdzie pod okiem specjalistów szkoliłem się w sztuce zabiegowej. Od 2010 jestem asystentem w Oddziale Urologii Gliwickiego Centrum Medycznego w Gliwicach.

  Moją pasją oprócz Urologii jest Ratownictwo Medyczne. Biorąc udział w zawodach zdobywałem liczne nagrody zarówno na arenie lokalnej jak i ogólnopolskiej. Od 2010 nieprzerwanie na każdych Zimowych Mistrzostwch Polski jestem sędzią i autorem zadań.

  Ukończone kursy i szkolenia
  1. USG jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej – kurs organizowany przez Roztoczańską
  Szkołę Ultrasonografii
  2. USG w Medycynie Ratunkowej – kurs organizowany przez Roztoczańską Szkołę
  Ultrasonografii
  3. TRUS oraz biopsja stercza
  4. Diagnostyka zaburzeń mikcji u kobiet
  5. Leczenie zaburzeń mikcji u kobiet
  6. Diagnostyka zaburzeń mikcji u mężczyzn
  7. Leczenie zaburzeń mikcji u mężczyzn
  8. Podstawowe techniki laparoskopowe w Urologii
  9. Zaawansowane techniki laparoskopowe w Urologii

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach

Publikacje

 • Urazy nerek w praktyce ratownika medycznego (Na Ratunek 2016)
 • Cykl wykładów na konferencjach naukowo-szkoleniowych; Rola Farmaceuty w Procesie Leczenia Pacjenta
 • Cykl wykładów na konferencjach naukowo-szkoleniowych; Technik Farmaceutyczny Rola i Zadania

Nagrody i wyróżnienia

 • Mistrz Śląska w Ratownictwie Medycznym i Drogowym (Bytom 2008)
 • 3 miejsce w Mistrzostwach Polski południowo-zachodniej (Wrocław 2009)
 • 5 miejsce w Mistrzostwach Ziemi Mazowieckiej (Serock 2010)
 • 9 miejsce w III Zimowych Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Medycznym (Szczyrk 2008)
 • Komandor Mistrzostw Śląska w Ratownictwie Medycznym (Racibórz 2011)
 • Sędzia i autor zadania w Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Medycznym (Racibórz 2012)
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Usłyszałem jasno sformułowaną diagnozę popartą wizualizacją badania USG.Przedstawiono mi alternatywę dalszego leczenia.W wyniku rozmowy,otrzymałem skierowanie na leczenie szpitalne.Z rezultatu wizyty jestem zadowolony.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Łukasz Mądry

  Lekarz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Dokładnie omawia problem jak i wszelkie opcje rozwiązania dolegliwości. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Łukasz Mądry jest naprawdę lekarzem z powołania, wysłucha pacjenta, wytłumaczy na czym dana dolegliwość polega i jakie mogą być tego przyczyny a co najważniejsze poświęci pacjentowi tyle czasu ile jest to konieczne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Łukasz MądryUsługa: konsultacje urologiczne (w tym badanie USG układu moczowego)

  Pan Doktor bardzo dobry i konkretny.Dokładny wywiad,badanie i bardzo ,dokładna informacja zwrotna
  Polecam wszystkim

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo uprzejmy, podchodzi do pacjenta nie jak do jakiegoś worka z mięsem, o co w dzisiejszych czasach trudno.
  Konkretny, nie wystawia pochopnych diagnoz, badanie USG na miejscu (duży plus). Polecam, szczególnie mężczyzną, którzy pierwszy raz w życiu wybierają się do takiego specjalisty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor podszedł do mnie jak do człowieka nie rzeczy.
  Był uczciwy , rzetelny w swojej opinii , bardzo dobrze wytłumaczył moje wyniki i już jestem bardziej odważna i otwarta na leczenie.
  Pan Doktor jest przemiłą , otwartą a nade wszystko konkretną osobą . Pacjent nie czuje się skrępowany , nie boi się tylko rozmawia jak człowiek z człowiekiem i to o wielkiej kulturze.
  Dziękuję Panu Doktorowi i polecam z czystym sumieniem !!

 • G
  Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Łukasz MądryUsługa: biopsja prostaty przy podejrzeniu raka prostaty

  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Cierpliwość i duże zdolności interpersonalne. Duże poczucie humoru,a przede wszystkim trafna diagnoza, fachowo wykonana biopsja starcza i jak do tej pory dobrze dobrana terapia i przewidziane jej skutki. Polecam Pana Doktora. Wizyta nie dotyczyła mnie lecz mojego teścia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Łukasz MądryUsługa: konsultacje urologiczne (w tym badanie USG układu moczowego)

  Doktor Łukasz Mądry okazał się bardzo sympatycznym i kompetentnym specjalistą. Atmosfera w gabinecie bardzo sympatyczna. Na moje wątpliwości otrzymałem wyczerpującą odpowiedź. Jestem zadowolony z wizyty i jestem umówiony na kolejne konsultacje,

 • A
  Lokalizacja: Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia SanvitaUsługa: konsultacje urologiczne

  Najlepszy urolog jakiego znam,jest bardzo mily,sympatyczny{czego nie mozna powiedziec o wielu innych lekarzach}. W gabinecie panuje taka atmosfera,ze pacjentowi robi sie lzej na duszy pomimo wszelkich dolegliwosci. Pan Lukasz Madry jest naprawde profesjonalista w swoim fachu. Oby wiecej takich lekarzy bylo!

 • B
  Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Łukasz MądryUsługa: Inny

  Wspaniały lekarz, ogromny spokój, wiedza, uśmiech i cierpliwość, moja mama wyszła zadowolona i spokojna z wizyty a cała rodzina odetchnęła z ulgą! Dziękuję