Adres

FizjoPersonalny
Wrzeciono 63a/2b, Bielany, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Aktualnie doktorant na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Medycyna sportowa
  • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

  • Angielski

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
R

Remigiusz

Profil zweryfikowany

Łukasz to niewątpliwie najlepszy specjalista w dziedzinie fizjoterapii i treningu personalnego z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Ma profesjonalne i co ważne bardzo indywidualne podejście i wykazuje się ogromną wiedzą oraz zaangażowaniem. Po pierwszym spotkaniu widać, że ma się do czynienia z pasjonatem, który robi to nie tylko zawodowo, ale także z powołania.

Twoje konto zostało usunięte

Profil zweryfikowany

Według lekarzy ze szpitala na Wołowskiej powinienem przez ok rok jeździć na wózku lub chodzić o kulach.
Pan Łukasz postawił mnie na nogi w około 3 tygodnie.
Miałem bardzo zniszczone kolano, które unieruchomiono mi na ok 2 miesiące.
Po zdjęciu tzw. opatrunku gipsowego kolano nie zginało się, a noga nie miała siły.
Rehabilitacja była intensywna, ale trwała TYLKO 3 tygodnie, a nie ROK.
Szybko mogłem wrócić do pracy i zarabiać na życie.

Ania Arciuch

Profil zweryfikowany

Pan Łukasz to profesjonalista w każdym calu, a jednocześnie fizjoterapeuta z zamiłowania, co widać już przy pierwszym spotkaniu. Podczas wstępnego wywiadu bardzo wnikliwie zapoznał się z historią choroby, poświęcił mi bardzo dużo czasu i uwagi, od razu przekazał mi mnóstwo swojej wiedzy i cennych wskazówek. To bardzo otwarty i serdeczny człowiek, ze świetnym, indywidualnym podejściem do pacjenta, ale też pracowity i cierpliwy. Praca z nim bardzo szybko przyniosła efekty. Rehabilituję kolano po wypadku, ale też walczyłam z bólem w odcinku lędźwiowym, który pogłębiał się przez pracę w pozycji siedzącej. Po kilku tygodniach ćwiczeń pod okiem pana Łukasza dolegliwości ustąpiły. To bardzo kompetentny i skuteczny fizjoterapeuta, z którego usług nadal korzystam i które wszystkim szczerze polecam.


Olga Głowacka

Profil zweryfikowany

Fachowa ocena stanu zdrowia, dokładny wywiad i świetnie wdrażany plan leczenia. Pan Łukasz to przykład fizjoterapeuty, który uwielbia swoją pracę i potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z pacjentem. Taka otwartość i umiejętność zmotywowania do indywidualnej pracy w domu to już chyba rzadkość :) W moim przypadku przewlekłe dolegliwości ze strony kręgosłupa i kolan (praca z dziećmi) znacznie zmniejszyły się już po kilku wizytach. Zdecydowanie polecam.


L

Lechowska

Profil zweryfikowany

Jestem muzykiem zawodowym. Od 20 lat gram na wiolonczeli. Moja aktywność zawodowa to głownie gra w orkiestrze. Przy dużym natężeniu pracy kręgosłup odmawia posłuszeństwa i w takich sytuacjach p.Łukasz ratował mnie niejednokrotnie. Jego profesjonalizm można dostrzec już od pierwszej chwili: świetnie przeprowadzony wywiad a następnie rehabilitacja noszą znamiona świetnego fachowca jak i człowieka ktory kocha to co robi. Dzięki Niemu mój bark, łokieć i kolano są w mega dobrej formie. Co najważniejsze, mogę się spełniać zawodowo bez bólu i dyskomfortu. Szczerze polecam tego fizjoterapeutę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

16 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam EDS i szukam fizjoterapeuty/trenera osobistego/osteopaty, który zna temat EDS i mógłby przeprowadzić ze mną odpowiednią rehabilitację. Zależy mi na osobach z Warszawy.

Pozdrawiam

Jako fizjoterapeuta i trener osobisty (trener medical fitness) zapraszam na spotkanie konsultacyjne.

mgr Łukasz Kaleńczuk

Mam problem z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Nie pierwszy raz, ale ból zawsze po jakimś czasie ustępował. Pomagał również terapeuta manualny.
Teraz odczuwam dyskomfort w trakcie chodzenia, ale jak już się rozruszam jest lepiej. Np. gdy w pozycji siedzącej prostuję nogi też odczuwam ból, tak samo przy wykonywaniu skłonu.

Chodzę na siłownię i trzy razy w trakcie dziesięciu lat miałem konieczność przerwania treningu, gdyż w trakcie wykonywania przysiadu bądź martwego ciągu coś mi przeskoczyło w odcinku lędźwiowym. Po krótkiej rekonwalescencji wszytko było ok, ale teraz ból wrócił i nie wiem za bardzo z jakiego powodu. Terapeuta manualny stwierdził problem z lewym talerzem miednicy i przesunięcie stawu krzyżowo-biodrowego. Wszystko ponastawiał w dniu wczorajszym ale boję się, że problem może znowu wrócić. Na razie dalej odczuwam ból. Co robić?

Dobrze jest zastanowić się nad podjęciem współpracy z fizjoterapeutą, który jest jednocześnie trenerem personalnym. Taka osoba poprowadzi trening w sposób wysoce zindywidualizowany, opierając się o Pana osobiste ograniczenia zdrowotne. Pozdrawiam :)

mgr Łukasz Kaleńczuk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania