Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Gotówka
71 773..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam studia na Uniwesytecie Medycznym w 1993 roku z wyróżnieniem .W 1994 roku rozpoczęłam specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej ,którą...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Wady zgryzu
 • Wady zębów

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Ortodoncja


Usługi i ceny

Konsultacja ortodontyczna


ul. Kamienna 113/U9, Wrocław

od 150 zł

Bajkadent Centrum Stomatologii Rodzinnej

Leczenie wad zgryzu i wad zębowych dzieci od ukończonych 12 lat i dorosłych aparatami stałymi.
Pacjenci z założonymi aparatami stałymi oraz z uszkodzoną retencją ( leczenie rozpoczęte w innym gabinecie ) nie będą przyjmowani na wizytę .

Wizyta konsultacyjna w celu założenia aparatu stałego.

Wiek pacjentów:
Od ukończonych 12 lat aparaty stałe ,bez ograniczeń wiekowych.
Nie przyjmuję pacjentów z rozpoczętym leczeniem ortodontycznym oraz w trakcie retencji -(uszkodzony lub wymiana reteinera) wykonanej w innym gabinecie.

CENNIK:
ORTODONCJA
konsultacja 150 zł
konsultacja+wyciski 200 zł
analiza zdjęcia rtg (telerentgenogram +pantomogram) 200zł

Osoby przebywające w ciągu ostatnich dwóch tygodni w strefie zagrożenia koronawirusem proszone są o postanie w domu na 14 dniowej kwarantannie. Pacjenci przyjeżdżający z zagranicy nie będą przyjmowani.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Bajkadent Centrum Stomatologii Rodzinnej konsultacja ortodontyczna

Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor. Założona retencja trzyma się bez zarzutów już ponad rok. Zakładana u innego ortodonty zrywała się co miesiąc.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Lucyna podczas pierwszej wizyty zdążyła mi zahaczyć policzek dłutem dentystycznym oraz zrobić ranę w dziąśle przy wykonywaniu odlewu zębów. Nie żeby mnie to szczególnie bolało, ale jeśli mielibyśmy się wiązać na kilka lat w miesięcznych wizytach to nie zdecydowałbym się. Poza tym, Pani wykonała model zębów i przedstawiła plany leczenia. Wyjaśniła mi wszystko w sposób zrozumiały.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pośpiech , wyjąsnienia odnośnie leczenia tylko na moje pytania, dziecko traktowane przedmiotowo. Co do strony merytorycznej nie mogę się wypowiedzeć, jednak tam nie wrócimy.


P
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam centrum stomatologii bajkadent. Miejsce, w którym ludzie się do siebie uśmiechają :) piekny.usmiech3 @gmail.com


A
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do pani dr Kowalskiej z polecenia i jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia .Na całe szczęście nie musiałam usuwać zębów.Leczenie dla mnie jest jasne i widoczne .Pani doktor na każde pytanie udziela mi fachowej odpowiedzi .Za miesiąc ściągam aparat i wszystkim rekomenduję panią doktor .Jeszcze raz bardzo dziękuję .


P
Użytkownik zweryfikowany

Chciałbym bardzo podziękować za całe 2 letnie leczenie Pani dr Kowalskiej .Jestem bardzo zadowolony z efektów a miałem bardzo krzywe zęby .Pani doktor zawsze na czas przyjmowała mnie w swoim pięknym gabinecie- gratuluję tego fantastycznego klimatu chyba nazwa też nie jest przypadkowa bo Bajkadent. Pani doktor zawsze miła ,kompetentna no cóż piękna kobieta .Polecam wszystkim.


I
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę z dzieckiem do pani doktor do Bajkadentu od niedawna ,ponieważ pani doktor ma podpisaną umowę z NFZ i na wizytę na aparat czekałam 8 miesięcy,wydawało mi się to dość długo tym bardziej ,że moja córka ma lat 10 i bardzo krzywe zęby .Zapytałam panią doktor czy byłaby możliwość wykonania aparatu odpłatnie bo wiem ,że tak jest praktykowane w innych gabinetach.Pani doktor poinformowała mnie,że aparaty ruchome przysługują dzieciom do 12 roku życia i ona takie aparaty wykonuje wyłącznie w ramach NFZ .Kiedy miałam wyznaczoną wizytę na której był wykonywany aparat zapytałam również czy jest możliwość dopłat do aparatu i znów moje zaskoczenie ,ponieważ pani doktor poinformowała mnie ,że dopłat nie ma.Aparat otrzymałam całkowicie bezpłatnie.Moje zdziwienie wynika stąd ponieważ starsze dziecko leczyłam w innym gabinecie i za aparat dziecka musiałam zapłacić.Córka bardzo polubiła panią doktor ,chętnie nosi aparat i już widać efekty.Polecam wszystkim panią doktor.Bardzo uczciwa ,rzetelna i kompetentna.


E
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką Pani dr Lucyny Kowalskiej i z całą odpowiedzialnością pragnę zarekomendować jej doświadczenie oraz rzetelność wszystkim, którzy zastanawiają się nad podjęciem leczenia ortodontycznego. Nie mogę wyjść z podziwu nad efektami końcowymi mojego leczenia, których by nie było gdyby nie przemyślana i mądra diagnoza oraz właściwy tok leczenia opracowany przez Panią Doktor. Nie mam obaw, żeby oddać w ręce ortodonty Pani Lucyny Kowalskiej moich znajomych,bo wiem, że tak jak ja będą zadowoleni.


A
Użytkownik zweryfikowany

Zaskoczył mnie brak oceny Pani Doktor.Ja leczyłam się u Pani dr Kowalskiej w 2002 r i w tedy szukałam ortodonty, który wyprostuje mi zły zgryz bez usuwania zębow.Przed Panią doktor byłam u 3 ortodontów i każdy mi kazał usuwać.Aż koleżanka poleciła mi dr Kowalską .Pani doktor wyleczyła mnie oczywiście bez usuwania a że minęło już 8 lat i żeby stoją jak stały i nic się nie pokrzywiło to decyzja o nieusuwaniu zębów była jak najbardziej słuszna jestem ciekawa co na to powiedzieliby Ci ortodonci ,którzy mówili ,że nie ma innego wyjścia. Teraz do Pani doktor chodzę z moim synem do BajkaDentu i mam do niej pełne zaufanie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam studia na Uniwesytecie Medycznym w 1993 roku z wyróżnieniem .W 1994 roku rozpoczęłam specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej ,którą...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Wady zgryzu
 • Wady zębów

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • OrtodoncjaNagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym w specjalizacji Orrodoncja w 2014 r

Powiązane wyszukiwania