Lidia Krajczewska

Psycholog, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Psychologię kliniczną ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie terapii systemowej – szkoliłam się w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Posiadam certyfikat specjalisty w zakresie pomocy ofiarom przemocy w rodzinie (IPZ). Ukończyłam studia podyplomowe – Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii (SGPR)oraz I stopień Kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Odbyłam szkolenie specjalistyczne z mediacji rodzinnej w Centrum Mediacji Partners.
    Pracuję z osobami znajdującymi się w sytuacji kryzysów życiowych, problemów dotyczących relacji w parze i rodzinie. Pomagam w stworzeniu i odbudowaniu dobrej relacji oraz w wypracowaniu takich strategii rozwiązywania konfliktów, które będą służyły rozwojowi związku i wzmocnieniu rodziny. Pomagam osobom przeżywającym trudności wychowawcze, w relacjach z innymi ludźmi, zaburzeniach lękowych, nastroju, osobowości. Wspieram osoby które poszukują dróg własnego rozwoju, pragnących poznać siebie i wspomagać swój rozwój.

    Zgodnie z regulaminem placówki bardzo proszę o odwoływanie umówionych wizyt najpóźniej do godziny 20.00 w dniu roboczym poprzedzającym termin wizyty. Wizyty nie można odwołać odpowiadając na sms przypominający o terminie wizyty. Prosimy o telefon na recepcję: 48_601_88_99_27

Specjalizacje

  • Psychologia kliniczna
  • Psychoterapia
  • Zdrowie Publiczne

Choroby

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

Lidia Krajczewska nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną opinię