Leszek Nowak

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • W
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia NiepłodnościUsługa: Gruczol Bartoliniego

  Pan Doktor jest super specjalista, pomogl mojej zonie, gdzie wczesniej bylismy u 4 innych ginekologow i zaden z nich nie wiedzial co mojej zonie dolega wszyscy mowili ze ma problem z glowa dopiero pan doktor odkryl ze gruczol jest zapchany i od razu skierowal na blok operacyjny, po 5 miesiacach bolu moja zona wkoncu stanela na nogi.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  30 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • W
   Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia NiepłodnościUsługa: Gruczol Bartoliniego

   Pan Doktor jest super specjalista, pomogl mojej zonie, gdzie wczesniej bylismy u 4 innych ginekologow i zaden z nich nie wiedzial co mojej zonie dolega wszyscy mowili ze ma problem z glowa dopiero pan doktor odkryl ze gruczol jest zapchany i od razu skierowal na blok operacyjny, po 5 miesiacach bolu moja zona wkoncu stanela na nogi.

  • A

   mam za sobą 4 nieudane inseminacje w Plasmedzie i jestem już załamana...
   doktor nie zleca żadnych badań dodatkowych ani nie robi usg w dniu samej inseminacji i po inseminacji , już nie wiem co mam o tym myśleć...więc jak ma wyglądać tam in vitro skoro na sali zabiegowej brak usg...
   za każdym razem stymulacja wyglądała podobnie pomimo tego że brak ciąż , tragedia...

  • K

   Po 4 latach starań chodzenia od lekarza do lekarza, paręnaście inseminacji nikt z lekarzy nie zauważył że wina nie leży po mojej stronie lecz męża mimo że wyniki robiliśmy oboje tylko dr. Nowak zaraz na pierwszej wizycie zauważył problem:) Pierwsza wizyta w lipcu koniec września 2 kreseczki na teście a w czerwcu przyszła na świat nasza upragniona córeczka. Do końca życia będę mu wdzięczna za nią :)) POLECAM DZIEWCZYNY!!!!!!

  • M

   5 lat starań o dziecko, dwie Kliniki niepłodności znane na Śląsku. Tony leków, bolesnych badań, 3 inseminacje. Łzy, depresje, zmiana planów zawodowych .....która dziewczyna starająca się o dziecko tak długo tego nie zna. Sierpien 2010 pierwsza wizyta u Dr Leszka, Grudzień 2010 pozytywny test, Wrzesien 2011 - Sławuś był na świecie. Dobra diagnoza, skupienie uwagi nie tylko na mnie ale i na mężu, jedyna inseminacja w tym ośrodku na Witosa i strzał w 10. Z opisów czytam o negatywach na jego temat. Ja nie mogę jak narazie nic złego napisac.Jestem wdzięczna i będę wdzięczna za syna do końca życia. Dziękuję

  • K

   Z całego serca polecam dr Nowaka. Z zasady nie odwiedzam miejsc takich jak to, ale niektóre opinie są bardzo krzywdzące. Dr Nowak to wspaniały specjalista w dziedzinie leczenia niepłodności. Dzięki niemu na świecie zjawiła się ponad rok temu moja córeczka i za ten cud będziemy wdzięczni Doktorowi do końca życia, zwłaszcza że kilku lekarzy nie dawało mi szans na zajście w ciąże. Dr Nowak nie naciągał mnie na niepotrzebne koszty np. In Vitro. Nie znam lekarza, który w wolną sobotę przyjmuje pacjentki i który ma tak doskonałą pamięć. Serdecznie dziękuję. Kasia L.

  • W

   Z czystym sumieniem polecam dr Nowaka. Jest to przemiły lekarz o specyficznym sposobie bycia i podejściu do pacjentki.
   Dr Nowak pomógł nam zajść w upragnioną ciążę. Całe leczenie trwało od stycznia 2011 do sierpnia 2011 roku. W tak krótkim czasie postawił trafne diagnozy, dobrał leki i oto 31.08.11 dowiedziałam się, że jestem w ciąży, a parę dni później, że jest to ciąża mnoga :)
   Żadnemu lekarzowi nie ufam tak jak dr Nowakowi. Całą ciąże bardzo o naszą trójkę dbał. Osobiście odbierał poród w szpitalu w Bytomiu. Jestem Mu za wszystko wdzięczna i bardzo miło teraz wspominam tamten okres w moim życiu. A moje sześciomiesięczne Córeczki śpią teraz słodko w łóżeczkach :) Każdej kobiecie pragnącej dziecka, mającej problemy z płodnością polecam tego lekarza.

  • A

   Leczyłam się u pana doktora prawie 2 lata. Chciałam mieć dziecko, ale leczenie zupełnie nie miało sensu, bo z góry skazane było na niepowodzenie. Pan doktor przeprowadzał mnóstwo badań (prywatnych i na NFZ) ale nie zauważył w moich wynikach problemów z tarczycą, za wysokich poziomów hormonów i anemii. Oczywiście skutki leczenia były zerowe. Inny ginekolog już na pierwszej wizycie zdiagnozował u mnie chorobę hormonalną, potwierdzoną później też przez endokrynologa, która bez leczenia nie pozwoliła mi zajść w ciążę. Klinika pana doktora Nowaka robiła też badania męża - tylko, że badania powtórzone w innej specjalistycznej klinice dały zupełnie inne wyniki niż miał pan doktor. Teraz jestem mądrzejsza i to wiem, wcześniej wierzyłam w kompetencje lekarza, jego argumenty i dobre opinie na forum. Piszę o swoich doświadczeniach i odczuciach, bardzo szkoda mi straconego czasu, połkniętych niepotrzebnie leków, straciliśmy też niemało pieniędzy.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Jedyny ... po wielu innych... któremu naprawdę chciało się zacząć mnie leczyć. Zajął się mną profesjonalnie zlecając odpowiednie badania i szybko znajdując przyczynę tego że nie mogłam zajść w ciążę. Dzięki niemu mam dzisiaj zdrową 14 miesięczną córeczkę. Lekarz wesoły, ze specyficznym poczuciem humoru, do którego trzeba przywyknąć:) Serdecznie polecam.

  • S

   polecam, pozytywnie nastawiony, ze specyficznym humorem, ale skuteczny ... w moim przynajmniej przypadku (po 3 latach walki o dziecko w innej specjalistycznej klinice i u dwoch 'zwyklych' ginekologow) :) ale...kazdy ma swojego ginekologa, na ktorego musi trafic :)))

  • W

   ZANIM TRAFIŁAM DO DR NOWAKA STRACIŁAM KILKA LAT, DUŻO ZROWIA I PIENIĘDZY NA LECZENIE U INNYCH LEKARZY. DWA RAZY MIAŁAM ROBIONĄ LAPAROSKOPIE A PO WYBUDZENIU Z NARKOZY SŁYSZAŁAM 'PRZYKRO NAM, ZABIEG SIĘ NIE UDAŁ'. DOPIERO DR NOWAK POSTAWIŁ PRAWIDŁOWĄ DIAGNOZĘ I WIEDZIAŁ JAK TO LECZYĆ, ZROBIŁ MI RÓWNIEŻ LAPAROSKOPIE KTÓRA SIĘ UDAŁA I JUŻ KILKA MIESIĘCY OD PIERWSZEJ WIZYTY U NIEGO BYŁAM W CIĄŻY. PAN DOKTOR PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE BYŁ PRZY PORODZIE I DALEJ JEST MOIM LEKARZEM. JUŻ NIGDY NIE DAM SIĘ ZBADAĆ INNEMU GINEKOLOGOWI. TAKICH HISTORI JAK MOJA POZNAŁAM WIĘCEJ, ZNAM WIELE OSÓB KTÓRYM DR NOWAK BARDZO POMÓGŁ DLA NIEKTÓRYCH Z NICH BYŁ OSTATNIĄ SZANSĄ NA DZIECKO I DOKONAŁ CUDU. PANIE DOKTORZE BARDZO DZIĘKUJEMY!!! W PEWNYM SĘSIE JEST PAN OJCEM NASZYCH DZIECI:-)