Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (3)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto, Karta płatnicza, Gotówka
22 470.....


Centrum Medyczne Volta


Interwencja kryzysowa online • 150 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna online • 150 zł

Psychoterapia online • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 470.....

Sposób płatności: Przelew na konto, Karta płatnicza

Link do szybkiej płatności PayU, zostanie przesłany na adres email podany podczas zapisu na wizytę.
1) Wizytę należy opłacić po jej zarezerwowaniu.
2) Wizyta nieopłacona zostaje odwołana 24h przed terminem wizyty.
3) Płatność można uiścić internetowym przelewem bankowym lub kartą.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


1) Po zapisie na wizytę otrzymasz link do płatności PayU na adres email podany przy rejestracji.
2) 10 minut przed terminem zarezerwowanej wizyty przygotuj stanowisko komputerowe z dostępem do kamery i mikrofonu.
3) Zaloguj się do poczty email korzystając z przeglądarki google chrome lub mozilla firefox.
4) Przed wizytą otrzymasz email z zaproszeniem do wirtualnego gabinetu, kliknij podkreślony napis "Przejdź do konsultacji".
5) W otworzonym panelu wideo oczekuj na połączenie przychodzące od Twojego specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Konsultacja seksuologiczna • 150 zł

Konsultacja seksuologiczna dla par • 180 zł

Konsultacje psychoterapeutyczne • 150 zł +5 więcej

Konsultacje psychoterapeutyczne dla par • 180 zł

Poradnictwo seksuologiczne • 150 zł

Psychoterapia • 150 zł

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

psychoterapia, terapia zaburzeń seksualnych   Dyplomowany psychoterapeuta, seksuolog, od wielu lat zajmuje się przede wszystkim indywidualną psychot...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • pochwica
 • dyspareunia
 • zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Belgijska 11/8, Warszawa

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne Volta


Konsultacja seksuologiczna


Długa 27, Warszawa

150 zł

VeritaMed

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa online


Konsultacja Online,

150 zł

Centrum Medyczne Volta


Konsultacja psychoterapeutyczna online


Konsultacja Online,

150 zł

Centrum Medyczne Volta


Konsultacja seksuologiczna dla par


Długa 27, Warszawa

180 zł

VeritaMed


Konsultacje psychoterapeutyczne


Długa 27, Warszawa

150 zł

VeritaMed


Konsultacje psychoterapeutyczne dla par


Długa 27, Warszawa

180 zł

VeritaMed


Poradnictwo seksuologiczne


Długa 27, Warszawa

150 zł

VeritaMed


Psychoterapia


Długa 27, Warszawa

150 zł

VeritaMed


Psychoterapia dla par


Długa 27, Warszawa

180 zł

VeritaMed


Psychoterapia online


Konsultacja Online,

150 zł

Centrum Medyczne Volta


Terapia seksuologiczna


Długa 27, Warszawa

150 zł

VeritaMed

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Magister pomogła mi dostrzec swoją siłę, wartość, wzmocnić poczucie własnej wartości. Dzięki niej przestałam się bać przemocowej osoby. Zaczęłam w końcu mówić własnym głosem. Była ze mną w bardzo trudnym dla mnie okresie życia, kiedy nie tylko musiałam zawalczyć o siebie, ale także o własne dziecko. Pani Magister pomogła mi stać się przyjacielem samej siebie. Patrzę inaczej na świat, bo jestem mocniejsza, mam szacunek do siebie. Zawsze ciepła, empatyczna, rzetelna, profesjonalna, punktualna. Dla mnie Cudotwórczyni :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne IPS psychoterapia indywidualna

Do p. Lenartowicz chodziłem w Centrum IPS od marca do września(do zamknięcia przychodni).
Pani Psycholog to prawdziwy fachowiec, który wie, jak podejść do pacjenta i jak prowadzić terapię, tak aby osiągać zakładane rezultaty. Ponadto doradza konsultacje u innych specjalistów, jeśli jest to wskazane. Przyznam, że byłem sceptycznie nastawiony po kilku nieudanych próbach wcześniej u innych lekarzy, zwłaszcza że do p. Lenartowicz chodziłem w ramach NFZ, to jej podejście znacznie przewyższało większość lekarzy z prywatnych klinik. Pani Psycholog podeszła do mojego problemu bardzo dokładnie, analizując wszystko od samego dzieciństwa, znajdując te wydarzenia i emocje, które odbijały się w życiu dorosłym. Co więcej, to niezwykle sympatyczna, ciepła i empatyczna osoba, która faktycznie lubi to co robi i zdecydowanie ma do tego powołanie. Nie słodzi bez powodu, żeby się chwilowo lepiej poczuć, ale zmienia człowieka, aby sam znalazł w sobie dobre cechy i zaczął lubić sam siebie. Zawsze punktualna. Po terapii nie pozostawia pacjenta samego sobie, a dokładnie sugeruje co robić dalej, aby terapia była skuteczna.
Polecam takich psychologów, na prawdę potrafią "naprawić" człowieka.
Wdzięczny za wszystko
Pacjent Piotr


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne IPS psychoterapia

Polecam z ogromną serdecznością i szczerością psychoterapię u Pani Magister. Konkretna, wymagająca, zdecydowana a zarazem niezwykle ciepła, życzliwa i empatyczna. Na każdej sesji otrzymywałam cenne wskazówki i ogromne wsparcie, w jaki sposób mogę radzić sobie z trudnymi sytuacjami. Rozmowy prowadzone były w tak umiejętny sposób, że raz za razem wychodziłam z gabinetu silniejsza i pewna siebie. Pani Lesya była dla mnie ogromnym wsparciem, dzięki Niej podjęłam kroki, których bałam się wykonać od dawna. To terapeuta, który potrafi nawiązać z pacjentem świetny kontakt. Terapeuta, który rozumie, słucha, wyjaśnia i tworzy przyjazną atmosferę.
Nie przypuszczałam, że dzięki wspólnej pracy, moje cechy osobowości traktowane przeze mnie dotychczas jako wady staną się moją mocną stroną ;) i za to najbardziej dziękuje, że dzięki Pani nareszcie mogę być po prostu sobą. I wiem, że jestem „w tym” dobra.
To niewiele a jednak tak wiele.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne IPS

Polecam terapię u Pani Magister. Trafiłam do Niej w bardzo trudnym okresie życia - śmiertelna choroba bliskiej osoby, a potem smierć... Piszę to, bo wydawałoby się że żadna terapia nie jest w stanie tutaj pomóc. Otóż jest. W moim przypadku każde spotkanie z Panią Lesyą dawało ukojenie, poczucie zrozumienia, nawet w bardzo złych momentach kiedy już chciałam rezygnować ze spotkania bo wydawało mi się, że nie mam na nie siły, szlam i nigdy się nie zawiodłam. Wychodziłam spokojniejsza, wręcz taka ‚przytulona’ przez Panią Lesyę. To Ona nauczyła mnie, że można inaczej patrzeć na świat i na siebie. Nauczyła mnie asertywności, pokazała że nie zawsze w życiu trzeba być superbohaterem, że słabości są ok, że trzeba sobie pozwolić na emocje, na momenty słabsze.
Jestem bardzo wdzięczna za terapię, która ogromnie mnie wzmocniła, nauczyła siebie na nowo, spojrzałam na siebie łaskawszym okiem i zaczynam siebie lubić.
Pani Magister jest genialnym obserwatorem, ma niebywałe umiejętności dostosowania się do pacjenta, w ogóle nie czułam że rozmawiam z terapeutą.
Procesy we mnie nadal zachodzą i mimo utraty bliskiej mi osoby wiem już jak sobie z tym radzić.
Polecam każdemu kto ma wątpliwości.
Dziękuje Pani Lesyo :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne IPS

Bardzo polecam każdemu terapię u Pani mgr Lesyi Lenartowicz. Jest to rzeczowa i kompetentna osoba, która trafnie diagnozuje problem po wnikliwej analizie i dokładnym przepytaniu w trakcie wywiadu. Można z nią porozmawiać jak z przyjacielem, jest otwarta, wysłuchuje każdego pacjenta, a przy okazji podaje rozwiązania. Nie karci, nie gani, tylko proponuje konstruktywną krytykę, która uczy na nowo, jak żyć, wykorzenia dawne błędy. Polecam gorąco!!


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VeritaMed psychoterapia depresji

Pani Lesya jest świetnym, zaangażowanym terapeutą, bardzo dobrym i spostrzegawczym słuchaczem. Trafiłam do niej w okresie, gdy bardzo dużo pracowałam, praca była dla mnie najważniejsza, miałam problemy zawodowe. Dzięki terapii u Pani Lesyi ustąpiły objawy stresu, przestałam somatyzować, znacznie mniej chorowałam na przeziębienia, nauczyłam się radzić ze stresem, umiałam na nowo poukładać priorytety w życiu. Bez stosowania leków psychotropowych znacznie podniósł się mój komfort życia. Specjalista wysokiej klasy godny zaufania.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacje terapeutyczne

Pani Lesya jest przemiłą osobą do której z przyjemnością przychodziłem na terapie. Czułem się akceptowany, wysłuchany i zrozumiany. Potrafi bardzo mądrze doradzić w wielu kwestiach życiowych i zmienić nasze spojrzenie na istniejące problemy osobiste.
Pani Lesya pomogła mi pozbyć się większości lęków panicznych które ograniczały moje funkcjonowanie w życiu. Czuję się teraz zdecydowanie lepiej, jestem spokojniejszy wiec postanowiłem powrócić do aktywności zawodowej i do normalnego życia z którego zrezygnowałem. Polecam wszystkim którzy poszukują dla siebie dobrego terapeuty.
Piotr


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu depresja, lęki, trudności w relacjach z ludźmi

Jestem i zawsze będę wdzięczna za udzieloną pomoc. W swoim życiu zetknęłam się z wieloma psychoterapeutami i spokojnie mogę powiedzieć, że wiem co piszę. Pani magister ujęła mnie swoim podejściem do pacjenta, które jest otwarte, życzliwe, wspierające. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką chęcią pomocy i z takim zaangażowaniem. W terapii czułam się bezpiecznie, nie czułam przymusu, przeciwnie cierpliwość, zrozumienie, z każdego spotkania wychodziłam pełna dobrej energii i chęci zmian, wiary, że to ma sens.. Myślę, że swój "powrót do życia" zawdzięczam ogromnemu wsparciu, jakie otrzymałam od magister Lenartowicz, jej akceptacji ale i szczerości.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu depresja, rozpad długoletniego małżeństwa

Pani Lesya wyciągnęła mnie z olbrzymiego doła. Przyszedłem do Niej w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia, totalnie rozsypany. Po 9 miesiącach narodził się - nomen omen - nowy człowiek. Dostałem drabinę, po której wylazłem z dołu. Zacząłem szanować i doceniać siebie. W przyszłość, która 9 miesięcy temu wydawała się koszmarem, patrzę z delikatnym uśmiechem. Będzie dobrze. Bez Pani Lesyi to by się nie udało. Wywarła bardzo duży pozytywny wpływ na moje życie. Profesjonalna, analityczna, do bólu dokładna w trafności swoich uwag. Polecę w każdej chwili, każdemu.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VeritaMed

Pani Lesya jest bardzo sympatyczna i bardzo cierpliwym człowiekiem. Jej metody i szczerość podczas spotkań dla mnie są ogromnie pomocne. Jest bardzo zaangażowana w problemy, z którymi pacjent przychodzi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

psychoterapia, terapia zaburzeń seksualnych   Dyplomowany psychoterapeuta, seksuolog, od wielu lat zajmuje się przede wszystkim indywidualną psychot...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • pochwica
 • dyspareunia
 • zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

CertyfikatyPowiązane wyszukiwania