Prof. dr hab. n. med.

Lechosław Putowski

Ginekolog, Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Jesteśmy w trakcie leczenia. Pan Prof. dr hab. n. med. Lechosław Putowski to cudowny lekarz, którego bardzo polecamy. Widać, że to lekarz z powołania. Mamy nadzieje, że nasze leczenie zakończy się sukcesem i dzięki Niemu zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  54 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Jesteśmy w trakcie leczenia. Pan Prof. dr hab. n. med. Lechosław Putowski to cudowny lekarz, którego bardzo polecamy. Widać, że to lekarz z powołania. Mamy nadzieje, że nasze leczenie zakończy się sukcesem i dzięki Niemu zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)

  • M

   Gorąco polecam. W maju stwierdzono u mnie mięśniaki w macicy. Zaczęłam konsultować z różnymi lekarzami. Dopiero Pan prof. Putowski zareagował błyskawicznie. W ciągu 2 tyg. miałam histeroskopię. Pani histopatolog znalazła niestety komórki zmieniające się w kierunku nowotworu. Miałam kolejny zabieg łyżeczkowana macicy po którym nie znaleziono już nic niepokojącego. W klinice jest bardzo przyjazna atmosfera. Panie pielęgniarki bardzo opiekuńcze i sympatyczne. Teraz jestem już szczęśliwie w 7 tyg. ciąży. Panu profesorowi zawdzięczam nie tylko szansę na posiadanie dziecka ale przede wszystkim swoje zdrowie.

  • M

   wspaniały lekarz, prawdziwy profesjonalista, jeśli ktoś zechciałby dać łapówkę, to się tylko ośmieszy! polecam w 100%, Adela z Siostrą Fredzią

  • M

   Gorąco polecam tego lekarza. Leczyłam się u Pana Profesora w klinice, dzięki niemu mam teraz cudownego synka. Przesympatyczny lekarz, profesionalista!!!!

  • T

   ДЯКУЕМО ЛЕХ.ПУТОВСКИ ЗА ДВОХ ПРЕКРАСНИХ МАЛЯТ!!!!! УКРАІНА ЛЬВОВ

  • P

   Ja osobiście jestem pod wrażeniem, byłam już u kilku specjalistów, żaden nie był tak profesjonalny, pierwszy raz od kilku lat dobrze czułam się w gabinecie ginekologicznym. Profesor jest osobą bardzo taktowaną i kulturalną. Jego plan działania w pełni spełnia moje oczekiwania. Polecam dziewczynom, które są nieśmiałe, zmęczone staraniami i tracą nadzieję, prof stawia na nogi:). Jego tytuł naukowy w pełni przekłada się na wiedzę i zachowanie.Żałuje tylko, że tak późno do niego trafiłam.
   No w poczekalni rzeczywiście mało intymnie, ale raczej w każdej klinice w Lublinie rejestracja jest razem z poczekalnią i zawsze wszystko słychać. Trochę mi to przeszkadza, ale trudno przeżyje.W ovum jest znacznie gorzej w poczekalni.
   Reasumując polecam i wystawiam najwyższą notę panu profesorowi za profesjonalizm i kulturę osobistą.

  • P

   Leczyliśmy się z mężem u prof. 2 lata, więc możemy mam nadzieję obiektywnie wystawić opinię na temat leczenia i lekarza. W zasadzie największym problemem był brak konsekwencji w diagnozowaniu i leczeniu. Co wizyta, to nowa myśl. Poważna mina, przymknięte oczy, zmarszczone czoło Pana doktora i strzał jak w totolotku. Miałam problemy z zajściem w ciąże, a przede wszystkim z jej utrzymaniem. Po drugiej stracie w zasadzie nic nie zrobiono (nowe badania, pomysł dlaczego tak się stało, może leki) ??Nic z tych rzeczy..Jak udało Nam się po raz 3 od razu pobiegliśmy do kliniki żeby zrobić absolutnie wszystko, aby utrzymać tę ciąże. Lekarz nawet nie zrobił usg, tylko kazał przyjść za 3 tyg. Hcg nie rosło prawidłowo, więc ponownie zgłosiliśmy się o pomoc, ale znów nic......tylko zapewnienia że wszystko będzie ok, choć wszystko wskazywało na to że tak nie będzie.....Zwodził Nas do samego końca...Skończyło się kolejną stratą i 3 tyg. pobytem w szpitalu. Prof. absolutnie nie zainteresował się moją osobą i stanem zdrowia.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Witajcie
   Profesor Putowski hmmm,jeździliśmy przez 5 miesięcy non stop ale w zasadzie nic nie pomógł ,nie mówi wszystkiego i nie tłumaczy tych lekarskich pojęć ,drogo może to nie chodzi już o kasę ale i podejście ,brak prywatności na poczekalni wszyscy wszystko słyszą po za tym wielka pani Cecylia bardzo nie przyjemnie traktuje pacjetow jak i przez telefon tak i twarzą w twarz brak kultury i profesjonalizmu nigdy wiecej,

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J

   Pierwsza wizyta pozytywna, obejrzał wszystkie badania, zbadał mnie i dał konkretną informację co dalej będziemy robić i dlaczego. zobaczymy jaki będzie efekt, jestem po 2 inseminacjach u dr Wdowiaka.

  • I

   GORSZEGO LEKARZA W ŻYCIU NIE POZNAŁAM.BRAK KULTURY OSOBISTEJ PO PROSTU NIGDY WIĘCEJ.NAJGORZEJ WYDANE PIENIĄDZE W MOIM ŻYCIU NIE WSPOMINAJĄC O TYM ŻE NAWET NIE ZOSTAŁAM ZBADANA GDYŻ PO CO

   Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz