Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu przegroda nosowa

Również nie polecam dr Polberga...zgłosiłam się do niego,ponieważ miałam problem z oddychaniem,Pan Dr od razu stwierdził,że powodem jest krzywa przegroda i od razu zdecydował,że tylko operacja może to zmienić,wypisał bez problemu skierowanie do szpitala gdzie jest ordynatorem.Wszystko pięknie,kazał zrobić badania przed operacją.Zabieg miałam w lutym,początkowo faktycznie może i było lepiej,jeździłam na kontrole do przychodni na Spokojną.Po jakimś czasie wszystko wróciło,na wizytach cały czas słyszałam,że nos się oczyszcza,i tak musi być,w końcu poszłam do innego lekarza.Kiedy powiedziałam kto robił mi zabieg inny lekarz odpowiedział,ze nie jestem pierwszą pacjentką,która przychodzi z "reklamacją" .Okazało się,że mam wycięte za dużo chrząstki,zrobiły się zrosty,jest jeszcze gorzej niż było przed operacją.Poszłam jeszcze do innego lekarza,który wszystko potwierdził.Dodam jeszcze,że wizyty w szpitalu po operacji trwały minute...o nic nie mogłam nawet zapytać pana Dr,jego zdaniem wszystko było okej.Nie polecam.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie

Zgłosiłam się na SOR ze skierowaniem od laryngologa, który stwierdził, że pomóc może mi tylko zabieg oczyszczania zatok. Dostałam się w ręce Polberga. Od razu stwierdził, że jest krzywa przegroda i ją też trzeba się zająć. Zabieg został wykonany. Po trzech miesiącach nastąpił nawrót moich dolegliwości. Zgłosiłam się do przychodni na Spokojną. Po dwóch seriach antybiotyków i zrobieniu zdjęcia RTG Pani doktor od razu dała mi skierowanie do szpitala. Zgłosiłam się na oddział. Krzysztof Polberg na moje pytania, powiedział, że mnie nie przyjmie na oddział i co ja w ogóle od niego chcę. Powinnam się leczyć w przychodni. Nie chciał nawet słuchać, że właśnie z przychodni dostałam skierowanie do szpitala. Mam się zapisać w kolejkę na zabieg planowy. Ja potrzebowałam pomocy natychmiast. Trafiłam do innego szpitala. Więc tak... okazało się, że przegroda jest nadal krzywa, a zrobione jest tylko minimalne wejście do zatoki na endoskop. Zatoki coś tam oczyścił podczas robienia przegrody, resztę rozgonił antybiotykami. Badanie tomografem i endoskopowe wykazało przerost małżowin nosowych. Przede wszystkim, obecny lekarz znalazł prawdziwą przyczynę powstawania zakażenia, samo oczyszczanie zatok nic by tu nie dawało. Nawroty następowałyby ciągle. Trzeba eliminować w pierwszej kolejności przyczynę, a nie skutek. Wychodzę pomału na prostą. Trafiłam naprawdę na dobrego lekarza.
Ludzie… jeśli chcecie zaoszczędzić sobie cierpień, nerwów i być dobrze wyleczonym to omijajcie doktora Krzysztofa Polberga.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin Inny

Bardzo dobry lekarz. Przystępny pod każdym względem! :) Podczas wizyt w gabinecie jak również później na oddziale w szpitalu zero problemów.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin Inny

Dr Polberga znam od 10 lat leczył całą moją rodzinę. Jak dowiedziałam się , że mój syn ma przerosniety trzeci migdał wiedziałam do kogo się zwrócić. Wizyta prywatna może i trwała krótko ale lekarz rozmowny wszystko wytłumaczył. Wspaniałe podejście do dzieci. Na oddziale jak się pojawił od razu zapytał o "dzieciaczki". Polecam gorąco!!!


Z
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo rozczarowana i zawiedziona wizytami u dr Polberga. W gabinecie spędziłam może 3 minuty (zresztą paru pacjentów przede mną również nie było w gabinecie dłużej niż 3 -4 minuty). Zostałam potraktowana bardzo powierzchownie; próbowałam opowiedzieć o swoich dolegliwościach,ale doktor przerwał mi mówiąc, że on mi nie pomoże, bo jest chirurgiem (a ja myślałam, że idę na wizytę do laryngologa (??) ...)
Po wielu latach szukania pomocy u różnych lekarzy, naprawdę miałam nadzieję, że tym razem trafię do lekarza (po przeczytaniu pozytywnych opinii w internecie), który wreszcie mi pomoże w moich dolegliwościach. Niestety nadzieja została bardzo szybko przez pana doktora rozwiana.
Tak jak pisało parę osób wcześniej - faktycznie może i dr Polberg dobrze zajmuje się uchem i operacjami, ale inne laryngologiczne problemy dla niego nie istnieją.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor jest suuuuuper! Historia mojej choroby jest dosyć długa. 3-12 byłam u lekarza bo źle się czułam, zwykłe przeziębienie. Zatoki, katar, kaszel, gorączka 38 stopni. Dostałam syrop i jakieś tabletki. Nic nie pomagało, dostałam antybiotyk Bioracef, zatkało mi uszy. Później w niedzielę pojechałam na dyżur do szpitala bo już praktycznie nic nie słyszałam. Badanie takie aby było. Dostałam Summamed. W środę dostałam skierowanie do laryngologa. Kolejny antybiotyk Augumentin. Zapalenie ucha środkowego razy dwa. Super! Pani doktor stwierdziła niedosłuch duży. Pojechałam do szpitala na Jaczewskiego na SOR, przyjęli mnie z wielką łaską. Zrobili badania i kazali iść do poradni. Wczoraj byłam w poradni to powiedzieli że zapisy są na 15 stycznia. Wkurzona poszłam na SOR. Czekałam 6 godzin i nic. Odesłali mnie do domu bo mam iść w środę do lekarza, który mnie badał ostatnio na SOR. Dzisiaj rano pojechałam na Spokojną do doktora Polberga i jak zajrzał do uszu to powiedział że jest totalna masakra! Zrobił zabieg i po kilku godzinach odzyskałam słuch. Miałam wysiękowe zapalenie ucha środkowego. Pan doktor nie czekał tylko od razu od ręki zrobił mi zabieg. Po miesiącu odżyłam! Jestem szczęśliwa! Zrobił mi prezent pod choinkę, mam zdrowe uszka. :D A badało mnie 7 lekarzy, jako ósmy postawił prawidłową diagnozę. Jest bardzo miły, uprzejmy, delikatny i nie odsyła z kwitkiem jak inni. Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Ja również nie rozumiem tych pozytywnych opinii na temat doktora.Ponieważ dostałam niesamowitych zawrotów głowy (kilka dni nie mogłam wstać z łóżka), potem przy każdym kroku odczuwałam kołysanie i wirowanie otoczenia, ból i pełności w uchu wybrałam się na wizytę do pana doktora prywatnie. Wizyta trwała może góra 5 minut , pan doktor zajrzał do uszu i stwierdził,że coś się dzieje z prawym uchem i daje mi skierowanie do szpitala. Wtedy ucieszyłam się niesamowicie, sama podejrzewałam,że to może być pochodzenie błędnikowe zawrotów. W szpitalu podczas wywiadu powiedziałam również,że choruję na boreliozę i niedawno byłam leczona,ale choroba przebiega bezobjawowo i poziom przeciwciał jest niski (lekarz prowadzący również absolutnie wykluczył możliwość zawrotów z powodu boreliozy). Pan doktor Polberg natomiast z góry założył,że to borelioza atakuje ośrodkowy układ nerwowy , leżałam tam 7 dni , w tym czasie nie wykonano mi żadnych prób położeniowych, badanie słuchu 5 dnia, pobrano krew na poziom przeciwciał boreliozy i tak czekałam. Wypisano mnie bez wyniku, po 3 dniach odebrałam wynik "wątpliwy". Zawroty głowy były nadal, udałam się więc do doktora Zadrożniaka do Słuchmedu i Pan doktor od razu stwierdził uszkodzenie błędników polekowe, już przy pierwszej wizycie rozpoczęliśmy rehabilitację. Nie rozumiem jak można podejść tak rutynowo do pacjenta , prawe ucho , z którym niby coś się działo nagle cudownie ozdrowiało, sugerowałam,że ostatnio przyjmowałam leki ototoksyczne mogące uszkodzić słuch. Być może przegrody nosowe pan doktor operuje dobrze, ale z innymi problemami radzę omijać go szerokim łukiem.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


M
Użytkownik zweryfikowany

Moją mamę pan doktor operował po urazie nosa jakiego doznała po wypadku, w czasie wizyty kontrolnej pan doktor twierdził że wszystko jest ok, a operowana była krzywa przegroda po złamaniu. Mama po zabiegu nie mogła oddychać miała podrażnione śluzówki bardzo długo bolało ją gardło, w zasadzie boli ją nadal, a operacja była na początku tego roku. Później mama udała się do luxmedu do Pana doktora prywatnie. Na jej szczęście nie poznał jej ale też nie poznał swojej spartolonej roboty i oglądając mamę powiedział "kto to tak pani spartolił?!" reszta komentarza jest chyba zbędna.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


P
Użytkownik zweryfikowany

polecam dr Polberga, leczył moje ucho w szpitalu MSW w Lublinie. Jestem zadowolona z leczenia i podejsciem do pacjenta. polecam :)


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tego lekarza, wizyta trwała bardzo krótko, nie otrzymałem kompletnych informacji, poczułem się przepędzony z gabinetu, nie była to darmowa wizyta dlatego jestem jeszcze bardziej zawiedziony.

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional