Adres

aleja Wiśniowa 33/5, Krzyki, Wrocław
Wrocławski Ośrodek Gestalt (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym superwizorem, psychoterapeutą i trenerem w Instytucie Terapii Gestalt, European Association for Gestalt Therapy, European Associ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • nerwica
 • zaburzenia lękowe: lęk, niepokój, panika, fobia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna

od 120 zł


aleja Wiśniowa 33/5, Wrocław

od 120 zł

Wrocławski Ośrodek Gestalt


Konsultacja terapeutyczna

od 120 zł


aleja Wiśniowa 33/5, Wrocław

od 120 zł

Wrocławski Ośrodek Gestalt


Psychoterapia partnerska

od 150 zł


aleja Wiśniowa 33/5, Wrocław

od 150 zł

Wrocławski Ośrodek Gestalt


aleja Wiśniowa 33/5, Wrocław

od 150 zł

Wrocławski Ośrodek Gestalt

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wrocławski Ośrodek Gestalt

Pierwsza sesja z Krzyśkiem była początkiem drogi… Drogi do szczęścia, poczucia wewnętrznego spokoju, samoakceptacji, samoświadomości, odkrywania własnego potencjału. Ciężko mi sobie wyobrazić, jak wyglądałoby obecnie moje życie, gdybym 2 lata temu nie rozpoczęła terapii. Krzysiek jest niesamowicie ciepłą, empatyczną i wrażliwą osobą. Na każdej sesji czułam pełnię uważności i akceptacji z jego strony. Relacja z Krzyśkiem była bardzo wspierająca, pomogła mi w podejmowaniu ciężkich decyzji, budowaniu własnych granic i stopniowym odrzucaniu „balastów”, na które nie miałam zgody i przestrzeni w moim życiu. 2 lata regularnych spotkań doprowadziły mnie do pięknego etapu – etapu, w którym czuję się szczęśliwą, dojrzałą i świadomą siebie kobietą. Przestałam bać się życia i tego co przyniesie przyszłość – obecnie więcej we mnie ciekawości niż lęku. :)
Czuję ogromną wdzięczność za to, że spotkałam Krzyśka na mojej drodze i polecam podjęcie z nim współpracy każdemu, a zwłaszcza tym, którzy czytają tę opinię w celu rozwiania wątpliwości :)

mgr Krzysztof Pawłuszko

Dziękuję Karolino :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wrocławski Ośrodek Gestalt

Bez zastrzeżenia mogę polecać Krzysztofa. Bardzo dużo mi pomógł podczas mojego szukania toższamości, tutaj w Polsce. Dzięki nim udało mi się otworzyć na własne emocje i na ich akceptacje. Podczas trudnego roku w Polsce, jego również terapia bardzo mi pomogła w zrobieniu wyborów zgodne z tym, co naprawde chciałam. Krócej, ale tak samo szczerze, polecam jego ośrodek i wizyty.

mgr Krzysztof Pawłuszko

Dziękuję Asiu!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wrocławski Ośrodek Gestalt

Terapia u pana Krzysztofa nauczyła mnie lepiej rozpoznawać swoje uczucia, rozumieć czego potrzebuje i czego nie chcę. Nauczyłem się szczerzej rozmawiać i być bardziej otwartym z bliskimi. Czuję, że lepiej znam siebie i potrafię budować ważniejsze i głębsze relacje. Trwające ponad rok terapia była dla mnie czasami męcząca i frustrująca i kilka razy miałem ochotę zrezygnować. Finalnie cieszę się, że tego nie zrobiłem bo momenty kiedy miałem wszystkiego dosyć najczęściej prowadziły do bardzo ważnych rzeczy, a "kryzysy" były niezbędne do odkrycia tych rzeczy. Polecam terapię u pana Krzysztofa szczególnie jeśli chcesz lepiej poznać siebie, rozumieć swoją emocjonalność i zrobić kawał dobrej pracy potrzebnej do budowania lepszych relacji w życiu. Terapia nie rozwiązała wszystkich moich problemów, ale po raz pierwszy od wielu lat czuję się silny, bardziej stabilny i "wyposażony" w umiejętności dzięki którym wiem jak radzić sobie w wielu sytuacjach albo jak szukać rozwiązań.

mgr Krzysztof Pawłuszko

Dziękuję Piotrek!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wrocławski Ośrodek Gestalt

Terapie z Krzysztofem były bardzo wyzwalające. Atmosfera wzajemnego szacunku i dyskrecji panowała na każdym spotkaniu. Pomógł mi nawiązać kontakt ze moimi emocjami, które miałem problem identyfikować i nazywać. W rozmowach poruszałem aspekty które już wielokrotnie przerabiałem w głowie, z tą różnicą, że dzięki jego celnym pytaniom odnośnie opisywanych sytuacji, udało mi się wypleść. Pełen wyrozumiałości i skory do słuchania monologów, którymi niejednokrotnie go zasypywałem. Bardzo gorąco polecam Krzysztofa jako psychoterapeutę, niezmiernie mi pomógł w odkryciu siebie i otrząśnieciu z bagaży emocjonalnych które ze sobą taszczyłem przez zbyt długo :)

mgr Krzysztof Pawłuszko

Dziękuję Pawle!


J
Użytkownik zweryfikowany

Współpraca z Krzyśkiem była dla mnie odkrywaniem siebie. Dzięki terapii poczułem się wolny od różnych ograniczeń i etykiet, które sam sobie nadawałem. Będąc w terapii nauczyłem się rozpoznawać emocje, które się we mnie pojawiają, zauważać je i podejmować decyzję, jak (i czy) na nie reagować. Podczas spotkań z Krzysztofem czułem się bezpiecznie, dyskretnie, terapia przebiegała w atmosferze wzajemnego szacunku. Krzysztof zawsze wysłuchiwał, co miałem do powiedzenia (a czasami byłem nieco defleksyjny i bardzo się rozgadywałem), zawsze bez oceny i z pełną akceptacją.

mgr Krzysztof Pawłuszko

Dziękuję Kuba :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wrocławski Ośrodek Gestalt

W 100% mogę polecić Krzysztofa jako terapeutę. Na pierwsze nasze spotkanie szłam z wielką obawą i pewną dozą nieufności, jednak Krzysztof stworzył bardzo przyjazną i ciepłą atmosferę. W ciągu roku mojej terapii otrzymałam wsparcie, pomoc oraz nauczyłam się skupiać na swoim "tu i teraz".Według mnie terapia zakończyła się sukcesem - zrealizowałam swoje cele, odkryłam siebie na nowo oraz nauczyłam się koncentrować na sobie zamiast na wszystkim dookoła. Jestem bardzo wdzięczna, że spotkałam go na swojej drodze i okazał mi tyle wsparcia, ciepła i cierpliwości.
Z przyjemnością polecam Krzysztofa.

mgr Krzysztof Pawłuszko

Dziękuję Mariolu :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wrocławski Ośrodek Gestalt

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Krzysztofa Pawłuszko jako terapeutę. Podczas 3-letniej psychoterapii otrzymałam profesjonalną pomoc i wsparcie w dotykających mnie trudnościach. W moim odczuciu terapia zakończyła się sukcesem, tj. osiągnięciem założonych przeze mnie celów i przyczyniła się do rozwoju i znacznej poprawy jakości mojego życia. Z pewnością były to dobrze zainwestowane wysiłek i pieniądze.

mgr Krzysztof Pawłuszko

Dziękuję Moniko!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wrocławski Ośrodek Gestalt

Kilka miesięcy temu pełen obaw szedłem na pierwszą wizytę u p. Krzysztofa - wówczas mój stan psychiczny przestał być w „normie”, a w moim sercu zaczął tkwić jedynie niepokój przesłaniający inne uczucia. Bałem się tego, czy spotkania nie będą jedynie straconym czasem, czy dobrze zostanę zrozumiany, czy cokolwiek w mojej psychice i podejściu do otaczającego świata się zmieni. Choć początki były trudne, w pełni zaufałem p. Krzysztofowi, który z każdą kolejną wizytą wspomagał mnie w walce z przeciwnościami losu, pozwolił odkryć znaczną ilość stłamszonych uczuć, zatrzymał moją gonitwę za światem i pokazał, że warto skupić się na swoim „tu i teraz”. Nie mogę powiedzieć, że zostałem „wyleczony”, bo jest to złożony proces, który będzie jeszcze długo trwał – mogę natomiast powiedzieć, że wizyty u p. Krzysztofa podsumowały to, co było za mną i ukierunkowały mnie na dalszą drogę. Zgadzam się z poprzednimi opiniami i mogę szczerze polecić p. Krzysztofa - jest to zdecydowanie dobra osoba do podzielenia się swoimi trudnościami, kiedy wypada się już z życiowych zakrętów gdzieś na pobocze…

mgr Krzysztof Pawłuszko

Dziękują :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wrocławski Ośrodek Gestalt stany depresyjne, lękowe, niskie poczucie własnej wartości

Do Pana Krzysztofa trafiałam w bardzo złej kondycji psychicznej , mimo wcześniejszych wizyt u innych specjalistów leczenie nie przynosiło skutków , po kilku wizytach u Pana doktora poczułam znaczną poprawę . Świetny specjalista , wzbudzający zaufanie , pełen pozytywnej energii , podejście do pacjenta na 5 z plusem , wyrozumiałość , cierpliwość , chęć niesienia pomocy , rozwiązania problemu to co cechuje Pana doktora . Polecam jak najbardziej wszystkim , którzy szukają specjalisty z powołania , bo dzięki takim ludziom chce się żyć . Pozdrawiam serdecznie Karolina

mgr Krzysztof Pawłuszko

Bardzo dziękuję!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

32 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jestem z natury wstydliwą osobą, nie ukrywam, że jest to dla mnie uciążliwe w szczególności, że moja praca polega na kontakcie z klientem. To nie jest tak, że robię sobie pod górkę, jest to praca tymczasowa. Problem pojawia się wtedy gdy jestem czymś onieśmielona, ostatnio spotkałam mojego byłego, mimo, że nic do niego nie czuję trzęsły mi się ręce i byłam dziwnie speszona. Nie lubię tego uczucia, skąd się bierze.

  Witam, zachęcam Panią do podjęcia w tej sprawie konsultacji z psychoterapeuta lub psychiterapii. Dzięki temu uzyska Pani wgląd w naturę swoich trudności i będzie je mogła Pani rozwiązać. Pozdrawiam - Krzysztof Pawluszko

  mgr Krzysztof Pawłuszko

 • Mam problemy ze znalezieniem miłości, dziewczyny swojej, czyli kochanki dla siebie. Nie umiem pisać do dziewczyn, kochanek na sympatia, Edarling innych portali randkowych. Nie wiem co do dziewczyn napisać, kiedyś pisałem że bardzo mi się podoba, zainteresowany jestem nią, opisałem o sobie jaki jestem, co robię, hobby itp. Podałem się niestety i nie pisze na portalach randkowych. Do kogo udać się, do jakiego lekarza aby pomógł mi doradzić, jak napisać wiadomość, do dziewczyn, kiedy pytać się o telefon i kiedy ustawiać się?

  Witam, zachęcam Pana do podjęcia terapii u mężczyzny. Dzięki temu będzie Pan mógł uzyskać świadomość swoich trudności w kontakcie z kobietami, ich przyczyn i nowych możliwości funkcjonowania na tej płaszczyźnie. Pozdrawiam - Krzysztof Pawluszko

  mgr Krzysztof Pawłuszko

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym superwizorem, psychoterapeutą i trenerem w Instytucie Terapii Gestalt, European Association for Gestalt Therapy, European Associ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • nerwica
 • zaburzenia lękowe: lęk, niepokój, panika, fobia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły

Artykuły (1)