Adresy (3)

Kostrzyńska 25, Krzyki, Wrocław
Gabinet lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ DENT INNOVATION SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGICZNO-CHIRURGICZNE S.C. PATRYCJA MAJ-PAKULSKA, KRZYSZTOF PAKULSKI chirurgiczne usuwanie zębów

Bardzo profesjonalnie wykonany zabieg usunięcia ósemki. Zostało zrobione zdjecie. Od wejścia do wyjscia z gabinetu minęło 30 minut, z czego połowę czasu wypełniałem dokumenty. Bardzo miła obsługa, pani Asia w świetny sposób odwraca uwagę od stresu związanego z wizytą. Polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny usuwanie torbieli

Witam.Trafiłem do Pana dr.w 2012r.Wszpitalu na ul.Borowskiej zdiagnozowano guza o charakterze nowotworowym .Dr.Pakulski obejrzał zdjęcie,uspokoił mnie i po miesiącu zaprosił na operacje torbiela spowodowanego zatrzymaną ósemką.Jeżeli ktoś miał taki zabieg łącznie z przeszczepem kości szczękowej, to wie o .czym mówię.Dr.Pakulski to profesjonalista w pełnym słowa tego znaczeniu,a przy tym dobry człowiek. Wiem co mówię,bo zabieg miałem przy znieczuleniu miejscowym trwał około godziny.wszystkiego byłem świadomy.Wielki szacunek Panie Doktorze i Wielkie Dzięki!!! Tadeusz z Łagowa koło Zgorzelca


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ DENT INNOVATION SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGICZNO-CHIRURGICZNE S.C. PATRYCJA MAJ-PAKULSKA, KRZYSZTOF PAKULSKI Inny

U doktora Pakulskiego wyrywałam zatrzymaną, dolną ósemkę. Do gabinetu wchodzilam przerażona ze łzami w oczach, a wyszłam z uśmiechem na twarzy :) Cały zabieg trwał 20minut, z czego 10min łapało znieczulenie. Atmosfera w gabinecie świetna, zarówno doktor Pakulski jak i Pani Asia (asystentka), potrafią skutecznie podnieść na duchu i odciągnąć uwagę od tego paskudnego zabiegu. Pozostały mi jeszcze 3 ósemki, nie wyobrażam sobie wyrywać ich u nikogo innego jak doktora Pakulskiego. Zaznaczam, że zabieg odbył sie w ramach NFZ (doplata za cieńsze szwy i mocniejsze znieczulenie).


M
Użytkownik zweryfikowany

Miałem u pana Doktora usuwane na NFZ wszystkie cztery ósemki. Dolne operacyjnie, górne nie. Jest możliwa dopłata do lepszych szwów i lepszego znieczulenia (ponoć dłużej i mocniej się utrzymuje). Przy jednym tylko zębie Doktorowi jakieś narzędzie się omsknęło i uderzył w "czującą" część języka. Poza tym szybko i konkretnie. Odczuwałem spokój po zabiegu, bo w razie problemów z gojeniem można się umówić na dodatkową (bezpłatną) wizytę kontrolną.
Duży plus dla asystentki - jest cudowną osobą i z nią nie da się bać :)


P
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam! Najlepszy w swoich fachu. Miałam u Pana doktora usuwane 4 ósemki. Wszystko sprawnie, profesjonalnie i bez żadnych problemów. Po zabiegach wszystko szybko się goiło. Pan doktor to przesympatyczny, bardzo cierpliwy i uśmiechnięty człowiek.


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz, który widać, że zna się na swoich fachu. Poświęca pełną uwagę napotkanym przypadkom, a przy tym potrafi podtrzymać dobry humor pacjentowi - wiem coś o tym, bo trafiłem do dr Pakulskiego z nowotworem, a mimo że moja sytuacja nie była za wesoła to mogliśmy rozmawiać na trudne tematy z uśmiechem. A przede wszystkim, za co najbardziej cenię dr Pakulskiego, to rzeczowe i dokładne tłumaczenie stanu zdrowia oraz cierpliwość do pytań. Cieszę się, że trafiłem na takiego specjalistę.


A
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacja ! Pan doktory wyrywał aż 3 moje ósemki (w tym dwie niewyrośnięte, ustawione pod dziąsłem poziomo do innych zębów). Z górną było szybko i bezproblemowo, przy dolnych był to powazny zabieg chirurgiczny - z rozcinaniem dziąsła, wierceniem i dłutowaniem zęba, ale w 100% mogę polecić Pana doktora - razem ze swoją asystentką p.Joanną starali się mnie całkowicie odstresować, kompletnie informowali o zabiegu, a przede wszystkim - zrobili to, co zrobić powinni, więc nie było się czego bać. A wszystko na NFZ. Dodam tyko, że gabinet jest ładnie urządzony, dobrze wyposazony i nowoczesny. Polecam!


U
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor wyrwał górną ósemkę w 30 sekund, aż się zdziwiłam, że to już !!! normalnie Kocham Pana Doktora !! :)))))))


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam! dr Pakulski jest sympatyczny, fachowy i stanowczy. Asystentka Pana Doktora również jest na właściwym miejscu, potrafi rozśmieszyć, strach od razu mija! Na pewno wrócę tam usunąć pozostałe trzy ósemki :)


A
Użytkownik zweryfikowany

W zeszłym tygodniu dr Pakulski usuwał mi zatrzymaną ósemkę. Mając doświadczenie z innymi bardo dobrymi chirurgami muszę przyznać, że dr Pakulski jest najlepszy w swoim fachu. Idąc do niego ma się gwarancję, że na fotelu spędzi się max 30 min ze znieczuleniem, wyrwaniem i szyciem. Do tego jest bardzo miłym człowiekiem. Po zabiegu można liczyć na konsultację telefoniczną gdyby coś było nie tak (tak jak w moim wypadku) a gdy ból nie ustaje bez problemu przyjmuje pomiędzy pacjentami. POLECAM z czystym sumieniem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie