Krzysztof Narosz verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S

  Chciałabym bardzo podziękować Panu Krzysztofowi , który bardzo pomógł mi w bólach kręgosłupa lędźwiowego jest profesjonalistą w swoim zawodzie . Polecam ????

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Joanna Mróz
  Joanna Mróz
  Fizjoterapeuta
  Madalińskiego 25, Warszawa
  Jestem bardzo zadowolona po pierwszej wizycie u pani Joanny. Wizyta przebiegła w miłej i niekrępującej atmosferze.… więcej

  Anna Jaroń
  Anna Jaroń
  Fizjoterapeuta
  Goszczyńskiego 1, Warszawa

  Michał Kusociński
  Michał Kusociński
  Fizjoterapeuta
  Giordano Bruna, Warszawa
  Bardzo dobry fachowiec z empatią i dużą wiedzą, którą potrafi wykorzystać w odpowiedni dla pacjenta sposób. Mój… więcej

  Marcin Repetowski
  Marcin Repetowski
  Laryngolog, Fizjoterapeuta
  Racławicka 98, Warszawa
  Bardzo rzeczowa konsultacja, szczegółowy opis zabiegu i przebiegu leczenia. Dr Repetowski bardzo sympatyczny, życzliwy. Po… więcej

  Aleksander Charakterow
  Aleksander Charakterow
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  Sułkowicka 2/4, Warszawa
  Bardzo profesjonalne podejście przyszłam zgięta i obolała a wyszłam prawie prosta i z instalacją jak mam teraz… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Fizjoterapeuta i właściciel specjalistycznych gabinetów rehabilitacji ortopedycznej Fizjo Med Poland.

   Posiada 20-letnie doświadczenie w rehabilitacji schorzeń narządu ruchu.
   Specjalista rehabilitacji kręgosłupa, rehabilitacji pooperacyjnej, terapeuta manualny.
   Podejmuje się leczenia ciężkich stanów bólowych, deficytów ruchomości, rehabilitacji w przypadkach nieoperacyjnych.

   KWALIFIKACJE:
   2003-2004 Terapia manualna - szkoła niemiecka: diagnostyka narządu ruchu, leczenie stawów obwodowych, diagnostyka i leczenie kręgosłupa
   2004-2006 Neuromobilizacje, diagnostyka i usprawnianie układu nerwowego
   2006 Sutherland College of Osteopatic Medicine - 5-letnie studia medycyny osteopatycznej Bruksela: muscle energy techniques, myofacial release, neurodynamic techniques, positional release, terapia łańcuchów mięśniowych
   2011 Muscle Energy Techniques by Leon Chaitow
   2012 Positional Release Techniques by Leon Chaitow
   2014 USG Feedback - diagnostyka i terapia z wykorzystaniem USG
   2014 Fascial Therapy - Myofascial Release by Leon Chaitow - diagnozowanie dysfunkcji i terapia bólu powięziowego
   2015 Osteopathie Deutsche Schule/Polska Akademia Medycyny Osteopatycznej - studia 4-letnie
   2016 Osteopatia czaszkowo-krzyżowa I (Cranial Osteopathy I) Torsten Lim M.Sc.Ost,M sc.Pead.Ost, DO, Dpd,
   Biodro/miednica/kość krzyżowa (Pelvis, Sacrum, Hip) Leonidas Christodoularis DO,
   Autonomiczny układ nerwowy (Autonomic Nervous System) Nicholas Marcer M.Sc.(hons) Ost, DO,
   Ogólne techniki osteopatyczne (General Osteopathic Treatment) Ben Adams DO,
   Staw kolanowy (Knee) Michael Ruscher M.Sc.Ost, DO, PT, MTF,
   Osteopatia czaszkowo-krzyżowa II (Cranial Osteopathy II) Koen Devriese DO
   2017 Osteopatia Visceralna I (Visceral Osteopathy I) Valeria Ferreira DO, M,Sc,Ost, PGCAP,
   Osteopatia Visceralna II (Visceral Osteopathy I) Valeria Ferreira DO, M,Sc,Ost, PGCAP

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Usługi

  Fizjo Med Poland

  Różana 51, Mokotów, 02-569 Warszawa, mazowieckie

  Konsultacja fizjoterapeutyczna 70 zł
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  62 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S

   Chciałabym bardzo podziękować Panu Krzysztofowi , który bardzo pomógł mi w bólach kręgosłupa lędźwiowego jest profesjonalistą w swoim zawodzie . Polecam ????

  • M
   Lokalizacja: Fizjo Med Poland

   Ciężko wyrazić słowami moją wdzięczność za pomoc, jaką otrzymałam od pana Krzysztofa.
   Moim problemem był ogromny ból kręgosłupa związany z przepukliną L5/S1, który trwał bezustannie przez wiele tygodni i nie pozwalał normalnie funkcjonować. Połknęłam tonę leków, bezskutecznie szukając pomocy w wielu gabinetach. Na szczęście trafiłam wtedy w ręce pana Krzysztofa. Już na pierwszej wizycie wiedziałam, że to prawdziwy specjalista i człowiek o nieprzeciętnej empatii. Dla mnie - osoby, której życie nagle zmieniło się w prawdziwą traumę, było to bardzo ważne. Widziałam zaangażowanie terapeuty i to ono dawało mi nadzieję na powrót do sprawności. Z dnia na dzień czułam poprawę, aż w końcu po serii zabiegów po bólu nie ma ani śladu. Znowu mogę cieszyć się życiem, za co dziękuję z całego serca.

   Polecam w 100%.

  • R
   Lokalizacja: Fizjo Med Poland

   Zawodowo trenuję bieganie i często po treningach miałem obolałe mięśnie i więzadła w nogach. Jesienią, po jednym z treningów ból łydek był tak duży, że postanowiłem udać się do Pana Krzysztofa Narosza z Fizjo Med Poland (którego polecił mi mój znajomy - zadowolony ze swojej wizyty u Pana Krzysztofa), aby doprowadzić moje nogi do normalności. Po dwóch wizytach nie czułem już bólu w nogach i mogłem wykonywać treningi na pełnych obrotach. Od tamtej pory, czyli już od pół roku, regularnie korzystam z usług Pana Krzysztofa i jeszcze się nie zawiodłem. Każda moja dolegliwość, która przeszkadzała w trenowaniu, po jednej/dwóch wizytach była już tylko przeszłością. W przygotowaniach do sezonu letniego na pewno będę uczęszczał na zabiegi do Pana Krzysztofa. Wizyty cenię za pełen profesjonalizm, dużą wiedzę oraz stawianie trafnych diagnoz, dzięki czemu dość szybko moje urazy są wyleczone.

  • Lokalizacja: Fizjo Med Poland

   Panie Krzysztofie,
   Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w rehabilitacji. Po kilku seriach spotkań zrealizował Pan zakładany cel.
   Mój przypadek, klasyczny 44 - latek z ambicjami sportowymi :-)
   Wróciłem do zwiększonego wysiłku sportowego po kilku latach, raczej ambitnie ale z głową. Jednak to nie wystarczyło, po całym sezonie na rowerze szosowym odezwały się stare niedoleczone kontuzje, kolano, brak. i co robić szukałem, szukałem i trafiłem do p. Krzysztofa z opinii jakie wyczytałem. Do celu rehabilitacji, czyli eliminacja bólów przeciążeniowych a były mocne, doprowadziła mnie wiedza i umiejętności p. Krzysztofa.
   Wskazówka dla Państwa, pamiętajcie że po naszej stronie zostaje: cierpliwość, konsekwencja i zaufanie prowadzącemu, to jest min. aby rehabilitacja odniosła sukces.
   p. Krzysztofie dziękuję
   Konrad Kędziora

  • Lokalizacja: Fizjo Med Poland

   Gdy 12-13 lat temu przyszedłem na zabieg do Krzysztofa Narosza, pokonanie odcinka kilkuset metrów zajęło mi 45 minut. Z gabinetu wyszedłem szczęśliwy, pierwszy raz w życiu doceniając, co znaczy być znowu sprawnym człowiekiem, któremu ból już nie przeszkadza funkcjonować. W ciągu następnych lat tych wizyt było więcej i za każdym razem kończyły się one niezwykłym podniesieniem jakości życia.
   Jak wyrazić wdzięczność po wyjściu z cierpienia, które pozbawia człowieka choćby nawet perspektywy, która miałaby w sobie nadzieję na lepszą, bo pozbawioną bólu przyszłość? To jest jednak odrobinę poza słowami i trzeba doświadczyć najpierw bólu i cierpienia, a potem poczuć, że zostają one zdjęte, aby tego rodzaju przeżycie było jakkolwiek przekazywalne. A nie życzę nikomu, aby musiał przez to przechodzić... Jeśli jednak różnego rodzaju dysfunkcje spowolnią, zablokują a nawet zatrzymają, jest takie miejsce, w którym można otrzymać pomoc. Na szczęście.
   I jeszcze jedno. Na temat profesjonalizmu i umiejętności Krzysztofa Narosza padło już tutaj wiele ciepłych słów, które układają się w pean wdzięczności. Wcale się temu nie dziwię. Jest jednak jeszcze coś, co oprócz wiedzy, talentu i pasji powoduje, że za każdym razem po wyjściu z gabinetu zabiegowego czuję się szczęśliwszy. To ludzka bliskość i otwartość. Świadomość, że każdy człowiek jest czymś więcej, niż jedynie zbiorem tkanek. I że te ostatnie funkcjonują o wiele lepiej, gdy człowiek zda sobie sprawę, że został umieszczony w centrum uwagi i że jest w rękach kogoś, kto uczyni wszystko, aby pomóc.
   Dziękuję.

  • A

   Na przełomie lipca i sierpnia ub. roku przeszłam dwie operacje kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Najpierw mikrodiscektomia a po dwóch tygodniach stabilizacja przeznasadowa. Niestety, dolegliwości bólowe będące przyczyną obydwu operacji nie ustąpiły. W całej lewej nodze od pośladka do stopy nie ustępowały objawy rwy kulszowej. Ból w łydce tak silny, że dwukrotnie kierowano mnie na USG żył głębokich z podejrzeniem zatoru. Obydwa badania go jednak wykluczyły. Nie mogłam chodzić, nadwrażliwej nogi nie można było dotknąć i łapały mnie częste kurcze mięśni. Nikt nie potrafił mi pomóc. Neurochirurg, który mnie operował rozłożył ręce a rehabilitacja prowadzona w renomowanym ośrodku nie tylko nie pomagała ale jeszcze pogorszyła mój stan. Zaczęłam się już godzić z tym, że będę żyła z bólem, skazana na tabletki przeciwbólowe, które i tak pomagały tylko częściowo. Pod koniec października, w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym, trafiłam do pana Krzysztofa. Nie dość, że zdiagnozował on prawidłowo przyczynę bólu (problem mięśniowo-powięziowy), to jeszcze zastosował terapię, dzięki której pozbyłam się bólu, normalnie chodzę, pracuję i odzyskałam radość życia. Poprawa zaczęła następować już po pierwszych zabiegach. Rehabilitacja trwała w sumie 4 miesiące. Początkowo konieczne były codzienne zabiegi a potem raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie - stąd 4 miesiące. Dziś jestem bardzo optymistycznie nastawiona do życia. Mam nadzieję, że ból nie wróci ale gdyby nawet tak się stało, to już mnie to nie przeraża - wiem, że w razie kłopotów jest ktoś, kto potrafi mi pomóc. Kto wie, czy nie uniknęłabym operacji, gdybym od razu nie trafiła do pana Krzysztofa. Dziękuję za dosłowne postawienie mnie na nogi, uwolnienie od bólu i wsparcie psychiczne. Szczególnie cenię i polecam pana Krzysztofa za to, że nie kieruje się tylko wynikami badań i nie traktuje ich jako wyroczni, ale bierze pod uwagę najważniejsze kryterium - samopoczucie pacjenta. Dziękuję również paniom z recepcji z gabinetu na Tkaczy i na Różanej za uśmiech i sprawną organizację.

  • „Dłonie, które czynią niemożliwe” W dniu 17.08.2015r. upadłem w pracy, łamiąc kość promieniową prawego przedramienia w okolicy łokcia. Początkowo odczuwałem oprócz bólu w miejscu złamania, również ból lewego barku i lekkie drętwienie lewego ramienia. W pierwszym tygodniu, od barku do łokcia, a potem do dłoni. Tłumaczyłem to upadkiem i „poobijaniem się” i liczyłem, że przejdzie. Po upływie miesiąca, 20.09.2015r. „dostałem skręczu szyjnego”, z którym pogotowie ratunkowe zabrało mnie z domu, na oddział neurologiczny. Badanie rezonansu magnetycznego wykazało: - lewoboczne wygięcie kręgosłupa w odcinku szyjnym z rotacją, oraz zniesienie lordozy, z wytworzeniem kifozy na poziomie kręgów C5-C6, odwodnienie k.m. C4-C5, C5-C6, C6-C7, wypuklina centralna-lewoboczna k.m. C4-C5, C5-C6, uciskają worek opony twardej, zwężając lewe otwory międzykręgowe, uszkodzenie pierścienia włóknistego k.m. C6-C7 w linii pośrodkowej. Był to uraz w wyniku upadku, który „uwidocznił się” z opóźnieniem. Konsultacja neurochirurgiczna brzmiała: „natychmiastowa operacja” ! (bez gwarancji powodzenia), albo czeka „wózek”. Podziękowałem za „ofertę” i powiedziałem, że poruszę niebo i ziemię w poszukiwaniu rehabilitanta – fizjoterapeuty, który podzieli moją wiarę i podejmie się terapii. Po wyjściu ze szpitala, najpierw „załamka” i łzy, ale zgrzytnąłem zębami i zacząłem pisać i pisać i pisać. Odezwał się na mojego e-maila Pan Krzysztof Narosz z Fizjo-Med Poland i zaprosił mnie na następny dzień na badanie. Po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i badaniu manualnym, powiedział: „ Będzie ciężko, potrzebne będzie pańskie samozaparcie, ale nie z takich tarapatów wychodziliśmy zwycięsko”. Pierwszą noc od „diagnozy” .. zasnąłem. Dzisiaj zakończyliśmy rehabilitację. Minęło 1,5 miesiąca, a ja funkcjonuję, oglądam się za dziewczynami i … promienieję szczęściem !!! Wdzięczny jestem Panu Krzysztofowi Rokoszowi i Jego Wspaniałemu Zespołowi, za zaangażowanie i poświęcony czas. Jednak są Anioły na tym świecie, tylko trzeba w to wierzyć! Jeszcze raz dziękuję za „drugie życie” i życzę dalszych sukcesów w Waszym posłaniu, zgodnie z Waszym motto: „Salus aegroti suprema lex esto”. Pozdrawiam Zygmunt Charytonik

  • E

   Bardzo silny i ograniczający moją sprawność ruchową ból kręgosłupa odcinka szyjnego i lędżwiowego oraz barku i lewego kolana uniemożliwiał mi normalną egzystencję. Potworny ból towarzyszył mi przy wchodzeniu po schodach (dosłownie wciągałam się przy pomocy poręczy). Wyczekiwałam na przystankach komunikacyjnych na pojazdy niskopodłogowe ponieważ zdarzało się, że lądowałam na ziemi (lewe kolano mi gdzieś "uciekało") i musiałam prosić ludzi o pomoc, bo niestety podnieść się już samodzielnie nie mogłam. Upadki zdarzały mi się również na prostej drodze podczas spaceru z psem. Były to traumatyczne przeżycia. Po dwóch miesiącach terapii PAN KRZYSZTOF NAROSZ PRZYWRÓCIŁ MI SPRAWNOŚĆ FIZYCZNĄ I OGROMNĄ CHĘĆ DO ŻYCIA (mam już 73 lata). Dziękuję jeszcze raz Panie Krzysztofie - udało się PANU dokonać tego czego nie dokonało wielu ortopedów i zlecanych przez nich zabiegów fizjoterapeutycznych przez ponad 8 lat. Elżbieta Głowacka 2015 r.

  • K

   Gabinet Pana Krzysztofa poleciła mi znajoma, której Pan Krzysztof także pomógł w zmaganiach z bólem. Będąc u naprawdę dużej liczby ortopedów, przechodząc w zeszłym roku powiedzmy „terapie manualną” , której efektów nie poczułam - nie byłam zbyt dobrze nastawiona. Jednak już na pierwszej wizycie Pan Krzysztof postawił diagnozę inną od wszystkich poprzednich lekarzy i jak się okazało jedyną właściwą. W gabinecie Fizjo-Med przeszłam miesięczną rehabilitacje i czuje się naprawdę świetnie, mimo, iż minęły już 2 miesiące. Naprawdę wszystkim szczerze polecam wizytę u tego Specjalisty!

  • N

   Do Pana Krzysztofa Narosza trafiłam z polecenia mojego brata. Miałam duże wątpliwości idąc do niego, ponieważ byłam juz u wielu specjalistów i na wielu rehabilitacjach... Skutkowało to krótką poprawą lecz nawracający ból kręgosłupa był nie do zniesienia i nie pozwalał mi normalnie funkcjonować w życiu codziennym, w pracy itd. Już na pierwszej wizycie zdałam sobie sprawę, że trafiłam do profesjonalisty i osoby która posiada fachową wiedzę. Bez badania USG od razu zdiagnozował mój problem. Regularne wizyty i wspólna praca przyniosły niespodziewane dla mnie efekty. Pan Krzysztof okazał się wspaniałym specjalistą, a przede wszystkim bardzo skutecznym w swoim działaniu terapeutą. Dzięki niemu i jego metodom leczniczym już nie odczuwam bólu i mogę normalnie wykonywać wszystkie codzienne czynności. Za co bardzo mu dziękuję i serdecznie polecam wszystkim cierpiącym i tym którzy stracili nadzieję na poprawę :) Natalia

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG