Krzysztof Kensy

Fizjoterapeuta, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: RehabielskoUsługa: rehabilitacja kolana

  Gorąco polecam Pana Krzysztofa, jego rehabilitacja uchoroniła mnie przed artoskopią. Rehabilitacja bardzo pomogła już po kilku wizytach czułam poprawę. Ćwiczenia domowe otrzymane przez Pana Krzysztofa pomagają utrzymać kolano w ciągłej sprawności. Terminy wizyt są szybkie i punktualne.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • mgr Krzysztof Kensy
   Międzynarodowy Terapeuta Medycyny Ortopedycznej wg Cyriax'a
   Dyplomowany Terapeuta Manualny, Terapeuta Powięziowy FDM

   W mojej codziennej praktyce zawsze kieruję się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta i jego dolegliwości.
   Ukończone kursy podyplomowe w dziedzinie terapii manualnej pozwalają mi efektywnie leczyć pacjentów z problemami narządu ruchu.
   Metody które stosuję są bezpieczne i skuteczne, przynosząc wymierne korzyści pacjentom.
   Pierwszych efektów leczenie można spodziewać sie już na pierwszej wizycie a cała terapia nierzadko ogranicza się do kilku spotkań.

   serdecznie zapraszam
   Krzysztof Kensy
   tel.:
   www.rehabielsko.pl

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Usługi

  Gabinet Rehabilitacji

  ul. Ikara 6, 43-300 Bielsko-Biała, śląskie


  Rehabielsko

  wizyty domowe, 43-300 Bielsko-Biała, śląskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  69 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: RehabielskoUsługa: rehabilitacja kolana

   Gorąco polecam Pana Krzysztofa, jego rehabilitacja uchoroniła mnie przed artoskopią. Rehabilitacja bardzo pomogła już po kilku wizytach czułam poprawę. Ćwiczenia domowe otrzymane przez Pana Krzysztofa pomagają utrzymać kolano w ciągłej sprawności. Terminy wizyt są szybkie i punktualne.

  • S
   Lokalizacja: RehabielskoUsługa: L5-S1

   Pan Krzysztof pomógł mi uciec spod noża. Dysk L5-S1, ból niedoopisania uniemożliwiający sen. Nim znalazłam Pana Krzysztofa, byłam u dwóch innych rehabilitantów i niestety, nie tylko mi nie pomogli, ale po każdej wizycie u nich nie mogłam chodzić przez dwa dni. Dopiero Pan Krzysztof mi pomógł, po każdej wizycie mogłam coraz więcej czasu spędzić bez bólu, mogłam w końcu zacząć leżeć bez bólu i spać w nocy. Nie zapomnę pierwszej nocy, gdzie mogłam pospać aż 5 h, podczas gdy wcześniej spałam może 5 minut i ból mnie wybudzał i tak się męczyłam kilkanaście dni, byłam jak żywy trup. Gdy zadzwoniłam do Pana Krzysztofa pierwszy raz, to został dla mnie dłużej w gabinecie, żeby mnie przyjąć. Na początku rehabilitacja była bardzo bolesna, ale za każdym razem po powrocie do domu mniej cierpiałam a dzisiaj, czyli 4 m-ce po pierwszej wizycie, znowu żyję normalnie.
   Każdemu kto leży na podłodze i wyje z bólu, bo nic nie pomaga, polecam Pana Krzysztofa. On naprawdę pomoże, dodatkowo jest bardzo miłym człowiekiem, nie ocenia, nie krytykuje, wysłucha, wyjaśni. Od poprzedniego rehabilitanta dowiedziałam się, że sama sobie jestem winna i inne niesympatyczne komentarze. Pan Krzysztof nigdy mi nic złego nie powiedział, nigdy nie sprawił, że czułam się jak śmieć. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Wróciłam do pracy (księgowa), jeżdżę autem jako kierowca, znowu mam "turne" po centrach handlowych, spaceruję ile chcę. Zapomniałam co to prawdziwy ból. Każdemu, kto teraz przechodzi to co ja przechodziłam w styczniu 2018 r., polecam Pana Krzysztofa. Moja droga do zdrowia jeszcze trwa, bo byłam w opłakanym stanie, ale już widzę metę :)

  • A
   Lokalizacja: Rehabielsko

   Bardzo dobry specjalista. Zna się na tym co robi. Polecam z czystym sumieniem. Trafiłam z bólem biodra oraz kręgosłupa. Trafiłam również z polecenia i się nie zawiodłam.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet RehabilitacjiUsługa: skręcenie stawu skokowego i łokciowego

   Do Pana Krzysztofa trafiłam po skręceniu stawu skokowego i łokciowego. Dzięki jego pomocy szybciej wróciłam do aktywności fizycznej. Jest profesjonalistą! Bardzo dobry fachowiec, miły, rzetelny! Szukającym pomocy w 100% polecam gabinet Pana Krzysztofa, któremu jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc, życzliwość i serdeczność. :)
   Janina z Cieszyna.

  • S
   Lokalizacja: Gabinet RehabilitacjiUsługa: rehabilitacja

   Do Pana Krzysztofa trafiłam z bólem lędźwiowym kregoslupa oraz atakującym drętwieniem kończyny . Sporo wizyt musiałam odbyć , ale warto było, bo pomogło mi to. O bólu mogłam zapomnieć. Zdecydowanie polecam

  • J
   Lokalizacja: Gabinet RehabilitacjiUsługa: stan po skręceniu kostki P

   Do Pana Krzysztofa trafiłam po skręceniu kostki.Jestem biegaczką więc nie muszę tłumaczyć jak ważny był dla mnie szybki powrót do aktywności zwłaszcza ,że kontuzja zdarzyła się w sezonie biegowym .Na kolejnych wizytach skupiał się nie tylko na skręconej kostce ale i na innych problemach bólowych o których wspomniałam a które nie są obce każdemu biegaczowi.Po kilku wizytach u Pana Krzysztofa mogłam przebiec kolejny półmaraton.
   Polecam gorąco.Doskonały specjalista, o dużej wiedzy z która potrafi się dzielić.Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, ciepły cierpliwy.Polecam nie tylko biegaczom.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji

   Pan Krzysztof to bardzo dobry fachowiec, a swoją pracę wykonuje skutecznie. Miałem potworny ból kręgosłupa. Przyjechał i pomógł mi {skutecznie}, pomimo tego że była to Niedziela. Polecam gorąco !!!

  • K
   Lokalizacja: Rehabielsko

   Pan Krzysztof pomógł mi w wyleczeniu bardzo bolesnych kontuzji nóg nabytych podczas biegania. Dzięki jego profesjonalnej pomocy mogłam wrócić do biegania :) Polecam wszystkim amatorom biegania borykającym się z uciążliwymi kontuzjami!

  • B
   Lokalizacja: Gabinet RehabilitacjiUsługa: masaż leczniczy

   Do Pana Krzysztofa trafiłam z polecenia lekarza rodzinnego.
   Miałam problem z odcinkiem szyjnym kręgosłupa ( spięte mięśnie, które zawdzięczam pracy przed komputerem, zapewne nieodpowiednia sylwetka podczas pracy, stres).
   Dolegliwości, a zwłaszcza uciskowy ból głowy tak dawał mi się we znaki, że zaczęłam szukać pomocy.
   Z usług fizjoterapeuty korzystałam po raz pierwszy i najwyrazniej miałam szczęście trafić na specjalistę, fachowca, któremu można zaufać. Ludzie dla których praca nie jest tylko wyuczonym zawodem, a staje się pasją mogą wnieś dużo dobrego w życie drugiego człowieka i tylko wówczas w pełni wykorzystują swoje zdolności. Właśnie tak postrzegam Pana Krzysztofa.
   Wierzę, że wypracowany przez Pana Krzysztofa efekt uda mi się jak najdłużej utrzymać, a gdy ponownie nazbieram na swoje barki za dużo - wrócę :-).
   Gorąco polecam, a Panu Krzysztofowi życzę jak najwięcej pacjentów u których tak jak u mnie na wspomnienie wizyty na twarzy pojawi się uśmiech, poczucie spełnienia oczekiwań, ulga, zadowolenie.
   Dziękuję za restart głowy.
   Beata

  • M
   Lokalizacja: Gabinet RehabilitacjiUsługa: terapia manualna

   Pan Krzysztof pomógł mi z kontuzją barku, bolem w biodrze oraz bolem plecow. Po zaledwie kilku wizyta problemy ustapily i jest tak az do dzisiaj, czyli od roku. Nauczyl mnie rowniez cwiczen terapeutycznych, ktore, choc wykonywane przeze mnie bardzo nieregularnie, jak widac daja efekty bo bol nie wraca. Bardzo dobry fizjoterapeuta i sympatyczny, kulturalny człowiek. Polecam bez wahania.