Krzysztof Kątski

Hematolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

  Byliśmy na wizycie u Pana Dr z synem. Powtarzające się w kolejnych wynikach wysoki hematokryt i hemoglobina. Zalecana przez dr rodzinnego wizyta u hematologa. Dr Kątski to wspaniały , ciepły człowiek. Świetny specjalista. Dokładnie zbadał naszego syna. Wszystko wytłumaczył i uspokoił nas. Każdemu polecam tego specjalistę.

 • Szukasz hematologa? Pacjenci polecają:

  Maria Soroka-Wojtaszko
  Maria Soroka-Wojtaszko
  Hematolog
  Radziwiłłowska 5, Lublin
  Mama prosiła żebym podziękowała lekarzowi za to ze się nią zaopiekował. Jedyne miejsce, w którym mogę powiedzieć… więcej

  Ewa Wąsik-Szczepanek
  Ewa Wąsik-Szczepanek
  Hematolog
  Radziwiłłowska 5, Lublin
  Kompetentna, miła i sympatyczna. Bezinteresownie zaangażowana w opiekę nad pacjentem, nie tylko na terenie szpitala.… więcej

  Marek Hus
  Marek Hus
  Hematolog, Internista
  Staszica 16, Lublin
  Cała wizyta bardzo profesjonalna, wysłuchanie pacjenta, analiza wyników, fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny.… więcej

  Małgorzata Wach
  Małgorzata Wach
  Internista, Hematolog
  ul. Tomasza Zana 32A, Lublin
  Pani doktor profesjonalnie pomaga mi uporać się z problemem nieprawidłowych wyników badań krwi.Jestem w trakcie… więcej

  Krzysztof Giannopoulos
  Krzysztof Giannopoulos
  Hematolog, Internista
  ul. Zana 11a, Lublin
  Z całego serca polecam profesora Giannopoulosa, niezwykle uprzejmy, życzliwy i empatyczny człowiek. Spokojnie i… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

   Byliśmy na wizycie u Pana Dr z synem. Powtarzające się w kolejnych wynikach wysoki hematokryt i hemoglobina. Zalecana przez dr rodzinnego wizyta u hematologa. Dr Kątski to wspaniały , ciepły człowiek. Świetny specjalista. Dokładnie zbadał naszego syna. Wszystko wytłumaczył i uspokoił nas. Każdemu polecam tego specjalistę.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Doktor jest wspaniałym specjalistą i człowiekiem. Nasza córeczka trafila na SOR z powodu bardzo niskiej hemoglobiny mając zaledwie 6 miesięcy. Doktor był przemiły, dokładne ja zbadał i robił to w taki sposób że nasza córeczka nie płakała a wręcz uśmiechała się do Pana Doktora. Dwie lekarki chciały ja polozyc na oddzial ale doktor bardzo dokładnie przejrzał badania i po rozmowie z nami uznał że Nasza córeczka ma anemię z powodu braku żelaza. Kazał podawać żelazo i dzięki Panu Doktorowi nasza Zosia już ma 12 hemoglobiny!!!Dziękujemy Panie Doktorze. Jest Pan genialnym specjalistą i cudownym człowiekiem!!!❤

  • M

   Lekarz z powołania, świetny specjalista i wspaniały człowiek. Wyleczył z anemii naszą prawie 2 letnią córkę, a wyniki miała b. kiepskie. Wielki szacunek dla niego! Dziękuję i polecam wszystkim rodzicom.

  • Katarzyna
   Lekarz z powołania, jakich mało. Chodziliśmy do niego z naszą maleńką Kajką. Miała bardzo niską hemoglobinę (kwalifikowaną do przetaczania), inni lekarze kazali dawać gigantyczne dawki leków, po których ona wymiotowała, ciągle płakała, miała problemy z brzuszkiem - jednym słowem bardzo się męczyła. Spławiali nas mówiąc, ze to normalne i żeby dawać dalej. Dopiero Pan Doktor Kątski zajął się nią tak jak powinien to zrobić każdy lekarz. Skierował nas na wszystkie specjalistyczne badania, kazał podawać mniejsze dawki leków, aby dzieciątko się nie męczyło, wnikliwie badał dziecko. Dzięki Panu Doktorowi i jego cierpliwości nasza mała poradziła sobie sama, bez przetaczania krwi. Mało tego, gdy wyniki się poprawiały, miałam możliwość comiesięcznej porady telefonicznej z Panem Doktorem. Najlepszy specjalista i bardzo ciepły człowiek. Takich ludzi się ceni!

  • R

   Prawdziwy lekarz z powołania! Chodziliśmy do niego 8 lat temu z synem i obecnie z młodszą córką, podchodzi do każdego pacjenta z równym zaangażowaniem. Pan Doktor zawsze dokładnie bada dziecko i wyczerpująco udziela odpowiedzi na każde pytanie. Naprawdę warto zapłacić za wizytę prywatną! Zdecydowanie polecam!

  • O

   Polecamy. Bardzo długo badał córkę. Dużo opowiada. Wizyta prywatna ale polecamy :) Warto

  • M

   Lekarz świetny, z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Jako jedyny od razu po opisie objawów wiedział, że sytuacja jest kryzysowa. Dzięki niemu, córeczka przestała męczyć sie kolejnymi dawkami antybiotyków i podejrzeń chorobowych. Od razu znalazła się w szpitalu i jeszcze tego dnia miała operację! To jedyny lekarz, którego córka sie teraz nie boi.

  • J

   Skrupulatny, dokładny, drobiazgowy, wnikliwy- czyli taki, jaki powinien być prawdziwy specjalista. Do dziecka podchodzi z uśmiechem, informuje jasno i prosto a co najważniejsze, z dozą humoru małego pacjenta krok po kroku dzięki czemu wizyta jest przyjemnością.
   U pana doktora byliśmy pierwszy raz, rozwiał wszystkie wątpliwości ale gdyby zdarzyło się nam jeszcze kiedyś szukać tego typu specjalisty, na pewno z czystym sumieniem wrócimy i każdemu polecać będziemy.

  • K

   Bardzo dobry specjalista, bardzo miły i sympatyczny. Nawiązuje właściwy kontakt z dzieckiem, wnikliwie i długo wykonuje badanie, jasno objaśnia wyniki badań, angażuje się w leczenie dziecka - po prostu lekarz z powołania. Nam pomógł w leczeniu długoletniej anemii u syna. Wielki szacunek dla niego, dziękujemy i polecamy.

  • J

   bardzo dobry doktor.wiedze posiada duza.mily.wesoly.bardzo dobre podejscie ma do dzieci.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG