Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
34 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany

Jestem młodą dziewczyną. Zaszłam w ciąże i przed tym nigdy nie byłam u ginekologa więc oczywiście bardzo bałam się i nic nie wiedziałam. Dr Kaczor i pielegniarka odrazu zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Mówili mi wszystko krok po kroku jak będzie wyglądać. Jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza. Dzięki nim o wiele mniej boję się porodu❤️


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Ginekologiczna. Inny

Kontakt jest niesamowity, nie zauważyłam braku środków na koncie i moje połączenie zostało odrzucone, po chwili Pani do mnie oddzwoniła i powiedziała, ze nie udało sie połączyć i jak może mi pomoc! Sam lekarz i jego podejście również niesamowite, ten spokój, wiedza i takt na bardzo wysokim poziomie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Ja chodzę do dr Kaczora od właściwie samego początku, czyli od 18 roku życia. Jest bardzo uprzejmym i sympatycznym człowiekiem. Na wizytach stara się bardzo rozluźnić atmosferę. Jest profesjonalny i delikatny. Zawsze uprzedza i zwraca uwagę, że może zaboleć. W poradni zawsze pilnują wszystkich terminów badań, dzięki bardzo dobrze zorganizowanej Położnej, która jest równie sympatyczną osobą. Nigdy nie napotkałam się na jakieś nieuprzejmości czy brak zainteresowania, co często się zdarza w branży medycznej. Nie miałam poważniejszych problemów, nie byłam też w ciąży, ale myślę, że gdy już będę to na pewno zaufam doktorowi. Polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Tak się zastanawiam i doszłam do wniosku, ze chyba wszytskie nagatywne opinie są dodane przez konkurencje !
Lekarz jest jak najbardziej kompetentny, nie dość ze super z niego lekarz, to dobry psycholog ! ;)


A
Użytkownik zweryfikowany

super lekarz:) miły spokojny nie mam poczucia skrepowania, badania bardzo delikatne, szybka diagnoza i leczenie na miare naszych kieszeni , ciaza prowadzona bez powiklan nie daje odczuc pacjentce roznicy czy leczy ja prywatnie czy z nfz po prostu polecam:)


E
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Kaczor to lekarz dla cierpliwych i takich co maja dużo czasu . Pan doktor robi wszystko średnio 5 razy wolniej niż przeciętny lekarz ginekolog, dodatkowo mało a raczej bardzo mało mówi.
Jest oczywiście przy tym bardzo dokładny aż do tego stopnia że leżąc na USG zastanawiałam się czy może przysypia :)

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


:

według mnie jest on dobrym ginekologiem. Wiele kobiet mówiło mi, że jest aroganckim i niesympatycznym człowiekiem, okazało się oczywiście, że tak nie jest. Dlatego lepiej przekonać się na własnej skórze i nie słuchać opinii innych. :)


P
Użytkownik zweryfikowany

DR Kaczor prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Ponieważ jest to moja pierwsza ciąża zadaje mu dużo pytań, na które zawsze otrzymuje klarowną odpowiedź. Gdy mam jakieś wątpliwości odnośnie mojego samopoczucia wystarczy, że zadzwonię a on udzieli porady telefonicznej. Nie wybrałabym innego lekarza. ;) POLECAM!!
P.S Pani, która pracuje w rejestracji w gabinecie dr Kaczora również jest sympatyczna i zna się na rzeczy :)


K
Użytkownik zweryfikowany

Witam,gorąco POLECAM dr.Kaczora jest bardzo delikatny i przede wszystkim dokładny teraz wizyta kosztuje80zl.z cytologią.Byłam u niego pierwszy raz i jestem mile zaskoczona tą wizytą.


K

POLECAM Doktora Krzysztofa kaczora !!!Moim zdaniem jest to lekarz bardzo delikatny ,skrupulatny ,konkretny ,przede wszystkim interesuje się pacjentem .POZDRAWIAM:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie