Adres

Focha 2/5, Aniołki , Gdańsk
Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof Woźny

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
58 765.....

Moje doświadczenie

O mnie

leczę choroby i zaburzenia psychiczne u dorosłych, posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w leczeniu pacjentów w ramach poradni zdrowia psychicznego, ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Zdjęcia


Usługi i ceny

Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)


Focha 2/5, Gdańsk

150 zł

Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof Woźny


Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)


Focha 2/5, Gdańsk

150 zł

Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof Woźny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Świetny fachowiec, profesjonalne podejście! Wizyta w bardzo miłym i ciepłym otoczeniu. Doktor jest osobą, której można zaufać.
Zawsze punktualny, nie trzeba czekać nawet minuty dłużej jako kolejny pacjent, co zdarza się rzadko. Zdecydowanie polecam


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof Woźny hipnoterapia depresji

Trafiłam przypadkiem. Strzał 100%. Rzetelny i długi wywiad. Zarówno z rodzicem jak i synem. Profesjonalne podejście i niepokój o pacjenta.

Krzysztof Jan Woźny

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię.
Pozdrawiam serdecznie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof Woźny konsultacja specjalistyczna leczenia bezsenności

Bezsenność i nerwica - problemy, z którymi borykałam się od bardzo długiego czasu. Niestety każda wcześniejsza wizyta u innych lekarzy psychiatrów kończyła się wypisaniem słabego leku na tzw ,,kopiuj wklej''+pieniądze i do widzenia. Nie wierzyłam, że ktoś mi pomoże i że może coś się zmienić w moim życiu. Zauważyłam pobliski nowy gabinet Pana Krzysztofa, postanowiłam dać mu szansę. Doktor mnie wysłuchał, poświęcił mi dużo czasu - więcej niż powinna trwać wizyta. Nie siedział jak inni sprawdzając czas i ziewając, wykazywał zrozumienie i zainteresowanie. Przypisał mi lek, po którym w końcu mogę normalnie spać a rozdrażnienie odchodzi. Bardzo dziękuję i z całą pewnością polecam.

Krzysztof Jan Woźny

Dziękuję za pozytywną opinię.
Myślę, że koledzy lekarze nie ziewają podczas rozmów z pacjentami, może wyjątkowo, jak są po kolejnym dyżurze pod rząd czasem bezwiednie głębiej się dotlenią.
Życzę spokoju i pogody ducha.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof Woźny obniżony nastrój

Do Pana doktora trafiłem z powodu obniżonego nastroju i wahań nastroju. Stresowałem się wizytą, jednak atmosfera jest bardzo przyjazna a podejście profesjonalne i z empatią. Lek przypisany od tygodnia, zaczyna już działać, ja zaczynam czuć znaczną poprawę. Polecam wszystkim i dziękuję lekarzowi.

Krzysztof Jan Woźny

Dziękuję za pozytywną opinię.
Cieszę się, że lek zaczął już działać.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

32 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Byłam u lekarza psychiatry który zdiagnozował u mnie lekki stan depresyjny. Przepisał mi 1x rano Seronil I 1x wieczorem Deprexolet (miałam problemy ze snem). Nie wiem czy to ma związek ale od czasu kiedy biorę leki mam silne bóle w kręgosłupie i obojczyku. Czy to możliwe że śpię tak mocno że za rzadko zmieniam pozycje?
  Leki biorę dopiero 5 tygodni ale uległa zmianie sytuacja w której się znajdowałam wcześniej, nie mam już takiego stresu który powodował u mnie stany depresyjne, nie mam też problemów z zasypianiem, czasem wręcz zapominam o wzieciu wieczornej tabletki Deprexoletu. Czy jeśli dostawie tabletkę wieczorną i do wizyty u lekarza będę brała tylko 1 tabletkę Seronilu z rana to coś się stanie? Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień 16.12
  Dziekuje za odpowiedź
  Pozdrawiam

  Witam,
  zależy jaka jest to dawka Deprexoletu.
  Jeśli 10 mg to można spokojnie odstawić i udać się na wizytę w dniu 16.12.2019, nic złego nie powinno się stać. Jeśli jest to 30 mg proponuję zmniejszyć dawkę o połowę.
  Seronilu proszę nie odstawiać.
  Pozdrawiam.

  Krzysztof Jan Woźny

 • Niedawno doszło do tragedii wsrod znajomych, chłopak Leczony na schizofrenie, wyskoczył z oka, badania wykazały w krwi obecność leków. Dlaczego leki które mają pomóc doprowadzają do takich sytuacji?

  Witam, obecność leków we krwi o niczym nam nie mówi, musimy wiedzieć, jakie to były leki i czy ich stężenie w osoczu odpowiadało stężeniu terapeutycznemu, czyli takiemu, które wpływa pozytywnie na objawy choroby. Tak jak Pani/Pan zauważyła/ył leki mają pomóc i pomagają, pod warunkiem, że bierzemy je systematycznie i w dawkach wskazanych przez lekarza leczącego, czasami trzeba korygować dawkę leku w zależności od stanu psychicznego lub dodać kolejny lek.
  Myślę, ze do tej sytuacji doprowadziło zaostrzenie choroby, a nie przyjmowane leki na schizofrenię.
  Dlatego dla chorych na schizofrenię czy np. depresję bardzo ważna jest opieka i wsparcie rodziny, bliskich, którzy są w stanie wcześniej zauważyć niepokojący stan chorego i zainterweniować, np. zabrać do psychiatry, czy wezwać pogotowie. Osoba chora na schizofrenię nie jest odpowiednio krytyczna do swojej choroby i jej objawów.
  Pozdrawiam.

  Krzysztof Jan Woźny

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

leczę choroby i zaburzenia psychiczne u dorosłych, posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w leczeniu pacjentów w ramach poradni zdrowia psychicznego, ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Specjalizacje

 • Psychiatria

Zdjęcia