dr n. med.

Krzysztof Dowgierd

Chirurg szczękowy

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista w dziedzinie chirurgii czaszkowo – szczękowo – twarzowej, specjalizujący się w rekonstrukcjach części twarzowej czaszki i jamy ustnej, operacyjnym leczeniu deformacji… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista w dziedzinie chirurgii czaszkowo – szczękowo – twarzowej, specjalizujący się w rekonstrukcjach części twarzowej czaszki i jamy ustnej, operacyjnym leczeniu deformacji i wad twarzy. Operuje zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna

Choroby

 • chirurgia szczękowo-twarzowa i stomatologiczna
 • chirurgia ortognatyczna
 • implanty zębowe
 • leczenie wad twarzoszaszki
 • leczenie stawówów skroniowo- żuchwowych
 • medycyna estetyczna twarzy
 • rekonstrukcje kostne
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Klinika DowgierdUsługa: konsultacja chirurga szczękowego

  Klasa sama w sobie. Pan Doktor to profesjonalista w każdym calu. Nastawiony na spełnienie oczekiwań pacjenta, a także wykazujący się dużą empatią. Absolutnie nie mam nic do zarzucenia wiedzy, sposobowi działania i metodom Pana Doktora.

 • S
  Lokalizacja: Klinika DowgierdUsługa: Wady twarzy konsultacje i operacje

  Witam, z wielką radością piszę te słowa podziękowania dla doktora Dowgierda. Pan doktor operowal mnie w listopadzie 2015r. Była to operacja dwuszczękowa, dzięki której spełnilo się moje marzenie, gdyż pozbyłam się asymetrii twarzy. Wyglądam ładnie i prosto. Pragnę dodać, że byłam operowana w wiek 48 lat i tym bardziej dziękuję, że Pan Doktor mnie nie skreślił. Dr.Dowgierd to ''magic doktor'', wspaniały fachowiec, bardzo życzliwy człowiek, jedocześnie konkretny i rzeczowy. Dziękuję Panie Doktorze za uśmiech i moją nową twarz. Elżbieta T.

 • Dzięki Panu Doktorowi który mi pomógł mówić normalnie ponieważ urodziłam się z rozszczepem podniebienia miękkiego . I przeprowadził operacje wieku 23 ponieważ poprzednie 3 korekty nie wiele pomagały a były przeprowadzone na Prokocimu w Krakowie . Był konkretny,odpowiadał na wszystkie pytania zadane prze zemnie i mamę i cierpliwy . Inni lekarze powinni się uczyć jak być dobrym lekarzem i mieć empatie dla pacjenta .

 • Witam!
  Jestem mama córeczki która urodzila się ze sporym rozszczepem wargi i podniebienia.Gdy córka miała pół roczku została zoperowana przez Doktora Dowgierda.Obecnie prawie nie widać ze miała taka wade.Doktor wspierał mnie i był konkretny,bardzo dba o swoich pacjentów.To wspaniały chirurg jestem mu ogromnie wdzięczna .Dziękuje panie Doktorze!
  Mama Liliany.

 • P

  Najlepszy lekarz ever :) Zoperował moją wadę zgryzu, gdzie nikt w Polsce nie chciał się jej podjąć. Jestem MEGA zadowolona z efektów. Przy tym p. Dowgierd jest bardzo ciepłym i empatycznym człowiekiem

 • G

  Tego lekarz można polecić !Jest wspaniały my jesteśmy rzadki przypadek ale o naszej chorobie wiedział więcej niż nasz pediatra :)

 • A

  Gorąco polecam wszystkim dr Krzysztofa Dowgierda! Zgłosiłam się do niego z progenią (przerostem żuchwy i niedorozwojem szczęki) oraz oligodoncją (brakiem zawiązek zębów stałych). Obecnie jestem już ponad rok po skomplikowanym zabiegu dwuszczękowym (szczękę wysunięto do przodu, kości żuchwy skrócono oraz wstawiono brakujące 7 implantów). Operację przeszłam w Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie w ramach refundacji NFZ. Pan Doktor codziennie mnie odwiedzał i wspierał w najtrudniejszych pierwszych dniach po operacji. Opieka pielęgniarek z Oddziału Chirurgii Twarzowo-Szczękowej była dla mnie również niezastąpiona, bo stale nade mną czuwały, zmieniały opatrunki co 2-3 godziny (nawet w nocy) i wszystko wyjaśniały. Zmieniły się rysy mojej twarzy, wyglądam teraz subtelnie i kobieco, nareszcie mogę się uśmiechać i śmiać bez poczucia skrępowania i wstydu. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na operację u p. dr Dowgierda, bo dzięki temu zyskałam nowe życie – teraz mogę swobodnie jeść wszystko, co chcę, a przez lata jedynie produkty łatwe do pogryzienia (jabłka, orzechy były wykluczone), pozbyłam się ogromnego kompleksu jakim były moje zęby i nieprawidłowy zgryz, zyskałam pewność siebie i wiarę, że marzenia się spełniają.
  Dr Dowgierd to wspaniały człowiek i wybitny specjalista w dziedzinie chirurgii twarzowo-szczękowej. Do swej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem i pasją, a co bardzo ważne, ma świetne podejście do pacjentów. Jestem mu dozgonnie wdzięczna i życzę, aby jak najdłużej mógł leczyć i pomagać kolejnym pacjentom. Serdecznie polecam! Ola R.

 • Jestem po pierwszym zabiegu u dr Dowgierda. Powiedzieć można tylko tyle, że to człowiek który przywraca wiarę w ludzi:D Jeszcze kogoś takiego nie spotkałam, szalony fachowiec, kochający swoją pracę i biednych pacjentów skrzywdzonych często przez innych lekarzy:D Doktorek to mega, spoko ziomek :D Kwiatek

 • Mimo tego że jestem zrażona do lekarzy to do doktora Dowgierda jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Bardzo dużo mi pomógł i to w krótkim czasie. Ma bardzo fajne podejście do pacjenta.
  Zawsze chodzi uśmiechnięty i życzliwy z Niego człowiek. Polecam bardzo i dziękuje ! :)))

 • Urodziłam się z rozszczepem wargi i podniebienia. Trafiłam do lekarza jako dorosły już pacjent. Niestety jestem zniedbanym pacjentem z innego "specjalistycznego" ośrodka. Mimo bardzo ciężkiej u mnie sytuacji dr podjął się leczenia. Uratował mnie z opresji. Trafiają do niego przypadki z całej Polski, często właśnie z ośrodków gdzie wcześniejsze operacje się nie powiodły. Doktor wprowadza luźną, rzec można koleżeńską atmosferę. I co najważniejsze - zawsze próbuje pomóc.. jak nie uda się jednym sposobem, próbuje innym. Bardzo gorąco polecam. Trafiają do niego dzieciaczki z przeróżnymi problemami i wadami. Sama oddałabym mu swoje dziecko bez wahania. Polecam :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online