dr n. med.

Krzysztof Bucki

Chirurg, Proktolog

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2009 roku specjalista z zakresu chirurgii ogólnej II stopnia. Specjalista endoskopii posiadający certyfikat Polskiego Towarzystwa… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2009 roku specjalista z zakresu chirurgii ogólnej II stopnia. Specjalista endoskopii posiadający certyfikat Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii w zakresie kolonoskopii oraz certyfikat Sekcji Chirurgii Endoskopowej Towarzystwa Chirurgów Polskich w zakresie gastroskopii. Obroniona praca doktorska poświęcona rakowi odbytnicy.

  Doświadczony endoskopista – na swoim koncie ma już parędziesiat tysięcy wykonanych zabiegów gastroskopowych oraz kolonoskopowych zarówno diagnostycznych jak i zabiegowych

  Wiceprezes zarządu Centrum Medycznego Skopia sp. z o.o. oraz kierownik medyczny tej spółki

  Zainteresowania medyczne skupiają się wokół chirurgii ogólnej, chirurgii gastroenterologicznej (chirurgii przewodu pokarmowego w tym chirurgii proktologicznej) oraz chirurgii onkologicznej.

  Miłośnik starych samochodów i fotograf amator z zamiłowania.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIA

  Sam twierdzi, że na zdjęciu wyglada groźnie... W rzeczywistości bardzo sympatyczny, dający pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i stwarzający swobodną atmosferę. Dokładny wywiad, trafna ocena sytuacji, rzeczowy opis przypadku i sposobu leczenia. Profesjonalizm, spokój, rzeczowość i otwartość na pacjenta. Polecam z czystym sumieniem wszystkim potrzebującym pomocy specjalistycznej, także w zakresie proktologii.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wizyta odbywa się w sympatycznej atmosferze.
  W kwestii kompetencji wszystko profesjonalnie, Pan doktor tłumaczy jasno zalecenia, mówi jak będzie wyglądało badanie, odpowiada wyczerpująco na pytania.
  Polecam jak najbardziej!

 • A

  Super lekarz, sympatyczny i profesjonalny. Badanie wykonuje bardzo delikatnie, nie pompując powietrza jak nie trzeba.
  Badanie bezbolesne, poza drobnym epizodem ze zrostami w jednym miejscu, które szcześliwie udało się przejść. Pomoc pielęgniarki nieoceniona. W gabinecie panuje pozytywny nastrój mimo tak niemiłego badania :)
  Polecam wszystkim!