Adresy (5)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)Konopnickiej 18, Kalwaria Zebrzydowska
Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroby ginekologiczne
  • Prowadzenie ciąży

Edukacja

  • Akademia Medyczna UJ w Krakowie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Świętokrzyska 86, Chrzanów

od 150 zł

MSM Clinic

Wizyta obejmuje wywiad lekarski, badanie ginekologiczne, konsultacje wyników oraz zalecenia terapeutyczneZachodnia 5/12a, Kraków

200 zł

Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna


Kraków

od 120 złKraków

160 zł

Pozostałe usługi


Kraków

120 zł
Kraków

120 złKraków

120 złZachodnia 5/12a, Kraków

50 zł

Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna


Kraków

od 40 złKraków

120 złŚwiętokrzyska 86, Chrzanów

od 200 zł

MSM Clinic

Wizyta obejmuje wywiad lekarski, badanie ginekologiczne, konsultacje wyników, zalecenia terapeutyczne oraz wykonanie badania USG ginekologicznego (dopochwowego) wraz z konsultacją wyniku.Kraków

od 170 złŚwiętokrzyska 86, Chrzanów

od 250 zł

MSM Clinic

Wizyta obejmuje wywiad lekarski, badanie ginekologiczne, konsultacje wyników, zalecenia terapeutyczne, wykonanie badania USG ginekologicznego (dopochwowego) wraz z konsultacją wyniku oraz pobranie cytologii.Świętokrzyska 86, Chrzanów

od 200 zł

MSM Clinic

Wizyta obejmuje wywiad lekarski, badanie położnicze jeśli jest zasadne, konsultacje wyników badań, wydanie zaleceń co dalszego postępowania oraz badanie USGKraków

od 150 złZachodnia 5/12a, Kraków

150 zł

Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaZachodnia 5/12a, Kraków

od 150 zł

Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaKraków

od 120 złKraków

od 120 złKraków

od 150 złKraków

250 zł

38 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne IGAMED Inny

Pani Doktor bardzo profesjonalna, miła, posiadająca wiedzę. Byłam już któryś raz i zawsze miła i uśmiechnięta. Oby więcej takich lekarzy

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja ginekologiczna + USG

Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani Doktor. Konsultacja ginekologiczna wraz z usg oraz przeprowadzeniem cytologii przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze, profesjonalnie, punktualnie. Nadmienię iż skorzystałam z usługi na NFZ.

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wizytę u pani doktor miałam już jakiś czas temu, była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Zgłosiłam się do pani doktor celem konsultacji z racji nieudanych prób współżycia. Pani doktor wyśmiała mój problem sugerując brak doświadczenia i kazała użyć lubrykantu. Wyśmiała mnie, że nie widzi u mnie żadnej błony dziewiczej, w związku z tym może mi wykonać podstawowe badania. Nie poinformowała mnie o dodatkowym koszcie wykonanych badań, więc w recepcji trochę zaskoczyła mnie kwota jaką przyszło mi zapłacić. Konsultacja badań wynikła również w atmosferze napiętej, Pani Doktor niby wszystko tłumaczyła, ale z wyczuwalną wyższością i zniecierpliwieniem. Minął jakiś czas, mój problem nadal odczuwałam i na niewiele się zdały rady pani doktor. Poszłam na konsultację do innego ginekologa i okazało się, że moja błona dziewicza jednak nadal jest (co prawda połowicznie ale jest) na swoim miejscu, jest przerośnięta i zalecana jest hymenotomia. Gdyby Pani Doktor zauważyła to podczas mojej wizyty, pewnie już dawno byłabym po zabiegu i zapomniała o całej sprawie. Nie polecam.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna konsultacja ginekologiczna

Byłam u dr Turaczyk na wizycie i mogę szczerze polecić. Przez opinie wahałam się czy umówić termin, ale dobrze ze sie zdecydowałam. Potrzebowałam pilnej konsultacji. Pani Doktor okazała się być normalną, fajna lekarką z którą można porozmawiać, o wszystko dopytać. Widać, ze ma ogrom wiedzy i doświadczenia. Bardzo mnie uspokoiła, dodała otuchy i pokierowała co dalej robić.
Dziewczyny nie zawsze kierujcie się opiniami, czasem warto się samemu przekonać. Ja polecam i na pewno do doktor się jeszcze umowie.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor podczas mojej pierwszej wizyty była bardzo niemiła, podczas całej wizyty czułam jakbym przeszkadzała. Mam choroby tarczycy, i moja endokrynolog poprosiła mnie o zrobienie dodatkowego usg, poniewaz podejrzewała u mnie pcos, gdy powiedzialam o tym pani doktor odpowiedziała pretensjonalnym tonem ze moje problemy są normalne przy takich chorobach a moja endokrynolog mnie wprowadza w błąd. Dodatkowo gdy poinformowałam o bardzo bolesnych miesiączkach usłyszałam że taka moja uroda, i po ciąży mi przejdzie:) chwile pozniej inny ginekolog wykrył endometrioze. Stanowczo odradzam wizyt u tej pani.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna konsultacja ginekologiczna

Wizyta u Pani doktor przebiegała w bardzo niemiłej atmosferze dodatkowo lekarka nie zna własnego cennika przez co nie wiedziałam jak wysokie są koszty badania. Na początku powiedziała, że nie może mi wypisać recepty na antykoncepcje (mimo że ją przyjmowałam u poprzedniego lekarza) dopóki nie zrobi mi usg i cytologii. Po usłyszeniu, że nie mam dużo pieniędzy powiedziała że przynajmniej usg musimy zrobić na co ostatecznie się zgodziłam, mimo że Pani doktor nie umiała mi powiedzieć ile taki zabieg kosztuje, a kosztował sporo bo dodatkowe 120 zł o czym dowiedziałam się podczas płacenia w recepcji. Podczas badania usg zwróciłam uwagę, że lekarka nie miała rękawiczek! Dodatkowo po usłyszeniu o operacji redukcji piersi zaczęła komentować jak to młodym kobietom nie da się dogodzić bo każda chce sobie „coś odkroić albo powiększyć” oraz „czy nie próbowałam po prostu schudnąć bo by mi się przydało (pomijając fakt, że nie mam nadwagi i że wiedziała, że właśnie przechodzę badania diagnostyczne pod kątem wielu zaburzeń hormonalnych) oraz, że każda kobieta chciała by takie mieć. Poczułam się obrażona i potraktowana bardzo nieprofesjonalnie, zdecydowanie odradzam wizytę u Pani Doktor wszystkim młodym dziewczynom, ponieważ można nasłuchać się bardzo nieprzyjemnych komentarzy i poczuć, że problemy z którymi się przychodzi nie interesują lekarki.

dr Krystyna Turaczyk

Szanowna Pani odniose sie po kolei do Pani zastrzezen . Wyjaśniam- Pani była na wizycie, nie w moim prywatnym gabinecie, lecz w Placówce Medycznej, gdzie obowiazują różne prywatne pakiety ubezpieczeniowe wykupine przez pacjentów i kazdy pakiet ma inne ceny na posczególne usługi medyczne. Moim zadaniem jest leczyć i nie mam nawet takich informacji o cenach poszczególnych usług w rózych pakietach. Natomiast w Pani interesie było zapoznac sie z cennikiem Placówki z której Pani chciała skorzystać - własnie po to, aby nie byc zaskoczoną.
Jezeli chodzi o zastosowanie hornonalnej antykoncepcji - w tym przypadku obowiazują jasne wytyczne dla lekarzy, jakie badania muszą być wykonane aby zastosować bezpiecznie taka terapie. Pani nie posiadała żadnych badan, a ja tylko wykonywanywałam swoj zawód zgodnie z obowiazujacym prawem i Pani bezpieczeństwem. Chce taże wyjasnic kolejną kwestie- iż nie istniją żadne przepisy , ze USG trzeba wykonywac w rekawicach - nie wiem skąd ten pomysł? Co do ostaniej sprawy redukcji piersi. Droga Pani ja nie pytałam czy Pani miała zmniejszane lub zwiekszane piersi- takie informacje nie były mi potrzebne. Pani sama powiedziała mi to z pewnym zażenowaniem. Ja aby Panią uspokoić i zluzowac sytuacje, powiedziałam, że to normalna sprawa u kobiet, że nawet te piekne kobiety zawsze chcą jeszcze poprawiać urodę- była to forma komplementu w pani strone. I miedzy innymi dlatego od wieków my-wszyskie kobiety robimy sobie np. makijaż aby jeszcze piekniej wygladac. Pani nie przytoczyła moich słów, tylko wypisała swoją negatywną interpretacje, uzywajac zwrotów, których nie wypowiedziałam. Mysle, ze Pani kierowała się negatywnym nastawieniem od poczatku wizyty po wykonaniu badania, którego Pani nie niechciała i to spowodowało taki negatywny odbiór. Chce zaznaczyć że nie chciałam w żaden sposób Pani urazić.
Ja bardzo SZANUJĘ wszystkie kobiety i dlatego wykonuje ten zawód

G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

U pani doktor była to moja pierwsza wizyta ginekologiczna, typowo kontrolna ale jednak dość istotna szczególnie że miałam ukończone już 16 lat. Lekarka wydawała się być wielce zdumiona tym że przychodzę do niej z "niczym". Zapytała o przebieg mojego cyklu, o współżycie i gdy dowiedziała się, że nie mam z tym żadnego problemu ponownie była zaskoczona, pytając co ona ma w takim razie robić. Gdy powiedziałam o dolegliwości jakiej są bolesne miesiączki, jedyna odpowiedź jaka otrzymałam to że trzeba brać leki przeciwbólowe bo wszystko jest okej. Ponadto nie zapytano mnie czy czuje się dobrze z obecnościa mojego rodzica przy badaniu. Jedynym pozytywnym aspektem wizyty było to, iż doktor starała się zadbać o mój komfort podczas badania aby nie sprawić mi bólu.

dr Krystyna Turaczyk

Droga Pacjentko 16 latka, która przychodzi z rodzicem do gabinetu musi sama się porozumieć z rodzicem czy ma być przy badaniu. Ja postąpiłabym niezgodnie z prawem wypraszając rodzica. Co do diagnozowania i sposobu leczenia może się wypowiedzieć ktoś kto skończył studia medyczne. Ciesze się, że przynajmniej przy badaniu zapewniłam komfort , bo ten aspekt akurat mogła Pani oceniac.

B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor Turaczyk jest nie tylko świetnym ginekologiem, ale także niezwykle milą i empatyczną osobą. Zostałam przez nią dokładnie zbadana oraz poinformowana o dalszym leczeniu.
Pani doktor zaproponowała mi, wykonała i precyzyjnie opisała USG piersi, co niestety bardzo rzadko robią inni ginekolodzy.
Z moimi problemami byłam wcześniej u wielu lekarzy i jestem bardzo zadowolona z porady Pani Doktor. Poświęciła mi czas, przeanalizowała dokumentację, wyniki badań, wykonała usg dopochwowe, wyjaśniając mi wszystko punkt po punkcie. Dostałam recepty i jasne zalecenia jak dalej postępować.
Pani doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie i co najważniejsze - dzieli się tym z pacjentami.
Gorąco polecam

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

Pani doktor sprawiała wrażenie jakbym jej przeszkadzała. Nie powiedziała dzień dobry, do widzenia, nie była zainteresowana jakąkolwiek rozmowa ze mną ani nawet moimi wcześniejszymi wynikami. Nie poprosiła nawet, abym usiadła, więc stałam jak kołek nad nią. Najgorsza moja wizyta u ginekologa.

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne IGAMED Inny

Pani doktor bardzo nie miła. Gdy próbowałam jej wytłumaczyć w czym mam kłopot ona nie potrafiła wsłuchać się w moje słowa i cierpliwie poczekać na to co chce powiedzieć. Gdy już usłyszała o co chodzi nadal nie rozumiała problemu i w dodatku podniesionym głosem odpowiedziała w czym może a nie musi być problem. Wizyta przebiegła w bardzo napiętej atmosferze. Aż strach cokolwiek było powiedzieć z obawy na odpowiedź Pani doktor. Niestety ale nie tego oczekuje się od wizyty za którą się płaci. Przykro mi ale więcej się nie spotkam z tym lekarzem.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroby ginekologiczne
  • Prowadzenie ciąży

Edukacja

  • Akademia Medyczna UJ w Krakowie

Powiązane wyszukiwania