Centrum Medyczne IGAMED to nowoczesna placówka medyczna, wykonująca badania diagnostyczne z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu medycznego. Do dyspozycji naszych Pacjentów oddajemy zróżnicowan... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne IGAMED

Oświęcimska 3

32-500 , Chrzanów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne IGAMED to nowoczesna placówka medyczna, wykonująca badania diagnostyczne z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu medycznego. Do dyspozycji naszych Pacjentów oddajemy zróżnicowane poradnie specjalistyczne, w których pracują doświadczeni Lekarze Specjaliści, ordynujący na co dzień w wielu placówkach klinicznych na terenie Krakowa i Śląska. Zespół pracowników Centrum Medycznego IGAMED służy Państwu pomocą i wsparciem.

Zabiegi

 • krioterapia dermatologiczna
 • krioterapia ginekologiczna
 • zabiegi urologiczne
 • inhalacje AMSA
 • zabiegi ginekologiczne
 • szczepienia ochronne
 • zabiegi ginekologiczne
 • punkt pobrań materiału do analiz
więcej

Badania

 • USG
 • EKG
 • Polisomnografia (PSG)
 • Pełny zakres badań laboratoryjnych
 • Echo serca
 • Endoskopia laryngologiczna
więcej

Choroby

 • chrapanie
 • bezdech senny

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Jakub Szmer Zwykła wizyta

  Serdecznie polecam Pana Doktora, szczególnie za zaangażowanie w pracy i indywidualne podejście do pacjenta oraz chęci współpracy i ciągłe dokształcanie się w rzadkich, ciężkich do leczenia schorzeniach tj. przewlekłych infekcjach układu moczowego u kobiet.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Jakub Szmer Zwykła wizyta

  Polecam zdecydowanie . Diagnoza postawiona 100 % trafnie. Po 3 miesiącach terapii czuję się znakomicie. Wszystkie dolegliwości oraz zaburzenia związane z niedoborem testosteronu ustały. Teraz wiem co to życie
  zdrowego mężczyzny . Bardzo dziękuje Panie Jakubie za leczenie.
  Pozdrawiam.
  Nikodem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Lempart (Wróbel) Inny

  Pomimo tylu pozytywnych opinii ja jestem niezadowolona z wizyty u pani doktor. Wizyta była bardzo krótka (może 4 minuty byłam z dzieckiem w gabinecie), brak podejścia do małego pacjenta, zostały Nam przepisane "syropki", które już przerabialiśmy. Najważniejszy minus - pani doktor pomimo badania nie zauważyła, że syn ma zatkane ucho, przez co badania słuchu które zleciła nie mogły wyjść poprawnie. Nie polecam.

  dr n. med. Agnieszka Lempart (Wróbel)

  Szanowna Pani Aneto
  Przykro mi, iż jest Pani niezadowolona, jednak tak jak uprzedzałam leczenie farmakologiczne nie zawsze przynosi efekt, czasem wymagane jest leczenie operacyjne. By podjąć decyzje o zabiegu wskazane jest dłuższe leczenie farmakologiczne niż Państwo wcześniej stosowali. Jeśli zaś chodzi o zatkane ucho ja zawsze proszę by wykonać badanie tympanometrii po leczeniu, więc kilka tygodni po wizycie mogła się zgromadzić maluszkowi woskowina lub inna wydzielina, pozdrawiam i mam nadzieje że malec czuje się lepiej.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Jakub Szmer Zwykła wizyta

  Przykłada się , wnikliwie analizuje problem, brakuje takich lekarzy, szczerze polecam tego lekarza. Na pewno przyjdę na kolejne wizyty


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Jakub Szmer Zwykła wizyta

  Rzetelność profesjonalizm zaangażowanie podejście do pacjenta rzeczowosc można wymieniać i wymieniać cechy Pana doktora a i tak zabraknie żeby opisać sposób w jaki opiekuje się pacjentem . Naprawdę lekarz z powolania .Gorąco polecam Pana doktora


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Jakub Szmer Inny

  Pan doktor jest bardzo sympatyczny, ma profesjonalne podejście do pacjentów . Poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, udzielając rzetelnych informacji. Dobry specjalista, polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Lempart (Wróbel) Inny

  Bardzo miła Pani doktor , można uzyskać szczegółowe wyjaśnienia odnośnie leczenia, duże zaangażowanie i wiedza oraz dyspozycyjność.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lech Siembab Inny

  Najlepszy internista, u jakiego byłam (a było ich naprawdę wielu). Jestem pod opieką Pana Doktora już dobrych kilka lat. Zawsze diagnoza była trafna, leki dobrze dobrane. Co więcej - gdy pojawiły się u mnie problemy urologiczne i kardiologiczne, zanim trafiłam do specjalisty, leczenie prowadził Pan Doktor. Obaj specjaliści byli pod wrażeniem kompetencji lekarza i fachowości dobranego leczenia. Bardzo cenie wyważenie Pana Doktora - nie bagatelizuje żadnych objawów, ale też nie wyolbrzymia i uspokaja, gdy wymaga tego sytuacja. Zachęciłam mojego tatę do wizyt u Pana Doktora. Mimo że mój tato jest bardzo krytyczny w stosunku do lekarzy, Doktora Siembaba bardzo ceni.W końcu ma uregulowane ciśnienie i nie ma problemów z cholesterolem, chociaż borykał się z tym latami, zanim trafił do Pana Doktora. Z całego serca polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Lempart (Wróbel) Inny

  Pani Doktor bardzo sympatyczna, objaśnia wszystko dokładnie.
  Cieszę się, że trafiliśmy do Pani Doktor z synkiem !


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Nadrowska Inny

  Zawsze chodziłam na wizyty do mężczyzn, bo słyszałam tyle opinii że kobiety gin mają humory i zależy jak się trafi. U Pani doktor nie ma żadnych humorów. Zawsze jest serdeczna i przyjacielska. Zawsze wysłucha i wesprze radą. Prowadziła moją drugą ciążę. W razie obaw, bądź przeziębienia czy też złego samopoczucia zawsze mogłam zadzwonić czy też napisać wiadomość - od razu była reakcja zwrotna.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania