Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

NeuroCentrum, to specjalistyczne gabinety medyczne oferujące szeroki zakres profesjonalnych usług.
Jesteśmy prywatnym centrum medycznym znajdującym się w Jaroszowicach. Oferujemy szeroki zakres usług medycznych przy zachowaniu najwyższych standardów. Priorytetem jest dla nas dobro i komfort pacjenta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie.
W naszej placówce przyjmują specjaliści z wielu dziedzin medycyny zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
Posiadamy szeroki wachlarz badań diagnostycznych m. in. USG, EMG, EEG.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • USG
 • EEG
 • EMG
 • EKG
 • Holter EKG
 • Spirometr
 • SIBO
 • Kriochirurgia
 • Ssak laryngologiczny
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
Zobacz więcej

Adresy (2)

NeuroCentrum
ul. Pod Kopcem 3, 34-100 Jaroszowice
NeuroCentrum logo
Ubezpieczenia
LUX MED, PZU Zdrowie
Zobacz więcej
NeuroCentrum
Kongresowa 6A, 32-640 Zator
NeuroCentrum logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (35)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Karol Korzycki usuwanie szwów

  Wszystko super,na nic nie mogę narzekać. Szczerze polecam.

  NeuroCentrum

  Witamy,

  bardzo nam miło, że mogliśmy pomóc.
  Dokładamy wszelkich starań, żeby spełnić oczekiwania naszych Pacjentów.

  Pozdrawiamy Zespół Neurocentrum

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Karol Korzycki blokady dostawowe

  Nie polecam Pana Karola.
  Przyjechałem z dolegliwościami łokcia tenisisty.
  Na łokieć została zastosowana blokada niestety lek nie zadziałał gdyż został wstrzyknięty nie w miejsce stanu zapalnego bez diagnozy poprzez usg gdzie znajduje się stan zapalny.
  W wyniku czego zostało ostrzykniete zdrowe miejsce.
  Na pytanie na jakiej podstawie ma pewność że dobre miejsce ostrzyknął powiedział że: "On to wie po prostu "
  Jak można być pewnym nie wykonując zastrzyku pod usg by mieć pewność ze trafił w odpowiednie miejsce. Bardzo żałuję usługi u tego lekarza.

  lek. Karol Korzycki

  Dziękuję za opinię!
  Diagnoza tzw. łokcia tenisisty, czyli entezopatii przyczepu prostowników do nadkłykcia bocznego kości ramiennej jest stawiana na podstawie charakterystycznego wywiadu i badania fizykalnego. W przypadku wątpliwości można zlecić dodatkowe badania takie jak rentgen czy usg, ew. w szczególnych przypadkach rezonans magnetyczny, natomiast jeśli ich nie ma nie zaleca się wykonywać dodatkowych badań. Iniekcje do przyczepu prostowników nadkłykcia bocznego można wykonywać w asekuracji usg lub bez, gdyż jest to miejsce, bardzo dobrze wyczuwalne badaniem palpacyjnym i zwykle nie ma potrzeby tego potwierdzać w usg. Podanie leku w odpowiednie miejsce nie zawsze przynosi oczekiwany efekt, nawet jeśli wcześniej przynosiło. Przykro mi, że Panu nie pomogło. Życzę zdrowia i powodzenia w dalszym leczeniu!:)

  S
  Profil zweryfikowany
  Danuta Tomaszek Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Profesjonalna, dokładna i ciepła Pani Doktor. Bardzo polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sylwia Bukowczan Inny

  Cudowna i empatyczna Pani Doktor. Wszystko od razu wyjaśniła i bardzo dokładnie podeszła do problemu, od razu podała propozycje rozwiązania problemów i też w badaniu neurologicznym zauważyła inną przypadłość, której inny neurolog 2 tygodnie temu nawet nie skomentował. Z całego serca polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Edyta Pawelec konsultacja psychiatryczna

  Polcam z całego serca Panią doktor, która jest ciepłą, cierpliwą i empatyczną osobą.
  Świetnie dobrala mi leki i dziś funkcjonuje świetnie. Uwolniła mnie od bólu, ktory towarzyszył mi przez cztery lata w związku z fibromialgią. Dziekuję

  Profil zweryfikowany
  lek. Edyta Pawelec farmakoterapia

  Sugerując się dużą liczbą pozytywnych opinii o pani Pawelec zdecydowałam się na podjęcie u niej leczenia, jednak niestety nie mogę wypowiedzieć się o nim pozytywnie. Pierwsza wizyta diagnostyczna, która jest szczególnie istotna w procesie terapeutycznym, trwała 15 minut (z resztą jak każda kolejna). Patrząc na liczbę aspektów, o które należy zapytać i wziąć pod uwagę przy dobieraniu odpowiednich leków, jest to dla mnie niedorzeczne, a wywieszona na drzwiach gabinetu kartka z prośbą o cierpliwość oczekujących pacjentów, argumentująca ewentualne opóźnienia czasem, który jest potrzebny na postawienie prawidłowej diagnozy, wcale nie załatwia sprawy. Nie zostały zlecone żadne badania (aby przynajmniej wykluczyć możliwy wpływ innych czynników na ówcześnie występujące u mnie stany depresyjne), temat włączenia psychoterapii bądź innej dodatkowej formy leczenia został zbagatelizowany. Opowiadając o czynnikach, które mogły mieć istotny wpływ na mój stan zdrowia psychicznego, nierzadko nie dostawałam żadnej informacji zwrotnej, a pani Pawelec szybko przechodziła do etapu wypisywania recepty. Przepisując dane leki nie byłam informowana o ich dokładnym działaniu. Cały proces leczenia był w zasadzie przeprowadzony w pobieżny sposób. Poza niewielkimi zmianami środków leczniczych w trakcie następujących po sobie wizyt, główny lek pozostawał bez zmian. Mimo braku zmian w samopoczuciu, a wręcz pogarszaniu się go, z wizyty na wizytę była jedynie zwiększana dawka, aż do maksymalnej, która również nie przyniosła oczekiwanej odpowiedzi - to podwyższanie dawek trwało w sumie przez okres prawie sześciu miesięcy. W tym czasie nie została zaproponowana zmiana na przykładowo lek z innej grupy.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sylwia Bukowczan Inny

  Prawdziwy lekarz z powołania, o jakim tylko można zazwyczaj zamarzyć. Pełen profesjonalizm i ciepłe słowo zawsze.
  Polecam jak najbardziej.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Indyka konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Świetny specjalista. Pan jest miły, empatyczny, umie wysłuchać, dobrze prowadzi leczenie dopasowane do potrzeb pacjenta.

  Ś
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Zacharias Inny

  Bardzo dobry lekarz! Świetne podejście do pacjenta i profesjonalizm! Takiego lekarza ze świecą szukać! Polecam z całego serca! Agnieszka z Wadowic

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Małgorzata Dec-Ćwiek Zwykła wizyta

  Nie ma się co rozpisywać, Pani doktor jest chyba najlepszym lekarzem jakiego spotkałem. Albo, nawet bez chyba. Jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałem. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Pani doktor dobrała właściwe leki,a zaproponowane leczenie przyniosło nieoczekiwanie pozytywny skutek. Dziękuję.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje NeuroCentrum, Jaroszowice?
  NeuroCentrum, Jaroszowice dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: chirurgia, neurologia, chirurgia naczyniowa, urologia, interna, psychiatria, nefrologia, logopedia, neurochirurgia, ortopedia, diagnostyka, proktologia, psychologia, laryngologia, psychoterapia, kardiologia, urologia dziecięca, endokrynologia, endokrynologia dziecięca, ginekologia, reumatologia, alergologia, alergologia dziecięca, pulmonologia, pulmonologia dziecięca, hepatologia, medycyna chorób zakaźnych, hematologia, neurologia dziecięca, dermatologia, dermatologia dziecięca, patomorfologia, rehabilitacja medyczna, gastrologia, dietetyka, diabetologia, neonatologia.
 • Oferta NeuroCentrum obejmuje 87 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja laryngologiczna, Konsultacja chirurgiczna, USG nerek, USG prostaty, USG jąder, Konsultacja neurologiczna, konsultacja urologiczna, USG układu moczowego, cewnikowanie pęcherza moczowego, usuwanie szwów.
 • Nie, NeuroCentrum obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • NeuroCentrum ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • NeuroCentrum może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 35 osób dodało swoją opinię o placówce NeuroCentrum. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • NeuroCentrum ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • ul. Pod Kopcem 3 Jaroszowice
  • Kongresowa 6A Zator