Adres

Długa 25/1, Tarnów
Specjalistyczny Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski

Mila, poświęca dużo czasu na badanie, widac u niej lata praktyki, zawsze celnie diagnozuje i dobrze dobiera leki, nie wciska antybiotyku na sile. Chodzimy juz od 5 lat. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie nie polecam. Przyszłam do Pani Doktor z moim niepełnosprawnym synem, nawet na niego nie spojrzała i miałam wrażenie, że najchętniej wyprosiłaby nas za drzwi. Na moje pytania odpowiadała półsłówkami, zbywała mnie przy każdym pytaniu. Skierowanie wypisała z wielką łaską i pretensjami, że nie wie jakiego druku ma użyć. Nie do pomyślenia jak olewający stosunek ma do niepełnosprawnych osób. Zawiodłam się bardzo.


D
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest bardzo miłą osobą i zawsze udawało jej się wyleczyć moje dziecko, mysle ze to najlepszy pediatra w Tarnowie


J
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy pediatra w Tarnowie, pani Krystyna pomogła mojemu dziecku.Jest bardzo miłą osobą, która wysłucha i odpowie na każde pytanie, zwłaszcza na te które mogą wydać się banalne.POLECAM!!!


J
Użytkownik zweryfikowany

raz miła, raz nie miła to chyba zależy kto do niej przychodzi i jaki ma humor, ale chyba są gorsze lekarki w tej samej przychodni :)


G

Pani Krystyna jest bardzo nie miłą osobą. Wszystkim ją odradzam.Udaje miłą , ale za plecami od razu o wszystkich mówi z niesmakiem. Nie pomogła mojemu dziecku , ale zaszkodziła. Podała błędny lek , który ani trochę nie pomógł. Bardzo mi przykro , ale ta Pani nie powinna być lekarzem.


G

najlepsza lekarka to jest pani doktor krystyna mierzejewska !!!!!!!
polecam ją każdemu !!!!!!!! jest miła sympatyczna !!!!!! zawsze dobrze doradzi !!!!!! podaje prsawidłowe lekarstwa !!!!!!!!!! zawsze wysłucha rodzica !!!!!!! nie zgadzam się ze złymi opiniami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam !!!!!!!!!!!! rodzice napewno nie będziecie żałować jak pójdziecie do tej pani doktor !!!!!!!!! ja zawsze chcę chodzić do pani doktor !!!!!!!!!!!!! a do innego nie chcę chodzić !!!!! polecam !!!!!!!! pozdrawiam panią doktor !!!!!!


A

Mam bardzo nie miłe wspomnienia z tą Pania. Jako pediatra powinna miec całkiem inne podejscie do dzieci. Wszystko robi z łaską i jakby jej ktoś za kare kazał dzieci leczyc, Pod względem medycznym to tez mam duze uwagi bo jak moze postawic dobra diagnoze nawet nie chcac wysłuchac rodzica co dzicku sie dzieje i jakie ma objawy. U mnie zasługuje na bardzo negatywna opinie.


D

Nie jest zbyt mila ma olewajacy stosunek. Malo interesuje sie chorym dzieckiem ale za to na kazdy inny temat mozna smmialo pogadac.


M

Pani doktor bardzo miła - ale tylko dla swoich pacjentów ... tych od innych lekarzy przyjmuje " po macoszemu " szybko , pobieznie i dla zbycia ... miałam przykre doswidczenie ... zła diagnoza postawiona bez dokładnego sprawdzenia stanu zdrowia dziecka ...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie