Moje doświadczenie

Jestem fizjoterapeutą, w 2022 roku ukończyłem Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie. Postaram się pomóc Ci w eliminacji różnych dolegliwości takich jak:

- Bóle kręgosłupa i stawów

- Bóle głowy

- Zmiany przeciążeniowe: łokieć tenisisty/golfisty, ostroga piętowa

- Urazy sportowe

- Problemy trawienne

- Rehablitacja pooperacyjna

- Terapia AUN

- Terapia blizny

Kieruję się holistycznym podejściem, dzięki czemu skutecznie szukam i eliminuję przyczyny dolegliwości, a nie tylko ich objawy. Moim celem jest przywrócenie pełnej sprawności i komfortu życia moich pacjentów. Oferuję również kompleksową profilaktykę, bo lepiej zapobiegać niż leczyć. Działania profilaktyczne obejmują:

- Konsultacje zdrowotne

- Indywidualnie dobrane plany ćwiczeń

Ukończone szkolenia:

- Medycyna Manualna wg FRSC:

 - moduł I podstawy koncepcji

 - moduł II metody narzędziowe

 - moduł III łańcuchy synkinetyczne

 - moduł IV manipulacje i zwarcia

 - moduł V stany trudne

- Terapia Manualna Autonomicznego Układu Nerwowego

- Igłoterapia Sucha – Suche Igłowanie – Moduł Podstawowy

- Igłoterapia Sucha – Suche Igłowanie – Moduł Zaawansowany

- Kompleksowa Terapia Wisceralna

- Manipulacje kręgosłupa i stawów obwodowych 

- Radiologia w warsztacie fizjoterapeuty

- Elektroakupunktura medyczna

- Elektrostymulacja Nerwu Błędnego

- Terapia Narzędziowa Tkanek Miękkich

- Terapia Punktów Spustowych

- Możliwości pracy z blizną

- Pinoterapia

- Fizjoterapia w urazach ortopedycznych

- Fundamenty Ruchu

- Kinesiotaping

- Masaż:

 - Masaż Tkanek Głębokich, Masaż klasyczny I i II stopnia, Masaż bańką chińską

więcej O mnie

Zakres porad

  • Fizjoterapia

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)

Usługi i ceny

  • Konsultacja fizjoterapeutyczna

    200 zł - 220 zł

  • Terapia manualna

    Od 200 zł

Adresy (3)

Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 18, Praga-Południe, 03-984 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Konrad Prusik
Gabinety Saturna

Saturna 2, 05-270 Marki

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Konrad Prusik
Fizjo4Health - Gabinet Fizjoterapii i Osteopatii

Korkowa 99, Wawer, 04-519 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

24 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • A

    Trafiłam do Pana Konrada po częściowym zroście złamania V kości śródręcza. Pierwotnym celem była ulga dla kręgosłupa od ciężaru temblaka. Pan Konrad wyjaśnił że można zacząć rehabilitację ręki od razu po wyjęciu drutów. Gdybym czekała kolejne 8 tygodni wg zaleceń ortopedy to dłużej trwałoby przywrócenie ręki do sprawności i powrót do pracy. Dobierając zabiegi fizykoterapii wziął dokładnie pod uwagę pozostałe problemy zdrowotne. Na każdej wizycie podszedł bardzo empatycznie do mojej wrażliwości na ból i przerażenia sytuacją. Analizował każdą sytuację jaką zgłaszałam. Była pełna informacja zwrotna. Doceniam że odpowiadał na pytania gdy byłam zainteresowana na jaki problem pomaga konkretne Jego działanie. Doradził kilka rzeczy które mogłam robić sama między wizytami. Jest dopiero 3. osobą z kadry medycznej, która nie zdziwiła się słysząc o fibromialgii i braku odporności na ból. Ręka wróciła do sprawności. Po tym pomaga na napięciowe bóle głowy i ogólnie kręgosłup.

     • Reh-Medica Centrum Rehabilitacji Terapia manualna  • 

  • J

    Z całego serca polecam Konrada. Trafiłam do niego w bardzo trudnym momencie, kiedy wielu specjalistów podchodziło do mojego przypadku z dużą ostrożnością i niepewnością. Konrad nie skupiał się na problemach, tylko na rozwiązaniach. Dzięki jego wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu dosłownie stanęłam na nogi. Do dziś regularnie pomaga mi dbać o kręgosłup i ogólną sprawność. Każda wizyta to pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i ogromna wiedza. Potrafi znaleźć przyczynę dolegliwości, a nie tylko łagodzić objawy.
    To specjalista, któremu naprawdę zależy na pacjencie i jego zdrowiu. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś i nadal robisz. Takich fizjoterapeutów spotyka się bardzo rzadko. Polecam każdemu bez najmniejszego zawahania! Jesteś najlepszy

     • W innym miejscu Inny  • 

  • A

    Po artroskopii kolana rozpoczęłam współpracę z Konradem, która trwa już około pięciu lat. W międzyczasie leczyliśmy zerwane więzadło w stawie skokowym, a także różne dolegliwości odcinka szyjnego i innych obszarów. Konrad stosował pełne spektrum metod – od tapingu, przez terapię manualną, po suche igłowanie – zawsze dostosowane do moich potrzeb. Za każdym razem wykazywał się ogromną wiedzą i wsparciem, dzięki czemu bardzo szybko wracałam do zdrowia. Polecam go z całego serca – jest miły, kulturalny, rzetelny i naprawdę dba o swoich pacjentów.

     • Fizjo4Health - Gabinet Fizjoterapii i Osteopatii konsultacja fizjoterapeutyczna  • 

  • E

    Bardzo dobry specjalista. Zastosowane leczenie usprawniło moją stopę w 100%. Pan Konrad zdecydowanie zna się na swojej pracy. Jest bardzo skuteczny. Polecam.

     • Reh-Medica Centrum Rehabilitacji Inny  • 

    mgr Konrad Prusik

    Serdecznie dziękuję!


  • K

    Wizyta u Pana Konrada przebiegła bardzo profesjonalnie. Fachowe podejście, miła atmosfera i dokładne wyjaśnienia każdego etapu terapii. Już po pierwszym spotkaniu czuję znaczną poprawę — serdecznie polecam!

     • Reh-Medica Centrum Rehabilitacji Terapia manualna  • 

    mgr Konrad Prusik

    Serdecznie dziękuję!


  • M

    Pełen profesjonalizm, słucha pacjenta, analizuje. Choruję na fibriomialgię, bez Konrada nie wiem jak bym funkcjonowała. Znamy się od ponad 4 lat, cały czas się doszkala i rozwija. Serdecznie polecam.

     • W innym miejscu Inny  • 

    mgr Konrad Prusik

    Bardzo dziękuję!


  • M

    Profesjonalna opieka i wiedza, duża skuteczność !
    Przyszłam o dwóch kulach po złamaniu kolana a po 2 miesiącach chodzę samodzielnie :) Nie było łatwo, ale Pan Konrad ma swoje sposoby ;)
    Serdecznie polecam !

     • Reh-Medica Centrum Rehabilitacji Terapia manualna  • 

    mgr Konrad Prusik

    Bardzo dziękuję za opinię!


  • A

    Przez ponad dwa tygodnie miałam ból w łopatce, po jednej wizycie i masażu ból po dwóch dniach całkowicie zniknął. Teraz przychodzę raz w miesiącu na masaż i ból nie wraca.

     • Reh-Medica Centrum Rehabilitacji Inny  • 

    mgr Konrad Prusik

    Bardzo dziękuję za opinię!


  • M

    Polecam Konrada wszystkim! Moi znajomi już nie raz słyszeli jak Konrad pomógł mi przy problemach lędźwiowych i polecam go wszem i wobec (ostatnio nawet mojej sąsiadce). Jest profesjonalny, ma bardzo dużą wiedzę i co bardzo doceniam - mówi prosto z mostu.
    Kiedy jestem w gabinecie, czuję się bardzo komfortowo i wiem, że traktuje moje dolegliwości poważnie.
    To fizjoterapeuta z doświadczeniem, umiejętnościami i zdecydowanym podejściem. Bardzo polecam!

     • Reh-Medica Centrum Rehabilitacji Terapia manualna  • 

    mgr Konrad Prusik

    Bardzo dziękuję!


  • K

    Serdecznie polecam Konrada. Świetne podejście i szeroką, specjalistyczną wiedzą. Przyszlam 6 tygodni po złamaniu kostki bocznej, 4 tygodnie później pełna mobilność i stopniowy powrót do biegania. Na pewno jeszcze wrócę!

     • Reh-Medica Centrum Rehabilitacji Terapia manualna  • 

    mgr Konrad Prusik

    Bardzo dziękuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania