Konrad Dąbrowski verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Diagnostyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Nieoceniona pomoc w przywracaniu sprawności kolana po rekonstrukcji ACL i szyciu łękotki. Fachowa wiedza Konrada postawiła mnie na nogi, ćwiczenia dostosowane do tempa zdrowienia, indywidualne podejście do pacjenta. Wizyty domowe co przy ACL jest bardzo pomocne. Jak najbardziej polecam.

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Andrzej Jędrzejewski
  Andrzej Jędrzejewski
  Fizjoterapeuta
  Nowogrodzka 42 m 15, Warszawa
  polecam terapie u Andrzeja ponieważ prezentuje holistyczne podejście do pacjenta i skuteczne metody terapii takie… więcej

  Zygmunt Bartosiewicz
  Zygmunt Bartosiewicz
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Marszałkowska 87/113, Warszawa
  Do pana Zygmunta trafiłem z naderwanym mięśniem dwugłowym uda, dwa tygodnie przed testami sprawnościowymi, do których… więcej

  Beata Pecarz
  Beata Pecarz
  Fizjoterapeuta
  Nowogrodzka 51/1, Warszawa
  Swietne wyczucie do pacjenta i 100% zaangażowanie. Dzisiaj byłam poraz 5, każda wizyta wyglądała troszke inaczej.… więcej

  Bartosz Pecarz
  Bartosz Pecarz
  Fizjoterapeuta
  Nowogrodzka 51/1, Warszawa
  Pan Bartek to wspaniały fachowiec! Pomógł mi najpierw z szyją, a później z nadgarstkiem. Pan Bartek celnie zdiagnozował… więcej

  Damian Wiśniewski
  Damian Wiśniewski
  Fizjoterapeuta
  Al. Jerozolimskie 65/79, Hotel Marriott VI p. , Warszawa

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • mgr Konrad Dąbrowski (fizjoterapeuta, trener medyczny)

   Trening sportowy i fizjoterapia to moja pasja, aby zgłębić wiedzę na ten temat ukończyłem kierunek wychowania fizycznego i fizjoterapii na Warszawskim AWF. Ponieważ w dzisiejszych czasach żywienie w naszym zdrowiu odgrywa niezwykle ważną rolę, miałem przyjemność uczęszczać na studia podyplomowe "Poradnictwa żywieniowego i dietetycznego" SGGW w Warszawie. Posiadam również uprawnienia instruktorskie w takich dziedzinach sportu jak kulturystyka i pływanie.

   W celu lepszego poznania mojej oferty zapraszam na stronę - www.fizjopraktis.pl

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Medycyna sportowa

  Usługi

  www.fizjopraktis.pl

  Usługi z dojazdem do domu pacjenta, Warszawa, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Nieoceniona pomoc w przywracaniu sprawności kolana po rekonstrukcji ACL i szyciu łękotki. Fachowa wiedza Konrada postawiła mnie na nogi, ćwiczenia dostosowane do tempa zdrowienia, indywidualne podejście do pacjenta. Wizyty domowe co przy ACL jest bardzo pomocne. Jak najbardziej polecam.

  • F

   Doskonały terapeuta! Pomógł mi przy rehabilitacji kolan po treningu siłowym i stworzył nowy program ćwiczeń dostosowany do moich potrzeb. Full service i ogromna wiedza. Po każdym spotkaniu czułem się nie tylko zdrowszy fizycznie, ale i bogatszy o wiedzę, która pomoże mi przy treningach w kolejnych latach. Absolutnie polecam!

  • H

   Polecam p. Konrada. Brałam zabiegi na stopę po złamaniu kostki strzałkowej. Kompetentny, miły i oddany sprawie pacjenta. Szkoda, że w naszej państwowej służbie zdrowia nie pracują tacy specjaliści.

  • P

   Pan Konrad bardzo pewnie i z sukcesem poprowadził moja rehabilitację po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych kolana. Pełen zaangażowania z indywidualnym podejściem do mojego przypadku stale dopasowywał zajęcia do zmieniającej się sytuacji mojego kolana, jasno tłumacząc za każdym razem aktualny etap mojej rehabilitacji. Dodatkowo elastyczny w umawianiu terminów i po prostu miły człowiek. Profesjonalista do polecenia z czystym sumieniem.

  • A

   Pan Konrad bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, po kilku spotkaniach zdiagnozował mój problem. Jednocześnie tłumacząc na czym on dokładnie polega. Dzięki zestawowi ćwiczeń pracuje teraz z moimi plecami i widzę że przynosi to zamierzony efekt. Bardzo polecam szczególnie osobom które mają dolegliwości z kręgosłupem.

  • T

   Pan Konrad pomógł mi w pozbyciu się bólu mięśni. Jasno wytłumaczył, z czego wynikała dolegliwość i zalecił ćwiczenia oraz zastosował masaże lecznicze, dzięki którym faktycznie daje się odczuć poprawę stanu zdrowia. Polecam Pana Konrada.

  • J

   Hello! I would like to thank Mr Dabrowski for helping me to get rid of an annoying pain and recovering my shoulder. I visited different doctors who could not identify the reason of my pain. I had MRI and USG scans and everything looked ok, but I could not go to fitness nor swimming because it caused me too much pain.
   Mr Dabrowski examinated my shoulder and told me that we should work more with muscles which are deeper inside and which I did not use during daily movements. I believed in his plan, because I really wanted to be able to go back to my daily routine. After a few days of treatment I already started feeling better.Currently I am two weeks after my rehabilitation and it still feels great. I follow the advice which I got during our meetings and now I know how I can and should do my workout in the gym without harming my shoulder.
   Once again thank you Mr Dabrowski, I will recommend you to friends and family!

  • K

   Absolutnie polecam Pana Konrada. Męczył mnie ból kolana, a ortopeda zasugerował, żebym poszukała fachowca od rehabilitacji. Znajoma poleciła mi Pana Konrada, konkretnie i z zaangażowaniem podjął się pracy z moim kolanem. Wytłumaczył mi w czym jest problem, jak prawidłowo ćwiczyć i na co zwracać uwagę na codzień, aby ból się nie pojawiał. Dzięki rehabilitacji moje kolano już mnie nie boli. Polecam Pana Konrada, bardzo kompetentny i doświadczony rehabilitant, który posiada ogromną wiedzę i jest bardzo miły. W razie wątpliwości czy pytań, zawsze odpowiada na maile lub smsy. Jeszcze raz bardzo dziękuje i pozdrawiam!

  • M

   Pan Konrad to nie tylko dobry profesjonalista , ale również empatyczny człowiek. Byłam zdesperowana, ból szyi i barku nie dawał mi spokoju. Po wcześniejszych wizytach u ortopedy i neurologa, którzy zasugerowali, że mogę poddać się operacji, ewentualnie poszukać jeszcze dobrego fizjoterapeuty. W internecie znalazłam Pana Konrada i szczerze powiedziawszy na początku byłam trochę sceptyczna, ale po kilku wizytach ból po prostu ustępuje. Chciałam z całego serca podziękować i polecić tego fizjoterapeutę. W najbliższym czasie kończę serię spotkać i nie żałuję czasu spędzonego w gabinecie. Gorąco polecam wszystkim cierpiącym z powodu bólu szyi i barku.

  • A

   Dziękuje za skuteczną rehabilitacje kręgosłupa. Mimo zaawansowanej dyskopatii, skierowania na operacje i bólów które przenikały do nogi, Pan Konrad doskonale perfekcyjnie usunął ból i dzięki niemu normalnie funkcjonuje. Masaże, ćwiczenia, zabiegi manualne. Rehabilitacja bez bólu, bez bolesnych metod. Polecam Pana Konrada za profesjonalizm, rzetelność i skuteczność a przy tym uprzejmość i zrozumienie.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG