„Sanvita” Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej

„Sanvita” Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Dlaczego Sanvita?
Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej Sanvita cechuje przede wszystkim indywidualne podejście do każdego pacjenta. Po wieloletniej pracy z tysiącami pacjentów wiemy z czym się mierzysz i jak rozwiązać Twój problem.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy przychodzi do nas z innym problemem, a dobrze zbilansowaną dietą jesteśmy w stanie właściwie zadbać o Twoje zdrowie. Pracując z pacjentem bierzemy pod uwagę zarówno stan zdrowia, jak i indywidualne upodobania. Na pierwszej wizycie przeprowadzamy dokładny wywiad żywieniowo–zdrowotny, dzięki któremu dowiadujemy się o Tobie jak najwięcej, aby później móc ustalić najlepszy plan żywieniowy.
Niezależnie od tego czy planujesz zrzucić zbędne kilogramy, wspomóc dietą leczenie choroby, na którą aktualnie cierpisz czy po prostu chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze, aby rozpocząć zdrowy styl życia. Pomożemy w każdej sytuacji i przeprowadzimy Cię przez proces zmiany, opracujemy plan diety na miarę Twoich możliwości i osiągniemy ustalone cele. Dbamy o to, aby przepisy zawarte w indywidualnych planach żywieniowych nie powtarzały się, a produkty były ogólnodostępne. Bierzemy również, pod uwagę sezonowość i ich cenę.
Oferujemy kompleksową opiekę żywieniową między innymi dla osób z nadwagą i otyłością, niedowagą, niedożywieniem i zaburzeniami odżywiania, cukrzycą typu 2, alergiami, celiakią czy nietolerancjami pokarmowymi i innymi chorobami układu pokarmowego, układu krążenia oraz z zaburzeniami hormonalnymi, a także specjalizujemy się w doborze diet wspomagających płodność. Nasi specjaliści mają ogromne doświadczenie w pracy z pacjentami, z różnymi jednostkami chorobowymi. Jesteśmy jedną z najdłużej działających poradni w Warszawie, istniejemy już od ponad 12 lat!

Naszym dużym autem są nasi partnerzy i współprace merytoryczne – z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie działamy w Zespole Jakości Kształcenia oraz Radzie dietetyki Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM. Nasi specjaliści to także wykładowcy akademiccy (WUM, Uniwersytet SWPS, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia). Bierzemy aktywny udział w konferencjach naukowych.

Wszyscy nasi specjaliści to osoby z dużym doświadczeniem oraz z odpowiednim kierunkowym wykształceniem, dietetycy kliniczni którzy uzyskali dyplom na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym lub Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW), a także Uniwersytecie Warszawskim, stale podnoszący swoje umiejętności i kwalifikacje poprzez uczestniczenie w wielu szkoleniach i konferencjach. Szerzymy również wiedzę na organizowanych przez nas warsztatach i kursach, a nasi specjaliści są prelegentami na konferencjach naukowych. Jesteśmy także stale obecni w mediach.
Naszym pacjentom proponujemy programy żywieniowe, czasowo dobrane do ich zapotrzebowania. Bardzo ważne jest dla nas to, aby spełnić oczekiwania pacjenta, dlatego w cenę każdego programu wliczony jest stały kontakt z dietetykiem oraz dokładna analiza składu ciała, przeprowadzana na specjalistycznym analizatorze stosowanym w ośrodkach naukowych (więcej w zakładce „analiza składu ciała”). Współpracujemy z wieloma specjalistami z różnych specjalizacji, dzięki czemu mamy możliwość holistycznego podejścia do pacjenta.
O naszej jakości świadczy duża liczba zadowolonych i wracających do nas pacjentów.
Przyjdź do nas, a przekonasz się co może zdziałać odpowiednio skomponowana dieta.

Zapraszamy na WIZYTY W GABINECIE oraz WIDEO- I TELEKONSULTACJE. Z nami osiągniesz swój cel!

W formie e-wizyt odbywać można wizytę wstępną u dietetyka, jak i kolejne wizyty kontrolne. Prowadzimy także w ten sposób sesje psychologiczne i psychodietetyczne, które cieszą się dużym zainteresowaniem .

Naszym celem jest zapewnienie Pacjentom leczenia i dietoterapii na najwyższym poziomie, zgodnie z aktualnym stanem wiedzy, najnowszymi wytycznymi towarzystw naukowych oraz wykorzystaniem nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie naszego zespołu stanowią podstawę naszej pracy. Przekłada się to na rzetelność i skuteczność leczenia dietetycznego.

Specjalnie opracowane przez nas programy dietetyczne były przez nas stosowane w dotychczasowej praktyce i przynosiły trwałe efekty. Zgłaszając się do nas przekonasz się, że w miłej i przyjemnej atmosferze, dzięki pomocy specjalistów i indywidualnie dobranemu programowi zyskasz lepsze zdrowie, samopoczucie, osiągniesz prawidłową masę ciała oraz zrealizujesz zamierzony cel!

Serdecznie zapraszamy.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

„Sanvita” Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej
Prymasa Augusta Hlonda 2, 02-972 Warszawa
„Sanvita” Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (53)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Sylwia Leszczyńska dieta redukcyjna

  Bardzo miła rozmowa gdzie wszystko zostało dokładnie wyjaśnione. Wszystkie pytania w trakcie spotkania jak i po były szczegółowo i dokładnie wyjaśnione.
  Polecam!

  Sylwia Leszczyńska

  Bardzo dziękuję za miłe słowa, pozytywną opinię i polecenie! Cieszę się, że mogłam dokładnie wyjaśnić wszystkie pytania.
  Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Sylwia Leszczyńska konsultacja dietetyczna + dieta indywidualna

  Polecam współpracę z Panią Sylwią. Dzięki jej wsparciu i indywidualnemu podejściu udało nam się zbudować zdrowe nawyki żywieniowe mojego dziecka co przekłada się również na redukcję wagi. Wszystkie przepisy są smaczne, proste i szybkie w przygotowaniu. Zarówno dieta jak i suplementy są idealnie dobrana dla ośmioletniego pacjenta z chorobą Hashimoto, a syn z przyjemnością chodzi na kontrole. Wybór Instytutu Sanvita to był strzał w 10!

  Sylwia Leszczyńska

  Dziękuję za polecenie! Cieszę się, że mogłam wesprzeć w budowaniu zdrowych nawyków dziecka i mam ogromną radość, że przyniosło to pozytywne efekty, zarówno w zarządzaniu wagą i składem ciała, zarządzaniu chorobą, jak i w ogólnym samopoczuciu, bo to niezwykle ważne! Staram się dostarczać zalecenia i przepisy, które są nie tylko zdrowe, ale także proste i smaczne. Dzięki za zaufanie dla Instytutu Sanvita! Jestem do dyspozycji, do zobaczenia na wizycie kontrolnej <3

  W
  Profil zweryfikowany
  Sylwia Leszczyńska dieta redukcyjna

  Niesamowita wiedza jaką posiada Pani Sylwia , do tego indywidualne podejście do sprawy (wnikliwa analiza zleconych wyników badań i wywiad) plus badania na miejscu rządzeniem do pomiaru składu ciała a następnie przedyskutowanie i wyjaśnienie wyników i ich zależności punkt po punkcie to gwarantowany przepis na osiągnięcie zamierzonego celu :)
  Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty i kolejnej dawki wiedzy na temat własnego organizmu
  Bardzo i chętnie polecam

  Sylwia Leszczyńska

  Dziękuję za te miłe słowa! Cieszę się, że moja praca przynosi rezultaty i satysfakcję. Każde spotkanie jest oparte na solidnej analizie i spersonalizowanych rozwiązaniach. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty i kontynuacji naszej współpracy! Dziękuję za zaufanie i polecenie mojej praktyki.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Sylwia Leszczyńska konsultacja dietetyczna + dieta indywidualna

  Konsultacja odbyła się bardzo pozytywnie oraz profesjonalnie.

  Sylwia Leszczyńska

  Cieszę się, że Twój odbiór był tak pozytywny! Dziękuję za zaufanie.

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Klaudia Wiśniewska Inny

  Witam wszystkich serdecznie...
  Klaudia jest przede wszystkim przemiłą istotą z ogromnymi pokładami empatii,pasji, wiedzy i czucia pacjenta:) Od samego początku masz poczucie że trafiłeś w dobre ręce co jest ogromnie ważne gdy podejmujesz się wyzwania.
  Kilka słów o mnie...
  Jesienią roku 19 zauważyłem że dość raptownie zaczynam przybierać na wadze. Półtora roku później, ważyłem ponad dwadzieścia kilogramów więcej( z wagi 78-80 przekroczyłem 100).Dodam, że od najmłodszych lat byłem pełen werwy, niespożytej energii. Nawet kiedy zacząłem tyć, niewiele się zmieniło. Nadal kilka razy w tygodniu aktywnie spędzałem czas a np.wyprawa rowerowa z odlegloscią ponad 100 km, nie stanowiła dla mnie problemu. Jeśli chodzi o żywienie to również jak zawsze bazowałem na tam co zawsze, czyli warzywa, owoce, czasem fast food( nie mcd),czy nabiał. Jednak coś ewidentnie było nie tak a zatem zrobiłem szczegółowe badania. Cdn...

  D
  Profil zweryfikowany
  Sylwia Leszczyńska dieta redukcyjna

  Korzystam z usług już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony.

  Sylwia Leszczyńska

  To wspaniale słyszeć, że jesteś z nami od jakiegoś czasu i i jesteś zadowolony ze współpracy! Dziękuję za zaufanie i cieszę się, ze mogę Cię wspierać i być częścią drogi do lepszego zdrowia :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Małgorzata Goc Inny

  Super konkret i podejście. Słuchanie pacjenta i dopasowanie do potrzeb. Polecam.

  mgr Małgorzata Goc

  Dziękuję bardzo za pozytywną opinię!

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Sylwia Leszczyńska Analiza składu ciała

  Nasza pierwsza wizyta u Pani Dietetyk polegała na wykonaniu pomiaru wraz z omówieniem wyników (poprzednie wyniki na takim samym urządzeniu mamy z 04.2022).
  Pani Sylwia z dużym zaangażowaniem omówiła wszystkie wyniki, nakierowała nas jak poprawić niektóre parametry oraz wskazała, gdzie mogą tkwić błędy w naszym żywieniu.

  Dość ciężko trafić do gabinetu, ponieważ nie jest to oddziela lokalizacja-gabinet działa w ramach prywatnej placówki medycznej funkcjonującej pod inną nazwą. Dobrze byłoby informować przy zapisach (lub nakleić informację na drzwiach), gdzie jest gabinet:)

  Mamy bardzo dobre odczucia, myślę, że zostaniemy z Panią Sylwią na dłużej:)

  Sylwia Leszczyńska

  Dziękuję bardzo za miłe słowa! Cieszę się, że mogłam Państwu pomóc w analizie wyników oraz poprawie nawyków żywieniowych. Pragniemy zapewnić, że dbamy o komfort naszych pacjentów, dlatego też każdy pacjent dostaje wskazówki z ułatwieniem lokalizacji gabinetu. Bardzo doceniamy, że zdecydowali się Państwo do nas dołączyć i cieszymy się, że planują Państwo kontynuować naszą współpracę. Jesteśmy tu, aby pomóc na każdym etapie drogi do zdrowia i lepszego samopoczucia. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i serdecznie witamy w naszej placówce!

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Sylwia Leszczyńska konsultacja online (pierwsza)

  Wysoka jakość i kompetencja podczas wizyt. Bardzo smaczna dieta.

  Sylwia Leszczyńska

  Dziękuję za pozytywną opinię! Cieszę się, że dostrzegasz wysoką jakość i kompetencję w trakcie naszych wizyt. Smaczna i zbilansowana dieta możliwa do wprowadzenia w codzienność to dla mnie priorytet, a Twój pozytywny feedback dodaje mi motywacji do dalszej pracy :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Sylwia Leszczyńska konsultacja dietetyczna + dieta indywidualna

  Pierwsza wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze a Pani Magister odpowiedziała cierpliwie i wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Zaobserwowałam duże zaangażowanie w mój przypadek oraz chęć pomocy, za co jestem wdzięczna. Pani Magister jest rzetelna, uprzejma i godna polecenia. Niebawem ruszam z jadłospisem. Polecam!

  Sylwia Leszczyńska

  Dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że nasza pierwsza wizyta była dla Pani pozytywnym doświadczeniem. Widząc gotowość do współpracy, jestem tym bardziej pełna motywacji, aby pomóc osiągnąć Pani cele zdrowotne. Rozpoczęcie pracy nad spersonalizowanym jadłospisem to krok w stronę tych zmian.
  Cieszę się, że zauważyła Pani moje zaangażowanie i chęć pomocy. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania lub wątpliwości, zawsze jestem tutaj, aby pomóc. Pozdrawiam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania