mgr Klaudia Szczotka-Karpińska

Psycholog · Więcej O specjalizacjach

Bielsko-Biała 1 adres

16 opinii
Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Jestem psycholożką, seksuolożką oraz uczestniczką czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji, dbając o wysoką jakość i etyczność udzielanej pomocy.

W pracy z klientami koncentruję się na odkrywaniu ich zasobów, wzmacnianiu mocnych stron oraz wspólnym wyznaczaniu i realizowaniu celów prowadzących do poprawy jakości życia. Wspieram osoby doświadczające obniżonego poczucia własnej wartości, niskiej samooceny, trudności z motywacją, problemów emocjonalnych oraz wyzwań w relacjach interpersonalnych.

Zapraszam osoby zmagające się ze stresem, kryzysami życiowymi, trudnościami zawodowymi i seksualnymi, poczuciem zagubienia, brakiem sensu lub celu w życiu. Udzielam wsparcia również osobom przechodzącym przez trudne doświadczenia, takie jak żałoba, rozstanie, zdrada czy rozwód.

W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście, dostosowane do potrzeb i sytuacji każdej osoby. Szczególną wagę przykładam do budowania bezpiecznej, opartej na zaufaniu i empatii relacji terapeutycznej, która stanowi fundament skutecznej współpracy i procesu zmiany.

Pomagam osobom, które chcą lepiej zrozumieć siebie, odzyskać równowagę emocjonalną oraz wprowadzać trwałe i satysfakcjonujące zmiany w swoim życiu.

więcej O mnie

Podejście terapeutyczne

Psychoterapia par

Zakres porad

  • Psychologia dzieci i młodzieży
  • Psychologia dzieci
  • Poradnictwo psychologiczne
  • Psychologia kryzysu
  • Psychologia seniorów
  • Psychologia społeczna
  • Psychologia młodzieży
Pokaż więcej

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)
Dzieci (Tylko pod niektórymi adresami)

Rodzaje konsultacji

Konsultacje online

Zdjęcia i filmy

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Aktualności

mgr Klaudia Szczotka-Karpińska

Astrów 2/1, 43-300 Bielsko-Biała

Psycholożka | Seksuolożka | Psychoterapeutka CBT w trakcie szkolenia

Pracuję z młodzieżą od 8. roku życia oraz osobami dorosłymi. Pomagam w trudnościach emocjonalnych, problemach w relacjach, obniżonym poczuciu własnej wartości, kryzysach życiowych oraz trudnościach seksualnych. W swojej pracy stawiam na empatię, bezpieczeństwo i indywidualne podejście do każdej osoby.

23/06/2026

Usługi i ceny

  • Konsultacja psychologiczna

    200 zł

  • Konsultacja psychologiczna online

    200 zł

  • Konsultacja seksuologiczna

    200 zł

  • Konsultacja psychologiczna dla par

    250 zł

  • Konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży

    200 zł

Adresy (2)

Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny EmpatiA

Konsultacja online

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Przelew na konto
  • Gotówka
  • Blik
Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Gotówka
  • Blik
  • Przelew na konto

16 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Przyjazny gabinet
  • Szczegółowe wyjaśnienia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • P

    Byłem pierwszy raz u pani psycholog i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Spotkanie przebiegło w miłej, spokojnej atmosferze. Pani psycholog jest ciepła, uważna i profesjonalna – od razu czułem się komfortowo i swobodnie mówiłem o trudnych sprawach.
    Dobrze prowadzi rozmowę, nie narzuca swoich opinii, tylko delikatnie kieruje i pomaga spojrzeć na rzeczy z innej perspektywy. Zdecydowanie wrócę na kolejne spotkanie. Polecam!”

     • Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny EmpatiA Konsultacja psychologiczna  • 

  • A

    Chodzę do Pani Klaudii od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Zawsze mnie wysłuchuje i angażuje się w nasze spotkania co daje naprawdę duże efekty.

     • Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny EmpatiA Psychoterapia  • 

  • M

    Pani Klaudia nie tylko pomogła mi zrozumieć własne myśli i emocje, ale również jak je okiełznać. Dostałam szereg narzędzi i wiedzę jak z nich korzystać.
    Cieszę się, że zdecydowałam się na terapię właśnie u Pani psycholog.

     • Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny EmpatiA Psychoterapia  • 

    mgr Klaudia Szczotka-Karpińska

    Dziękuję za opinię!


  • M

    Pani Klaudia jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Szczegółowo wyjaśnia metody radzenia sobie z emocjami. Wykazuje się dużą empatią i wsparciem. Sama terapia, którą prowadzi, daje oczekiwane efekty! Polecam :)

     • Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny EmpatiA Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Klaudia Szczotka-Karpińska

    Dziękuję za opinię!


  • H

    Wizyty u Pani Klaudii są pełne zrozumienia, wysłuchania i obszerne w sprawdzające się rady. Przyjazna, komfortowa atmosfera oraz przytulny gabinet.

     • Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny EmpatiA Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Klaudia Szczotka-Karpińska

    Bardzo dziękuję za opinię!


  • A

    Bardzo zaangażowana i empatyczna psycholog z dużą wiedzą,polecam

     • Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny EmpatiA Psychoterapia dzieci i młodzieży  • 

    mgr Klaudia Szczotka-Karpińska

    Dziękuję za opinię!


  • K

    Bardzo duże zaangażowanie, przyjazna atmosfera. Polecam

     • Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny EmpatiA Psychoterapia  • 

    mgr Klaudia Szczotka-Karpińska

    Dziękuję za opinię!


  • N

    Wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze. To dopiero pierwsza wizyta, ale wyszliśmy z gabinetu z nadzieją na znalezienie rozwiązania naszych problemów.

     • Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny EmpatiA konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży  • 

    mgr Klaudia Szczotka-Karpińska

    Bardzo dziękuję za opinię!


  • M

    Wizyty u Pani Klaudii odbywają się w miłej i wspierającej atmosferze. Na każdym etapie terapii dobierane są trafne i pomocne zadania, które ułatwiają pracę nad sobą. Szczerze polecam!

     • Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny EmpatiA Psychoterapia  • 

    mgr Klaudia Szczotka-Karpińska

    Dziękuję za opinię Pani Mario!


  • M

    Wizyta w komfortowym otoczeniu, pani psycholog zaangażowana w problem pacjenta

     • Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny EmpatiA konsultacja seksuologiczna  • 

    mgr Klaudia Szczotka-Karpińska

    Dziękuję za opinię!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania