Adres

Kosynierska 10, Grunwald, Poznań
NZOZ EuroMed (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ EuroMed

Leczę się u dr od 2 lat, bezbłędnie postawiona diagnoza i wdrożoną terapia. Współpracuje z pacjentem, nie pozostaje głuchy na zgłaszane problemy z lekiem (u mnie były to skutki uboczne) i od razu wprowadza zmianę leku. Podejście konkretne i indywidualne, wyjaśnia wszystko jeśli coś tego wymaga lub kiedy zadaje pytanie nie zostawia mnie w niewiedzy. Podejście do dzieci jak i dorosłych oceniam na 5+ .


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ EuroMed

Od 3 lat leczę się u dr Janickiego i jestem bardzo zadowolona. Leczę astmę i alergię z powodzeniem, obecnie jestem w ciąży i w każdej chwili mogę liczyć na pomoc dr Janickiego. Pan dr zawsze cierpliwie wysłucha i odpowie, na każdej wizycie stara się ulepszyć swoje leczenie tak aby skutecznie ulżyć w jak wiecie nie łatwym życiu rasowego alergika :) ! Polecam


N
Użytkownik zweryfikowany

wizyta przebiegla sprawnie, diagnoza trafna, natomiast niestety sposob bycia lekarza pozostawia duzo do zyczenia, traktuje ludzi z gory, pod plaszczykiem poczucia humoru nieeleganckie komentarze, zwlaszcza pod adresem kobiet


J
Użytkownik zweryfikowany

Wizyta krótka i konkretna, diagnoza trafna leki dobrze dobrane i w przystępnej cenie. A sam Pan doktor ma bardzo duże poczucie humoru;) nie naciąga na prywatne wizyty.


P
Użytkownik zweryfikowany

Już na pierwszej wizycie dowiedziałem się co mnie "męczy" Testy wykonane na miejscu,wybór szczepionki i decyzja o odczulaniu( taki był mój cel) Lekarz z super podejściem,tłumaczy wszystko bardzo szczegółowo,rozwiewając wszelkie wątpliwości. Nigdy nie byłem tak zadowolony po wizycie u lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz!!!!!!!!Szybka diagnoza u mojej 6 letniej córci,zrobione testy skórne bez czekania tylko na 2 wizycie a terminy wizyt nie są bardzo odległe:)Pan doktor rzeczowy sympatyczny i nie zostawia pytań bez odpowiedzi:))))Polecam!!!!!!!!!!!!!!


O
Użytkownik zweryfikowany

Byłam dziś u doktora pierwszy raz z 3 letnią córką. Mega pozytyw!! Efektów badania i leczenia ocenić nie mogę ale pierwszy raz córka bez pisków poddała się badaniu. Doktor fajnie ją zagadywał, pokazywał co będzie robił itp. Mam nadzieję , że znajdzie przyczynę jej ciągłego kataru i kaszlu :-)


V
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u wielu laryngologów,ale dopiero dr Janicki przeprowadził w pełni profesjonalne badanie i znalazł przyczynę bardzo długotrwałej i nawracającej choroby(alergia,zapalenie zatok,ropne migdały).
Wszystko szczegółowo wyjaśnił oraz rozpisał konkretny plan leczenia z czego jestem bardzo zadowolona.Lekarz przesympatyczny,cierpliwy(wysłucha pacjenta i odpowie na każde pytanie)z poczuciem humoru,poświęca czas i uwagę pacjentowi,pomocny,troskliwy.
Po wizycie wychodzi się z uśmiechem na twarzy oraz zachwytem,że tacy lekarze naprawdę istnieją!!!
Polecam serdecznie tego wspaniałego doktora!!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Niestety lekarz nieprzyjemny. Pod pozorem żartu i uśmiechu ukrywa komentarze nie na miejscu żeby nie powiedzieć bezczelne. Poczekalnie tak mała że trudno się obrócić jak jest kilku pacjentów.


J
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały, Lekarz z powołania! Dzięki niemu odzyskałam węch!!!!!!Bardzo bardzo polecam!

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie