Adresy (2)

Warszawska 49 lok 42, Kielce
Oli-Dent Indywidualna Praktyka Stomatologiczna

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. 1 Maja 65, Skarżysko-Kamienna
Eurocentrum Twoje Gabinety

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

wspaniała dentystka, bardzo kontaktowa, miła, uprzejma, podczas leczenia wszystko tłumaczy, plomby trwałe, jest dokładnie tak jak mówi, leczylam 2 zeby kanałowo, wszystko przebiegło bez problemu, dziecko korzysta równiez z usług tej Pani, jest bardzo zadowolona. Goraco polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo fajna, miła,sympatyczna i delikatna pani. Ja z moją rodziną korzystam od roku z usług pani doktor i nie mogę powiedzieć złego słowa. Jest bardzo delikatna i wyrozumiala oby wiencej było takich lekarzy jak ona.


A
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do pani doktor Stawickiej z polecenia innego lekarza chirurga. Zajęła się leczeniem kanałowym mojego zęba. Ząb mimo braku znieczulenia (na moje wyraźne zyczenie) nie bolał prawie wcale podczas leczenia. Pani doktor robi wszystko z dużą uwagą i dokładnością, uprzedzając że za chwilkę może zaboleć. Bardzo dokładnie tłumaczy co może się stać z zębem. Przy okazji to przemiła, bardzo sympatyczna osoba. Stres przeszedł zaraz po wejście do gabinetu i nawiązaniu rozmowy. Szczerze polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor to świetny specjalista:)Korzystam z jej pomocy już od kilku miesięcy.Leczyła mi kanałowo zęby które już kiedyś były kanałowo leczone, natomiast były źle wypełnione kanały i robił mi się stan zapalny.Pani doktor jest bardzo dokładna i przy tym jest bardzo sympatyczną osobą. Polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Korzystałem z usług pani doktor przy ponownym leczeniu kanałowym. Byłem bardzo zadowolony, zwłaszcza iż pani doktor bardzo dokładnie wszystko tłumaczyła, a także poszła mi na rękę w kwestiach cenowych. W ramach rewanżu - szczerze polecam :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Pierwszy raz korzystałam z usług pani doktor dla swojej córeczki. Julka była już u trzech dentystów i u każdego kończyło się wielkim płaczem i brakiem borowania.
Znajoma poleciła mi panią Stawicką - że podobno ma rewelacyjne podejście do dzieci.
I chyba to prawda, bo córeczka...pozwoliła sobie zrobić ząbka.
Piszę chyba, bo pani doktor po kilku chwilach ze mną i z Julią...wyprosiła mnie z gabinetu mówiąc iż Julia do duża dziewczynka i sama sobie świetnie poradzi.
W każdym bądź razie potem byłam jeszcze na wizycie kontrolnej z małą i również obyło się bez płaczu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie