Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Znakomity fachowiec. Czasi uwaga poświęcone pacjentowi oraz kultura osobista powodują, iż wizytę należy ocenić bardzo wysoko.

 • J

  Długo zastanawiałam się, jak zacząć swoją opinię ? Powiem Wam, że nie ma dobrego początku, bo wszystko co napiszę jest zaskakującą mnie prawdą. Nie wierzyłam, że są jeszcze tacy lekarze, dla który nie liczy się wyciągnięcie kasy z kieszeni klienta, a najważniejsze jest zdrowie pacjęta. Na pewno wszechstronne wykształcenie, wieloletnie doświadczenie oraz wysoka kultura osobista Pani doktor, sprawia, że wizyta wydaje się pogaduszką przy kawie. Bałam się pierwszej wizyty, ale moje obawy były zbędne. Pani Katarzyna tak poprowadziła wywiad potem przekazała wskazówki wraz z diagnozą jakbym rozmawiała z przyjacielem a nie z lekarzem. Mogłabym pisać same superlatywy, ale osobiście nie lubię czytać długich komentarzy. Dlatego krótko, dla tych co się zastanawiają - nie traćcie cennego czasu, Dla obawiających się – nie bójcie się, ja sama odwołałam pierwszą wizytę ze strachu, teraz żałuję, bo miałabym najgorsze za sobą. Dla wstydliwych – nie musicie być przebojowi i wygadani , Pani doktor tak przeprowadzi rozmowę, że sami nie uwierzycie ile wiecie o sobie, i ile potraficie przekazać. Dla pozostałych – serdecznie polecam wizytę u Pani Katarzyny i cieszmy się, że są jeszcze lekarze z powołania, którzy chętnie pomagają pacjentom a nie patrzą na nas jak na maszynkę do robienia pieniędzy. O profesjonalizmie lekarskim już nie będę pisać, bo obiecałam, że będzie krótko, jeszcze jedno zdanie. Cieszę się, że trafiłam do Pani doktor, którą wręcz uwielbiam i jeszcze raz serdecznie polecam.
  Jadwiga Włodarczyk

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Panią doktor Katarzynę Rotter znam już od kilku lat.Szczerze polecam ponieważ jest Ona Lekarzem przez duże "L".Pacjent nie jest koleją jednostką chorobową,ale szukającym pomocy człowiekiem.

 • M

  Ze swoim problemem przeszedłem najpierw do lekarza pierwszego kontaktu, który przypisał jakieś leki i polecił również kontakt z gastrologiem. Poprosiłem o polecenie kogoś, wiec uzyskałem dwa nazwiska. Z jedną osobą sie umówiłem na wizytę oczywiście prywatnie. Była to Pani doktor gastrolog. Z większości opinii w internecie o Pani gastrolog i na stronie www.znanylekarz.pl wynikało ze jest bardzo dobra, wiec sie zapisałem. Wizyta trwała kilkanaście minut, wszystko w pośpiechu. Podotykała trochę miejsca bolące w okolicach wątroby i śledziony, przejrzała badania i dokumenty które przyniosłem wysłuchała pobieżnie co miałem do powiedzenia i przepisała leki. Drogie leki ! Po wizycie został pewien niesmak. Koszt wizyty 150 PLN i w zasadzie niczego więcej sie nie dowiedziałem, niż to co powiedziała mi lekarz rodzinny. Nie otrzymałem żadnej karty konsultacyjnej pacjenta z wywiadem i zaleceniami. Tylko wypisane recepty. Wszystko robione w pośpiechu bo na korytarzu czekają inni pacjenci. Gabinet był wynajmowany na godziny, bo Pani doktor trochę się gubiła i nie wiedziała co gdzie jest. Po wizycie czułem się trochę jak mięso armatnie naciągnięte na drogie leki. Nazwiska tamtej Pani nie podam, bo jednak jakieś pozytywne opinie miała, wiec może po prostu był to Jej zły dzień i akurat trafiło na mnie. Ja już jednak drugi raz do Pani gastrolog nie pójdę.
  Mając przekonanie, że mój problem ze zdrowiem nie został w pełni rozwiązany, popytałem wśród znajomych czy mają kontakt do odpowiedniego lekarza. Okazało sie szczęśliwie ze znajoma pielęgniarka poleca właśnie Panią Katarzyną Rotter. U niej w pracy lekarze z którymi pracuje, właśnie Panią Rotter mogą polecić z czystym sumieniem. A więc zapisałem się na wizytę. I nie żałuję ! Dlaczego ???

  A no dlatego ze podczas wizyty czułem, że Pani Rotter podchodzi tak do problemu z którym przyszedłem, jakby leczyła członka własnej rodziny. Wizyta trwała niemalże godzinę !!! Żadnego pośpiechu, żadnej presji na to, by pacjent już wyszedł. Wysłuchała mnie uważnie co miałem do powiedzenia. Przeanalizowała dokładnie wyniki badań i usg z którymi przyszedłem. Przeprowadziła szczegółowy wywiad. Opukała powoli i dokładnie cały brzuch. Na koniec wypełniła kartę konsultacyjną pacjenta podając wywiad, badanie przedmiotowa i zalecenia.U poprzedniczki nie otrzymałem takiej dokumentacji. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze z uśmiechem na twarzy.
  Koszt wizyty: 150 PLN. Przypisany lek; 12 PLN i co najważniejsze działa :) W porównaniu do markowego leku przypisanego przez poprzednią lekarkę gastrolog prawie 100 PLN, jest to jednak spora oszczędność, zwłaszcza gdy trzeba kupić kilka opakowań.

  Podsumowując: Na pewno jest wielu lekarzy, którzy są godni polecenia. Ja przeszedłem dwóch - gastrologa i hematologa - i mogę powiedzieć, że jeśli ktoś z mojego otoczenia będzie potrzebował specjalistycznej pomocy w tym zakresie, to polecę mu właśnie Panią Katarzyną Rotter.
  Korzystając z okazji chciałbym Pani podziękować.
  Marcin

 • J

  Pani doktor dała nam nadzieję, którą inni odebrali. Cierpliwie i w prosty sposób odpowiadała na nasze pytania. Zawsze mogę liczyć na konsultacje, radę a nawet zwykłą rozmowę w chwilach zwątpienia. Cudowna, pełna ciepła i wyrozumiałości, mądra Pani doktor, którą szczerze polecam

 • Do pani doktor trafiliśmy przypadkowo z ostrego dyżuru. Nie było pewności czy żona miała wykonane szczepienia przeciwko tężcowi. Pani doktor podeszła do problemu bardzo profesjonalnie i odpowiedzialnie. Szybko i sprawnie zorganizowała pomoc, badanie i szczepienie. Przekazała nam na spokojnie wszystkie zalecenia i sugestie. Zdecydowanie polecam - miła i profesjonalna opieka.

 • Po tym jak niestety w Wałbrzychu pozostawiono moją mamę samej sobie dopiero p. doktor pochyliła się i dała nam nadzieję , leczenie zadziałało . Polecam . bardzo dobry lekarz ... i człowiek . Polecam

 • Super Pani doktor dobry kontakt z pacjentem jestem pod jej opieką kilka lat .Jestem bardzo zadowolona polecam w 100%