Katarzyna Ostrowska, stomatolog Białystok

lek. dent. Katarzyna Ostrowska

Stomatolog więcej

4 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Szarych Szeregów 14, Leśna Dolina, Białystok
Gabinet Stomatologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

4

Ogólna ocena
4 opinie

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny

Polecam zdecydowanie. Leczenie sprawne, dokładne i trwałe. Pani doktor życzliwa, nigdy nie odmówiła pomocy, a leczę się z całą rodziną od wielu lat. Pełen profesjonalizm.


W
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się z opinią powyżej. Bardzo dobry i sympatyczny stomatolog. Przede wszystkim widać pewność ręki, pełen profesjonalizm i fachowość. Poza tym to właśnie P. Doktor poprawiała mi s...... wcześniej pracę innego stomatologa. Jestem dosyć wymagającym i marudnym pacjentem, ale tu miałem porządną i szybką obsługę. Od kilku lat jestem stałym pacjentem i zdecydowanie polecam.
Dodam jeszcze że P. Doktor jest również dosyć atrakcyjną kobietką czym przede wszystkim zjednuje przy pierwszym wrażeniu i nie odstrasza wyglądem. :)


G

Zdecydowania odradzam, podejście do dzieci ma, jest miła i uprzejma, ale to nie wszystko... Niestety drugi stomatolog musiał poprawiać mi zęby po tej Pani. Jest niedokładna, okazało się, że 2 zęby po leczeniu u tej Pani po trzech miesiącach trzeba było leczyć ponownie,nie dokładnie zrobione. Znieczulenie kiepskie, u innego stomatologa nie czuć borowania, natomiast tutaj tak, płaci się za znieczulenie, które jest tak naprawdę pseudo znieczuleniem.


E
Użytkownik zweryfikowany

Polecam! Warto inwestować pieniązki, zwłaszcza, że bardzo dokładnie leczy. Ma świetny kontakt z dziećmi. Leczyła moje dzieci od najmłodszych lat. Żadne nie ma lęku przed fotelem stomatologicznycm. Przerowadziłam się, ale gdyby nie kilometry, dalej korzystałabym z usług. Nie interesują mnie dyplomy, choć wiem, że ma. Wolę efekty, a te są trwałe!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania