lek.

Katarzyna Mowel

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

34 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 191 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą w zakresie psychiatrii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych osób dorosłych. W leczeniu stosuję zarówno metody farmakologiczne ze szczególnym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: EZ-MEDICA CENTRUM MEDYCZNEUsługa: konsultacja psychiatryczna pierwszorazowa

  Bardzo pomocna I mila kobieta. Wizyta przebiegla bez problemow. Pani Katarzyna zaoferowala mi pomocne materialy i pare opcji ktore moga mi pomoc. Pozdrawiam

 • S
  Lokalizacja: EZ-MEDICA CENTRUM MEDYCZNEUsługa: konsultacje psychiatryczna pierwszorazowa

  Pierwsza konsultacja, która trwa mniej więcej kwadrans? Wolne żarty. Każdy, kto choć raz był u psychiatry, doskonale wie, że przeprowadzenie wywiadu ma kluczowe znaczenie dla dalszej terapii. Nie da się w kwadrans poznać nawet pobieżnie historii dotychczasowego leczenia. Skrajny nieprofesjonalizm. Stanowczo odradzam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: EZ-MEDICA CENTRUM MEDYCZNEUsługa: konsultacja psychiatryczna pierwszorazowa

  Jestem bardzo mile zaskoczony po pierwszej wizycie. Indywidualne podejście do pacjenta, rzeczowość, nieszablonowość, polecam.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: EZ-MEDICA CENTRUM MEDYCZNEUsługa: konsultacja psychiatryczna pierwszorazowa

  To była moja pierwsza wizyta, więc jest zbyt wcześnie pisać o skuteczności terapii. Pani doktor rzeczowa, bardzo miła. W czasie wizyty stworzyła taką atmosferę, że nie czułem się niezręcznie mówiąc o moich problemach ze zdrowiem. Czekam na kolejną wizytę.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje psychiatryczna pierwszorazowa

  Pani doktor tworzy świetną atmosferę w gabinecie, potrafi zająć rozmową do tego stopnia, że nie wiadomo kiedy właściwie odbyło się badanie. Jest bardzo zorientowana na psychoterapię, farmakoterapię bardzo ściśle dobiera pod potrzeby pacjenta, zawsze mając na celu by był to środek najłagodniejszy z możliwych. Pani doktor opisuje schemat dawkowania lekarstw, tłumaczy wszystko na prawdę bardzo dokładnie, dodatkowo udostępnia swój numer telefonu, żeby w razie potrzeby skonsultować z nią ew. modyfikacje dawek leków. Na plus również odnotowuję fakt, że Pani doktor w pierwszej kolejności szuka przyczyn złego samopoczucia w ewentualnych niedoborach witamin czy złej pracy hormonów. Dla osób zainteresowanych medycyną alternatywną, Pani doktor zapewne może też służyć radą, ponieważ zauważalne jest zainteresowanie i spora wiedza w tym temacie - nie jest to plus dla wszystkich pacjentów, w tym i dla mnie, ale rzecz warta podkreślenia. Reasumując - lekarz godny polecenia.

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia to bardzo sympatyczna i kompetentna pani doktor. Kiedy inni lekarze rozkładali ręce na moje schorzenie, pani doktor zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Każdemu będę polecać wizytę u tak wspaniałej lekarki.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatne Gabinety Lekarskie SALUSUsługa: konsultacje psychiatryczna pierwszorazowa

  Pani doktor bardzo rzeczowo podeszła do problemu zdrowotnego Mamy. Z uwagą wysłuchała odpowiedzi na zadane pytania. Jesteśmy bardzo zadowolone z wizyty. Mamy nadzieję, że zapisane leki będą skuteczne. Pani doktor bardzo miła i sympatyczna.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatne Gabinety Lekarskie SALUSUsługa: konsultacja psychiatryczna kolejna

  Pani Katarzyna Mowel jest bardzo dobrym specjalistą. Bardzo się cieszę, że trafiłam na takiego konkretnego i rzetelnego lekarza. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim profesjonalizmem, dokładnością i zaangażowaniem ze strony Specjalisty. Polecam każdemu Pacjentowi takiego Lekarza, który ma wiedzę nie tylko ze swojego zakresu. Ponadto Pani Kasia jest zawsze bardzo sympatyczna.
  Pozdrawiam serdecznie
  Ania B.

 • N
  Lokalizacja: EZ-MEDICA CENTRUM MEDYCZNEUsługa: sprawy malzenskie

  Pani doktor w koncu mnie nakierowala że to nie jest wina tylko z mojej strony. Pokierowala mnie dobrym tropem terapii. Zobaczymy. Co będzie dalej dziekuje Pani za konkretna diagnozę. Bardzo rzeczliwa i konkretna Pani oswiecila mój umysł.

 • A
  Lokalizacja: EZ-MEDICA CENTRUM MEDYCZNEUsługa: konsultacja psychiatryczna kolejna

  Opinia po 2 tygodniach od pierwszej wizyty i juz w trakcie leczenia. Pani Doktor wnikliwa, cierpliwa, dająca poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Pomocna również po konsultacji w gabinecie poprzez możliwy kontakt SMS. Dla mnie to lekarz z powołania i godny polecenia.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą w zakresie psychiatrii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych osób dorosłych. W leczeniu stosuję zarówno metody farmakologiczne ze szczególnym uwzględnieniem interakcji leków oraz ich działań niepożądanych jak i terapeutyczne. Współpracuję z zespołem psychologów oraz psychoterapeutów a także lekarzy innych specjalności

  www.specjalistapsychiatra.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Podstawy Psychoterapii Psychoanalitycznej
 • Studium Umiejętności Psychologicznych
 • Studium Psychoterapii Uzależnień
 • Staż z psychiatrii klinicznej - Katedra Psychiatrii i Psychoterapii ŚUM w Katowicach
więcej

Zdjęcia