Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Psychoterapia indywidualna 50 min. • 130 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Szlak 8a/5, Kraków

130 zł

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą.
Dyplom magistra psychologii zdobyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim (5-letnie studia, Kraków), z kolei dy...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Włoski,
  • Polski

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J

Jasiek

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Pani Katarzyna jest wspaniałym, ciepłym i przede wszystkim ludzkim terapeutą. Nie działa wg sztywnych schematów i w swojej pracy łączy różne podejścia tak, żeby pacjent czuł się dobrze. Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Katarzyna Mika-Łabuz

Miło mi czytać te słowa! Dziękuję Panu za wspólną pracę i życzę powodzenia w dalszym rozwoju. Pozdrawiam!

M

Monika

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

I would like to thank dr Katarzyna Mika- Łabuz for very professional meetings in English. She is really knowledgeable, supportive, and easy to talk to. Her work is effective and thanks to her already I enjoy positive changes in my life. I would definitely recommend her to any foreigner living in Krakow who is in need of help and support.

dr n. med. Katarzyna Mika-Łabuz

Thank You very much for your kind words! I wish you all the best in your every day life and positive transitions in future. Warm regards!

A

adamcik

Profil zweryfikowany

Ze spotkań z panią doktór byłam bardzo zadowolona. Pomimo jej młodego wyglądu czułam się bezpiecznie - pod opieką bardzo zdolnego fachowca, który mądrze uwzględnia każdy wymiar człowieka: fizyczny, psychiczny i duchowy. Gyby ktoś z mojich znajomych potrzebowal pomocy psychologicznej, napewno bym poleciła panią doktór. Słowaczka

dr n. med. Katarzyna Mika-Łabuz

Dziękuję Pani. I życzę dużo dobrego w kolejnych podejmowanych krokach :). Pozdrawiam


K

Krakowianka

Profil zweryfikowany

Córka ze spotkania z Panią Doktor wróciła zachwycona. Widzę, że zupełnie inaczej podchodzi do organizowania sobie życia, systematyzuje problemy, wie, jak je ogarniać. To ogromna zmiana, bo dotychczas każda myśl o trudnościach napełniała ją poczuciem beznadziei i apatią. Z niecierpliwością czeka na następną sesję.

dr n. med. Katarzyna Mika-Łabuz

Dziękuję za miłe słowa i podzielenie się opinią. Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

41 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam, mam duży problem ze sobą byłam w związku przez 15 lat, rozpadł się rok temu. Ja niestety do dziś nie umiem się pozbierać, nie umiem się w nikim zakochać, a z nikim nawet przebywać. Cały czas myślę o tej o sobie. Miewam myśli samobójcze , nie wiem już co mam robić. Czuję się bezsilna nic mnie nie cieszy, na niczym mi nie zależy. O ile potrafiłam się kryć wśród znajomych z tym jak jest mi bardzo ciężko tak teraz już nie mam siły. Nie należę także do osób, które lubią się wygadać do kogoś, ale chyba już tego potrzebuję. Nie wiem co mam robić.

Witam Panią. Objawy, o których Pani pisze, przekraczają cechy żałoby. Wynika z nich, że potrzebuje Pani profesjonalnego wsparcia. Jednak rozumiem, że do tej pory nie lubiła Pani otwarcie mówić o problemach i prosić o pomoc. Dlatego zachęcam na początek zastanowić się wspólnie z psychoterapeutą, dlaczego wybiera Pani sposób, aby kryć się z problemami, dlaczego długo nosi je Pani w sobie. A może nosi też Pani ogromne poczucie winy za to, że czuje Pani problem? Psychoterapeuta krok po kroku będzie odsłaniał z Panią przyczyny tego stanu, czyli możliwej depresji. I wspólnie będziecie szukać sposobów zmiany.
Życzę odwagi do wykonania pierwszego kroku i wytrwałości w pracy, jaką jest własna psychoterapia.
Pozdrawiam,
Katarzyna Mika-Łabuz

dr n. med. Katarzyna Mika-Łabuz

jak pomóc 20latce która ciągle jest smutna albo znerwicowana. nie chce rozmawiać z rodzicami
I mieszka sama w krk... rodzice za granicą...
chętnie zapiszę ja na prywatne sesje byle jej pomóc... uważam że nie radzi sobie z samotnoscia

Witam, to bardzo dobra intuicja, żeby zaproponować tej młodej osobie poprawę własnego samopoczucia poprzez psychoterapię. Jednak to ona musi wyrazić na to zgodę. Dlatego ważne, aby zobaczyła własny cel w takiej pracy. Kilka pierwszych sesji z psychoterapeutą ma charakter konsultacji, właśnie po to, aby rozpoznać problem, przedyskutować motywacje i cele danej osoby.
Po drugie może Pan/Pani pytać tę osobę, czego jej potrzeba, może Pan/Pani podkreślać swoją obecność i gotowość rozmowy, pomocy, gdy tylko będzie tego ta osoba potrzebowała. Z Pana/Pani opisu wynika, że ta młoda kobieta jest dla Pana/Pani ważna. To też możliwe że jest istotne, aby usłyszała takie słowa.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Katarzyna Mika-Łabuz

dr n. med. Katarzyna Mika-Łabuz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.