Umów wizytę Zapytaj lekarza 159 odwiedzin w ciągu 30 dni

Entuzjastka dietetyki, zdrowego żywienia i pomagania pacjentom. Ukończyłam Wydział Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (w zakresie żywienia człowieka i produkcji… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (40)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Entuzjastka dietetyki, zdrowego żywienia i pomagania pacjentom. Ukończyłam Wydział Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (w zakresie żywienia człowieka i produkcji żywności) i Studia Podyplomowe specjalizacja "Psychodietetyka". Nabytą wiedzę pogłębiałam w czasie stażu w Instytucie Psychodietetyki oraz uczestnicząc w szeregu konferencji, szkoleń i warsztatów poświęconych żywieniu w zdrowiu i chorobie oraz postępowaniu w nietolerancji pokarmowej. Członek Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, ukończyłam kurs diagnostyka i prowadzenie osób z celiakią - ‘’Dietetyk Przyjazny Chorym na Celiakię’’.
  Jako psychodietetyk z powodzeniem pomagam osobom z chorobami tarczycy (Hashimoto, Gravesa-Basedowa), pacjentkom z zespołem policystycznych jajników, endometriozą, insulinoopornością a także w temacie diety prokoncepcyjnej (osobom borykającym się z problemem z płodnością). Pacjenci mogą liczyć na moje wsparcie w terapii chorób skóry: choroby alergiczne (AZS), łuszczycy oraz trądziku. Oferuję pomoc w określeniu i wprowadzeniu indywidualnego modelu żywieniowego, diety przeciwzapalnej, wspomagającej leczenie SM na podstawie wykonanych testów na nietolerancje pokarmowe.
  Dzięki zdobytej wiedzy z zakresu psychologii, dietetyki i medycyny, pracuję nad motywacją pacjenta, procesem zmiany nawyków żywieniowych oraz edukacją prozdrowotną. Wspieram osoby ze schorzeniami dietozależnymi oraz wszystkich, którzy chcą czuć się pięknie, szczupło i zdrowo. Zapraszam na moją stronę http://dietetykkrupinska.pl/

Specjalizacje

 • Psychodietetyk

Ukończone szkoły

 • Studia magisterskie ''Technologia żywności i żywienie człowieka'' Uniwersytet Przyrodniczy
 • Studia podyplomowe ''Psychodietetyka'' Uniwersytet Przyrodniczy

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Lokalizacja: Psychodietetyk Katarzyna KrupińskaUsługa: Zrzucenie nadmiaru kilogramów

  Bardzo polecam Panią Kasię, zanim sie do niej wybrałam nie byłam w stanie schudnąć i utrzymać sie w postanowieniach, jednak po regularnych wizytach i konsultacjach w koncu czuje sie dobrze w swoim ciele. Dzieki pomocy Pani Kasi potrafie decydować co jest dla mnie dobre, utrzymać dietę i byc szczesliwa z tego jak wygladam. Bardzo pomogła mi poczuć sie pewnie i pokazała ze dieta moze byc łatwa i wcale nie musi byc katorgą, jezeli ma sie dobre nastawienie.

  mgr Katarzyna Krupińska2017-06-30

  Dziękuję Pani Olu. Jestem z Pani dumna :)

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Same pozytywy. Pani Katarzyna jest prawdziwą profesjonalistką. A właśnie takiej profesjonalnej pomocy potrzebowałam. Smaczne jedzenie i proste w przygotowaniu, co było dla mnie kluczowe. bo mam mało czasu na przygotowanie dań (właśnie dlatego tak często sięgałam po gotowe i niezdrowe posiłki). Pani Katarzyna dostosowała dietę pod wszystkie moje preferencje. Polecam.

  mgr Katarzyna Krupińska2017-06-30

  Serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)

 • B
  Lokalizacja: Psychodietetyk Katarzyna KrupińskaUsługa: konsultacje dietetyczne

  Pani Katarzyna pomogła mi odmienić moje podejście do odchudzania. Jest to dietetyk, który naprawdę potrafi przemówić do pacjenta, zrozumieć jego obawy i potrzeby. A to wszystko przełożyć na świetny plan, który realizuje się z przyjemnością!

  mgr Katarzyna Krupińska2017-06-30

  Dziękuję za miłe słowa :)

 • Lokalizacja: Psychodietetyk Katarzyna KrupińskaUsługa: dietoterapia

  Specjalista w swoim fachu, który doskonale rozumie problemy Pacjentów. Otrzymałam pomoc, jakiej potrzebowałam chyba od dawna, ale jakoś nie potrafiłam się zmusić do działania. Teraz nawet nie czuję się "zmuszona", ale pozytywnie zachęcona, żeby zmienić swoje ciało i życie.

  mgr Katarzyna Krupińska2017-06-30

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam :)