Adresy (2)

ul. F. Lanciego 10 H m 3, Ursynów, Warszawa
Prywatny Gabinet Terapeutyczny "FORMA MIASTA"


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 3 lat
Gotówka, Przelew na konto
22 273..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis)

Konsultacja pary lub rodziny - 80 min • 200 zł

Konsultacja psychologiczna (dorośli) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 273..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Płatność odbywa się zawsze po spotkaniu i tylko w przypadku jej odbycia - na podane konto. Odwołanie wizyty nie powoduje konieczności opłaty. Oczekuję, że opłata zostanie dokonana w ciągu 3 dni od spotkania. Nie przyjmuję wcześniejszych płatności. Nie oczekuję przesyłania potwierdzenia.

DANE KONTA:
Katarzyna Klimowicz
Numer konta: 93 **** **** **** **** **** ****
BANK ZACHODNI WBK S.A.

KOD SWIFT: WBKPPLPP

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą. Teoretyczną wiedzę o psychoterapii zdobyłam na 4-letnim Studium Psychoterapii w warszawskim Laboratorium Psychoedukacji. Ukońc...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica
 • Kryzys
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Laboratorium Psychoedukacji Instytut Treningu Psychoterapii

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Konsultacja online

Konsultacja trwa zwykle 1h 20 min. O przebiegu konsultacji i jej warunkach informuję mailem po dokonaniu zapisu. Można też otrzymać je telefonicznie.

Pozostałe usługi

Konsultacja pary lub rodziny - 80 min


200 zł

Konsultacja online


Konsultacja psychologiczna (dorośli)


ul. F. Lanciego 10 H m 3, Warszawa

150 zł

Prywatny Gabinet Terapeutyczny "FORMA MIASTA"


150 zł

Konsultacja online

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet Terapeutyczny "FORMA MIASTA" Konsultacja psychologiczna (dorośli)

Do Pani Kasi trafiłam po kilku nieudanych próbach szukania ratunku u medialnych sław terapeutycznych aż w końcu otrzymałam profesjonalną pomoc.Umiejętność uważnego słuchania Pani Kasi i zadawania właściwych pytań bez wskazywania na konkretne rozwiązania pozwoliły mi dostrzec swoje problemy w zupełnie innym kontekście.Pani Kasia jest profesjonalistą w swojej dziedzinie,osobą o wysokiej kulturze osobistej oraz empatyczną i ciepłą osobą.Na każde spotkanie w Jej sympatycznym gabinecie czekałam z nadzieją i niecierpliwością bo każde zbliżało mnie powoli i choć trochę do życiowego pionu .Dlatego czas wstrzymania spotkań z Panią Kasią z powodu pandemii był dla mnie trudny do wytrzymania.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Terapia z Panią Katarzyną jest pierwszą terapią, którą udało mi się w pełni ukończyć.W dużej mierze stało się tak ze względu na rzetelne podejście do pacjenta oraz jasno określony przebieg oraz warunki terapii. Serdecznie polecam panią Katarzynę, wszystkim którzy szukają terapeuty szczerego i z jasno określonym sposobem pracy.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online Konsultacja psychologiczna (dorośli)

Bardzo profesjonalnie, rzeczowo i rzetelnie przeprowadzona konsultacja. Doskonała i przejrzysta komunikacja przed i w trakcie sesji. Jasno określone i wyjaśnione zasady współpracy. Atmosfera szacunku i zaufania


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Terapeutyczny "FORMA MIASTA" Konsultacja psychologiczna (dorośli)

Kilkumiesięczna praca z Panią Katarzyną przyniosła niesamowite efekty. Bardzo dokładne przygotowanie do każdego spotkania, umiejętność słuchania i zadawania celnych pytań sprawiają, że efekty wspólnej pracy były widoczne już po kilku spotkaniach.
Bardzo doceniam, że zasady terapii zostały uzgodnione wspólnie na samym początku a nie wyciągnięte ze standardowego regulaminu. Dużą rolę odegrał fakt, że spotkania były dla mnie: rozmawialiśmy w moim tempie, bez ponaglania, bez ścisłego planu co i kiedy ma się wydarzyć.
Uzupełnieniem terapii była polecana literatura, która wzbogaciła teorię konkretnymi przykładami z życia wraz z ich dokładną analizą. Dzięki temu wspólne rozmowy były dla mnie jeszcze lepsze.
Warto zaufać w doświadczenie i wiedzę Pani Katarzyny. Dzięki terapii śmiało mogę powiedzieć, że komfort życia wzrósł ponad wszelkie oczekiwania a problemy, które kiedyś nie dawały spać, dziś są już tylko wspomnieniem.

Pani Katarzyno, jeszcze raz bardzo dziękuję!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Terapeutyczny "FORMA MIASTA" psychoterapia indywidualna

Najprościej: Pani Katarzyna mnie zbudowała.
Bardziej zawile: Pani Katarzyna jest warta każdego kilometra, który spędziłam, jeżdżąc co tydzień przez całe miasto.
Bardziej szczegółowo: Na terapię do Pani Katarzyny trafiłam ze stosunkowo sceptycznym nastawieniem. Wcześniej podjęłam dwukrotnie nieudane próby psychoterapii indywidualnej i jedną par. Pani Katarzyna została mi polecona przez koleżankę. Na konsultację przyszłam z problemami występującymi jednocześnie na wielu płaszczyznach: toczący się rozwód, śmiertelna choroba w rodzinie, brak kontaktu z bliskimi, samotność, problemy zawodowe, prowadzenie własnego biznesu oraz problemy wychowawcze z dziećmi.
Pani Katarzyna rozpisała mi plan terapii na konkretną ilość spotkań. Jeszcze kilka wizyt przed końcem (jedynie) kilkumiesięcznej terapii nie wierzyłam, że kiedykolwiek się skończy. Teraz już wiem, że po kilku spotkaniach więcej terapia się zakończyła, a ja - jako nowa, świadoma problemów osoba - stawiam im czoło i czuję się mocniejsza niż kiedykolwiek. Czasem, w momentach trudnych, Pani Katarzyna przypomina mi się niczym hologram i przypominają mi się mechanizmy radzenia sobie w konkretnych sytuacjach.
Nie potrafię opisać wdzięczności, jaką mam wobec Pani Katarzyny. Mam nadzieję, że choćby ta opinia przyśle do niej kolejnych pacjentów, którzy, dzięki jej mądrości i profesjonalizmowi, będą mogli iść przez życie świadomi problemów (one zawsze się pojawiają) zbudowani tak, jak ja przez Panią Katarzynę.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Terapeutyczny "FORMA MIASTA"

Długo dojrzewałam aby pójść na terapię ,wziąść się w garść i zacząć zmieniać swoje życie. Do Pani Katarzyny trafiłam zupełnie przez przypadek, ale jak później okazało się nie był to przypadek. Dzięki Pani Doktor, rozmowy z Nią,ktora pozwoliła mi poznać siebie, swoje potrzeby Ale też swoje wady których wcześniej nie dostrzegałam. Rozmowa z p. Doktor pozwala aby w głowie pootwierały się różne szufladki z przeszłości z dziećiństwa, które nas ograniczają w życiu już dorosłym...To tylko część co pisze...Polecam Panią Doktor to Bardzo Dobry Terapeuta, Konkretna Kobieta i Ciepły Człowiek.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Terapeutyczny "FORMA MIASTA"

Miałam przyjemność uczęszczać na terapię dwukrotnie (drugi raz po kilku latach przerwy). Byłam zaskoczona jak dobrze Pani Katarzyna zapamiętała szczegóły sprzed kilku lat i była w stanie zrozumieć moją obecną sytuację. Nigdy nie zmuszała mnie do rozmowy na tematy, o których nie chciałam rozmawiać. Bardzo konkretna, przyjazna, rzeczowa. Zdecydowanie polecam terapię u tej terapeutki.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet Terapeutyczny "FORMA MIASTA"

Po czasie zastanawiania się nad sobą "o co chodzi" zdecydowałem się na spotkanie z Panią Katarzyna. Był to pierwszy kontakt z psychoterapia. Pani Katarzyna jest osoba wprowadzająca atmosferę, w czasie rozmowy, która pozwoliła mi się otworzyć na siebie samego i zwiększyć świadomość o sobie samym. Z chęcią czekałem na kolejna rozmowę


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Terapeutyczny "FORMA MIASTA"

Pani Kasia jest profesjonalistką i bardzo dobrym terapeutą. Kilka rzeczowych i konkretnych rozmów dość szybko pomogło w rozwiązaniu problemów. Pani Kasia jest świetnym słuchaczem, zadaje dużo pytań, rozmowa z nią "daje do myślenia" i motywuje do poszukiwania zarówno źródeł problemów jak ich rozwiązań. Zdecydowanie polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet Terapeutyczny "FORMA MIASTA" terapia par

Pani Kasia jest ostoją spokoju i świetnym słuchaczem, ale i rozmówcą. Gabinet jest przytulny, jest gdzie zaparkować.

Nigdy wcześniej nie miałam styczności z psychoterapeutą. Trafiłam do pani Kasi wraz z mężem w sytuacji, w której traciliśmy nadzieję, że uda nam się dogadać. Mieliśmy górki i dołki, nie raz spotkanie u pani Kasi było jedyną okazją, w której z mężem byliśmy w stanie ze sobą rozmawiać. To był ciężki okres, który na szczęście jest już wspomnieniem. Teraz nasz związek przynosi nam ogrom szczęścia i nigdy nie był tak "solidny". Myślę, że spokojnie można powiedzieć, że pani Kasia nas uratowała!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą. Teoretyczną wiedzę o psychoterapii zdobyłam na 4-letnim Studium Psychoterapii w warszawskim Laboratorium Psychoedukacji. Ukońc...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica
 • Kryzys
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Laboratorium Psychoedukacji Instytut Treningu Psychoterapii

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

CertyfikatyPublikacje i artykuły

Publikacje (2)

Powiązane wyszukiwania