Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Łowiecka 19A, Pszczyna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Konsultacja psychologiczna • 120 zł

Badania psychologiczne • od 100 zł

Psychoterapia indywidualna • 120 zł +1 więcej

Psychoterapia partnerska • 140 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Stefana Okrzei 9, Bielsko-Biała
Prywatny gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Konsultacja psychologiczna • 120 zł

Badania psychologiczne • od 100 zł

Konsultacja psychologiczna +2 więcej

Psychoterapia indywidualna • 120 zł

Psychoterapia partnerska • 140 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutą uzależnień. Z wyróżnieniem obroniłam pracę dyplomową na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Podczas stu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys życiowy
 • Uzależnienia
 • Problemy natury psychologicznej
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Łowiecka 19A, Pszczyna

120 zł


Stefana Okrzei 9, Bielsko-Biała

120 zł

Prywatny gabinet


Stefana Okrzei 9, Bielsko-Biała

Prywatny gabinet

Pozostałe usługi

Badania psychologiczne


Łowiecka 19A, Pszczyna

od 100 zł


Stefana Okrzei 9, Bielsko-Biała

od 100 zł

Prywatny gabinet


Psychoterapia indywidualna


Łowiecka 19A, Pszczyna

120 zł


Stefana Okrzei 9, Bielsko-Biała

120 zł

Prywatny gabinet


Psychoterapia partnerska


Łowiecka 19A, Pszczyna

140 zł


Stefana Okrzei 9, Bielsko-Biała

140 zł

Prywatny gabinet

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Katarzyna Garwolińska - Pszczyna

Pani Kasia to dla mnie niesamowicie ciepła, miła i sympatyczna osoba. Bardzo cierpliwa, taktowna i wyrozumiała. Przy niej czułam się bardzo swobodnie, bez jakieś bariery pacjent-terapeuta, bez wstydu, czy jakiegokolwiek dyskomfortu.
Jest cudownym człowiekiem. Niesamowicie potrafiła wszystko wytłumaczyć, spojrzeć na problem pod innym kątem, jakiego zazwyczaj ja nie widziałam.
Pomogła mi przeżyć bardzo ciężkie dla mnie chwile, wyciągnęła mnie z ogromnego doła.
Zawsze dokładnie wysłuchała. Podawała bardzo czytelne, opisowe porównania i przykłady, co bardzo mocno zapisało się w pamięci.
Po każdej wizycie dokładnie analizowałam sobie jej słowa i przekładałam na moje życie. Wszystko układało się w całość.

Nie umiałam sobie poradzić z życiem i samą sobą. A ona postawiła mnie do pionu i nauczyła żyć z moimi "demonami".
Otworzyła mi oczy na to, co w życiu jest naprawdę ważne, a co powinno zejść na drugi plan.

Polecam Panią Kasię, to najlepsza terapeutka pod słońcem!

P.S.
Dodatkowy plus to przytulny gabinet, dający poczucie prywatności, intymności, spokoju.


P
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki Pani Kasi uratowałem swoje małżeństwo, jak i całe życie.
Jej podejście jest indywidualne i bardzo profesjonalne, Pani Kasi naprawdę zależało na wyciągnięciu mnie z nałogu. Stopniowo uświadamiała mi, na czym polega moja choroba, aż sam ją zrozumiałem. Teraz potrafię czerpać 100% z życia, bez alkoholu.
Dodam, że nigdy nie było problemu z ustaleniem dogodnych terminów spotkań. Gorąco polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Katarzyna Garwolińska - Pszczyna konsultacja psychologiczna

Lekarz duszy. Prawdziwa osoba w ogromną wiedzą i powołaniem. Odpowiedź znajduje się w każdym człowieku, a Pani Kasia pozwala ją odnaleźć.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Katarzyna Garwolińska - Pszczyna konsultacja

Bardzo miło wspominam sesje u Pani Psycholog. Kilka spotkań wystarczyło, abym wróciła do normalnego trybu życia. Wcześniej napięcie i stres mi towarzyszący spowodowany pracą był bardzo intensywny, uniemożliwiający normalne funkcjonowanie.Dzięki Pani Psycholog uświadomiłam sobie wiele rzeczy:prostych ale jakże ważnych w naszym codziennym życiu. Szczerze polecam. Mam nadzieję, że moja przyszłość nie zmusi mnie do kontaktu z Poradnia Psychologiczną, a jeżeli tak się zdarzy to ponownie wybiorę Panią Kasie????


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Katarzyna Garwolińska - Bielsko Biała depresja

Najlepszy psycholog, psychoterapeuta do jakiego mogłam trafić. Pani Kasia jest niezwykle mądra kobietą, dająca dużo otuchy, wiary i siły.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu alkoholizm

Chciałam napisać elaborat o zasługach Pani Kasi na drodze do mojego trzeźwienia. Dlatego zwlekałam z opinią tak długo. Dziś wiem, że wystarczy zwykłe "dziękuję". Pani Kasiu, Pani mi życie uratowała. Bez Pani pomocy nadal chlałabym piwsko myśląc, że nienawidzę świata, a świat nienawidzi mnie. Pokazała mi Pani cudowne strony życia, nie tylko bez alkoholu, ale także w zgodzie z samym sobą, z naturą i innymi ludźmi. Nie każdy psycholog to potrafi. Nie zawsze w życiu jest tak, jakbym chciała, ale zawsze mogę sama siebie zapytać, co pani Kasia w danej kwestii by mi poradziła. I jakoś zawsze znajduję odpowiedź. Po prostu dziękuję.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Kasia jest sympatyczną, miłą terapeutką. Pomimo młodego wieku jest profesjonalistką w swoim zawodzie (powołaniu). Podczas indywidualnych spotkań z nią na terapii alkoholowej zauważyłem u siebie dużą zmianę w sferze osobowości jak i w zachowaniu. Z osoby nieśmiałej, ponurej i zmartwionej swym alkoholizmem stałem się pewniejszym siebie, mogącym śmiało spojrzeć ludziom w oczy. Dzięki jej fachowemu podejściu do pacjenta mogłem szczerze otworzyć się ze swoimi problemami , a przez to osiągnąć wspólny sukces. Dziękuję za to. Serdecznie polecam


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Katarzyna Garwolińska - Bielsko Biała psychoterapia

Pomimo tego, że nigdy nie myślałem​, że będę potrzebował takiej pomocy, to miałem szczęście​, że w pewnym momencie przyszedłem do Pani Katarzyny. Pani Kasia wyprowadziła mnie z ciężkiego dołka życiowego (problemy zawodowe i z relacjami, przepracowanie, nerwica, uzależnienie od alkoholu) i jestem jej wdzięczny za to, co już pomogła mi osiągnąć.

Ma ona znakomite przygotowanie zawodowe, a w trakcie terapii człowiek czuje​, że ktoś dosłownie łapie go za rękę i pomaga wyjść z problemów.
Pani Katarzyna traktuje każdego z niezwykłą uwagą i zaangażowaniem oraz wykazuje się dużą cierpliwością i empatią, a efekty terapii są naprawdę zaskakujące. Najbardziej urzekła mnie jej niezwykła wrażliwość i jakiś tzw. "szòsty zmysł". Jest z pewnością osobą nietuzinkową i nie minęła się z powołaniem.

Podsumowując - pracuję z Panią Katarzyną od pół roku i szczerze polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Kasia to bardzo miła, serdeczna, ciepła, życzliwa i przede wszystkim niezwykle kompetentna osoba. Bardzo szybko zyskała sympatię i akceptację małego pacjenta, za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Potrafiła bardzo trafnie zdiagnozować problem i pomogła nam go rozwiązać. Dzięki swemu warsztatowi a także osobowości skutecznie motywuje do osiągania celów a także pomaga i wspiera w pokonywaniu przeszkód pojawiających się na drodze do ich realizacji. Dlatego bardzo się cieszę, że trafiliśmy do gabinetu Pani psycholog i gorąco ją polecamy.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Katarzyna Garwolińska - Bielsko Biała poradnictwo psychologiczne

Od wielu lat choruję na nerwicę. Przez cały okres swojej choroby, podjęłam wile terapii indywidualnych, wiec można powiedzieć, iż mam pewne doświadczenie. Aktualnie znajduję się w fazie nasilenia objawów, dlatego z powodu pogarszającego się stanu zdrowia rozpoczęłam poszukiwania bardzo dobrego psychologa. Do Pani Katarzyny trafiłam z polecenia. Przyznam, że pomimo młodego wieku byłam bardzo mile zaskoczona. Pani Katarzyna jest bardzo trafnie oceniającą sytuację osobą, jej cenne uwagi pozostają na długo w pamięci oraz pobudzają do refleksji. Jestem zmotywowana do pracy nad sobą, pełna nadziei zaczynam w inny sposób patrzeć na otaczającą mnie rzeczywistość. Wierzę, że przy pomocy Pani Kasi powrócę do zdrowia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • witam mam pytanie czy zajmuje sie Pani tez psychologia dziecieca.a dokladnie potrzebuje opini ,zaswiadczenia od psychologa do sadu ...gdyz ojciec dzieci potrzebuje takiego dokumentu zeby wyjsc z zakladu karnego.dzieci bardzo za nim tesknia i takiego dokumentu tylko potrzebujemy.a jesli nie to czy orientuje sie Pani gdzie moge to zalatwic w Pszczynie.za odpowiedz z gory dziekuje.

  Dzień dobry, nie orientuje się gdzie to Pani może załatwić. Proszę udać się do poradni zdrowia psychicznego dla dzieci, tam powinna być kadra wyszkolona w zakresie dzieci. Z tego co wiem jest w Bielsku. Być może pomogą. Pozdrawiam
  K. Garwolińska

  mgr Katarzyna Garwolińska

 • Witam. Mąż ma problem alkoholowy, rozmowy i poruszanie tematu wzbudza agresję, mamy 2 dzieci jest super ojcem, zapewnia dzieciom zabawę, stabilność finansową potrafi się nimi zająć, jednak ma problem pije w każdy wolny dzień i wieczorami, przyznał że nie potrafi z tego zrezygnowac, chciałabym mu pomóc ale nie chcę iść do specjalisty, sami nie damy rady, proszę o jakość pomóc porade ponieważ nie wiem już jak z tym walczyć.

  Dzień dobry
  Szanowna Pani, z uzależnieniem nie da się walczyć, trzeba je leczyć. Im szybciej, tym lepiej chociaż każdy ma swój czas. Czasem jest tak, że osoba musi mieć więcej strat i konsekwencji z picia by zobaczyła swoje uzależnienie i chciała się leczyć. Z pewnością Pani mąż musi udać się do specjalisty, który postawi diagnozę. Nie wiem w jakim stadium uzależnienia jest Pani mąż. Pisze Pani, że wywiązuje się z obowiązków domowych co jest ważne, lecz jednocześnie czytam o tym, że nie potrafi z alkoholu zrezygnować mimo Pani próśb... Naturalna wydaje się jego agresja, ponieważ leczenie, rozmowa o tym oznacza przerwanie picia, a alkohol jest dla niego ważny. Często osoby uzależnione radzą sobie ze swoimi emocjami i trudnościami dnia codziennego używając do tego alkoholu. Dlatego terapia jest niezbędna, aby nabyć odpowiednie umiejętności, strategie działania oraz wiedzę dotyczącą choroby alkoholowej. To co może Pani zrobić to postawić jakieś warunki mężowi i być konsekwentna w związku z jego piciem. Może Pani również udać się na grupę Al-Anon dla osób współuzależnionych, np. żon mężów pijących. Dostanie tam Pani wsparcie oraz dowie się jak pomagać mężowi (co powinno, a czego nie powinno się robić). Przyjrzy się Pani sobie pod kątem tego, czy funkcjonuje Pani w schematach osoby współuzależnionej, co jest niekorzystne dla "pomocy" Pani mężowi. Przede wszystkim zapraszam Panią do Specjalisty Terapii Uzależnień, u którego się Pani wszystkiego dowie lub do Poradni Leczenia Uzależnień. Zapraszam również do zapoznania się z podstawowymi informacjami na stronie al-anon. Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości.
  Mgr Katarzyna Garwolińska/psycholog/Specjalista terapii uzależnień-w procesie certyfikacji/

  mgr Katarzyna Garwolińska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutą uzależnień. Z wyróżnieniem obroniłam pracę dyplomową na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Podczas stu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys życiowy
 • Uzależnienia
 • Problemy natury psychologicznej
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania