mgr

Katarzyna Borycka

Fizjoterapeuta

28 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 211 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Wcześniej, jako technik fizjoterapii nabywałam doświadczenia pracując z pacjentami ortopedycznymi i geriatrycznymi. Kilka lat temu… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

 • Smart Medical

  Komuny Paryskiej 14
  41-100 Siemianowice Śląskie, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Wstępna konsultacja fizjoterapeutyczna 90 zł
  Terapia bólu kręgosłupa 80 zł
  Fizjoterapia ginekologiczna, urologiczna 80 zł
  Indywidualna sesja ortopedyczna 80 zł
  Terapia manualna 80 zł

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Wcześniej, jako technik fizjoterapii nabywałam doświadczenia pracując z pacjentami ortopedycznymi i geriatrycznymi. Kilka lat temu stworzyłam program profilaktyczny „Zdrowy kręgosłup” dla najmłodszych. Moja pasja kręgosłupami trwa do dziś. Jestem certyfikowanym terapeutą Medycyny Ortopedycznej wg Cyriax'a. Specjalizuję się w leczeniu zespołów bólowych i przeciążeniowych narządu ruchu. W pracy z pacjentem po kontuzjach sportowych wykorzystuję podstawy metody Pilates. Pracuję z kobietami w ciąży, młodymi mamami po porodzie siłami natury jak i cięciu cesarskim oraz pacjentkami w okresie menopauzalnym lecząc zaburzenia statyki mięśni dna miednicy. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach naukowych i specjalistycznych kursach.

  Ukończyłam m.in. następujące szkolenia:
  Medycyna Ortopedyczna wg Cyriax'a
  Diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego – części A,B,C,D
  Terapia manualna wg Mulligan'a – kursy A i B
  Kinesiology Taping
  Techniki energizacji mięśni
  Aktywność fizyczna kobiet w ciąży
  EMG i fizjoterapia w dysfunkcji mięśni dna miednicy
  Instruktor Rekreacji Ruchowej
  Instruktor PILATES - Praca na matach - I i II st.
  Instruktor PILATES Senior
  Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego

  Konferencje naukowe - osiągnięcia:
  04.2010 III miejsce w XV Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych „Profilaktyka wad postawy ciała dzieci w wieku przedszkolnym – realizacja programu Szkoły Pleców w placówce przedszkolnej”
  04.2010 wyróżnienie w Międzynarodowej Konferencji Studentów Uczelni Medycznych „Wiedza rodziców na temat profilaktyki wad postawy ciała dzieci w wieku przedszkolnym”

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Położnictwo i ginekologia
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny

Nagrody i wyróżnienia

 • 04.2010 wyróżnienie w Międzynarodowej Konferencji Studentów Uczelni Medycznych „Wiedza rodziców na temat profilaktyki wad postawy ciała dzieci w wieku przedszkolnym”
 • 04.2010 III miejsce w XV Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych „Profilaktyka wad postawy ciała dzieci w wieku przedszkolnym – realizacja programu Szkoły Pleców w placówce przedszkolnej”

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretna osoba z dużym doświadczeniem i podejściem do pacjenta. Miła, sympatyczna i pomocna w doradzeniu w sprawie dalszego leczenia. Polecam z czystym sumieniem.

 • 0
  Lokalizacja: Smart MedicalUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Bardzo polecam! Pani Kasia to chyba jedyny lekarz do którego chodziłam z uśmiechem na twarzy. Bardzo profesjonalne podejście, pełne przygotowanie, a przy tym świetny kontakt z pacjentem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Smart MedicalUsługa: wstępna konsultacja fizjoterapeutyczna

  Bardzo kompetentna osoba, mila, rzetelnie tłumaczy i wyjasnia. Profesjonalnie podeszla do wizyty. Posiada sporą wiedze. Polecam w 100%

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Panią Doktor. Bardzo miła, cały czas uśmiechnięta a do tego bardzo kompetentna. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, opisała i zbadała dziecko. Syn w ogóle się nie bał. Serdecznie Polecam. My na pewno wrócimy do Pani doktor z synem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Smart Medical

  Pani Kasia jest świetną fizjoterapeutką. Pomimo kilku bolesnych kontuzji każdą wizytę u Pani Kasi miło wspominam. Potrafi rozprawić się z rozmaitymi dolegliwościami i kontuzjami. Duża wiedza, pasja i umiejętności ,a do tego zawsze uśmiechnięta i miła. Masaż, ćwiczenia, wbijanie igieł na każdy uraz Pani Kasia ma jakiś sposób i nawet jak coś bolało to był to „dobry ból”. Po ponad roku męczarni z łokciem golfisty gdy ortopeda rozkładał ręce i skończyły się wszystkie cudowne sposoby na tą przypadłość trafiłem do Pani Kasi ,która nie obiecywała cudów tylko dużo pracy nad ręką. Na dzień dzisiejszy ręka działa i nie boli więc dla mnie to prawie jak cud. Serdecznie polecam.

 • A
  Lokalizacja: Smart MedicalUsługa: wstępna konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Kasia jako pierwsza z wszystkich specjalistów i lekarzy ukierunkowala mnie na zrobienie właściwych badań pod kątem boreliozy i innych dolegliwości. Dzięki Pani Kasi zaczęłam się diagnozować. Poza tym dzięki ćwiczeniom rehabilitacyjnym pod okiem Pani Kasi oraz masażom kręgosłupa odeszły wszelkie bóle i tym samym podniosła się jakość mojego funkcjonowania :) ponadto pani Kasia jest nie tylko bardzo kompetentna, ale również bardzo miła i potrafi wczuć się w pacjenta :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Smart Medical

  P. Kasia jest profesjonalna, miła i konkretna. Dobry wywiad, postawienie diagnozy i skuteczne leczenie.
  Polecam w 100%.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba, dokładnie wie co robi. Córka lepiej chodzi już po pierwszej wizycie - godna polecenia specjalistka.

 • I

  Pani Kasia jest profesjonalistką w każdym calu. Posiada szeroką wiedzę na temat metod rehabilitacji nie tylko teoretyczną ale również praktyczną, którą przekazuje podczas wizyt. Trafiałam do niej naprawdę w kiepskim stanie po amputacji podudzia, złamanej miednicy oraz licznymi bólami całego ciała. Zabiegi były zróżnicowane, dostosowane od dyspozycji danego dnia bądź zgłaszanego problemu. Jest fizjoterapeutką z powołania co przekłada się na bardzo dobre efekty jej pracy. Bardzo polecam!

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Mogłam liczyć na profesjonalna opieke zarówno przed jak i po operacji stawu skokowego. Indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb, dokładny wywiad . Wspaniała osoba pełna uśmiechu , dzieki opiece Pani Kasi mogę normalnie funkcjonować!