Karolina Rozwadowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

36 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt Zapytaj lekarza

Wizytę umawiamy telefonicznie bezpośrednio ze mną. Pomagam osobom, które odczuwają niskie poczucie własnej wartości, doświadczają trudności emocjonalnych, są w kryzysach życiowych… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i CoachingUsługa: Terapia

  Karolina pojawiła się na mojej drodze już jakiś czas temu i to dzięki niej uwierzyłam w siebie i wprowadziłam wiele zmian przede wszystkim w sobie. Ale jak to bywa w życiu, minęło sporo czasu i tym razem juz świadomie poprosiłam ja o pomoc, bo wiedziałam ze sama nie dam rady w sytuacji w jakiej się znalazlam. I to była najlepsza decyzja jaka podjęłam ostatnimi czasy!!!! Karolina podczas sesji uczy przede wszystkim myślenia o sobie. Jest cudowna, ciepła osoba. Niezwykle profesjonalna i empatyczna. Polecam spotkania z Karolina każdemu kto potrzebuje wsparcia i pomocy na wysokim poziomie. Magda

 • M
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i CoachingUsługa: Coaching

  Do p.Karoliny przyszłam rozwiązać problem natury biznesowej a okazało się, że problem tkwi zupełnie gdzieś indziej - i to było dla mnie wspaniałe odkrycie, gdyż pozwoliło rozwijać się na wielu polach. Często ni zdajemy sobie sprawy, jak wiele spraw z przeszłości może mieć wpływ na teraźniejszość i warto się z tym uporać. Pani Karolina wspaniale się mną "zaopiekowała" i pomogła pozbyć dręczących myśli. Z całego serca polecam, bo praca z nią to nie tylko czysta przyjemność, ale również odkrywanie siebie na nowo :))

 • W

  Pani Karolina to prawdziwa czarodziejka! Po spotkaniach z nią jestem naładowana pozytywną energią na cały miesiąc. Jej sposób pracy i podejście do pacjenta sprawia, że nie chce się wychodzić z jej przytulnego gabinetu. Pełen profesjonalizm. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i CoachingUsługa: coaching indywidualny - 90 min

  Z Karoliną pracuję od 2,5 roku na indywidualnych sesjach coachingowych. Dzięki spotkaniom nauczyłem się podejmować bardziej świadome decyzje oraz lepiej radzić sobie w różnych sytuacjach, nie tylko tych, które wspólnie omawialiśmy. Cenię w spotkaniach to, że są prowadzone profesjonalnie, a częstotliwość dostosowywana do potrzeb. Polecam Karolinę wszystkim osobom, które wahają się, jaką drogą życiową i zawodową podążać.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Karolina to profesjonalna czarodziejka. Posiada niesamowitą umiejętność zadawania właściwych pytań! A zwerbalizowana odpowiedź zaczyna wibrować w całym ciele tak, że same nie mamy najmniejszej wątpliwości co jest dla nas odpowiednie.
  Uczęszczałam na zajęcia grupowe (po prostu boskie) jak i indywidualne.

 • J
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i Coaching

  Karolina. Posiadaczka trzeciego oka i szóstego zmysłu. Prowadzone przez nią Wibracje Zmian, podczas których spędziłam cudowny czas w grupie jeszcze cudowniejszych kobiet oraz spotkania indywidualne z Nią, sprawiły że zaczęłam słuchać siebie, a marzenia zamieniłam w plany.
  Dziękuję :)

 • T
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i Coaching

  Świetny trener personalny. Jeśli czujecie potrzebę zmiany czegoś (nawet jeśli to coś pozostaje nieuchwytne w tym momencie), to jest najlepszy adres. Polecam zarówno pracę w grupie jak i spotkania indywidualne.

 • A
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i Coaching

  Karolina (bo na zajęciach mówimy sobie na ty :)), tak jak zresztą napisała, nie podaje gotowych rozwiązań, ale prowadzi nas do znalezienia własnych. Uważam to za jej ogromny atut. Jest towarzyszem w podróży ku odnalezieniu siebie, tak zawodowo, jak i osobiście, i to niezwykle pomocnym towarzyszem. Zawsze zaangażowana, zawsze pozytywnie nastawiona, z niesamowitym pokładem dobrej energii, która się udziela. Spotykałam się z Karoliną na coachingu grupowym, a teraz mamy sesje indywidualne. Z niecierpliwością czekam na każde kolejne spotkanie i jestem pewna, że pomoże mi w osiągnięciu założonych celów.

 • Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i Coaching

  Z Panią Karoliną poznałam się kilka lat temu, podczas treningu automotywacji prowadzonego przez Nią w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.Na tyle zainteresowała mnie sobą, że utrzymałam kontakt na dłużej.Obserwując Jej poczynania. Wówczas również zaszczepiła we mnie nadzieję, że pracując nad sobą można się nie tylko zmienić ale też dokonać rzeczy z pozoru niemożliwych.Tym sposobem ,,wylądowałam" w projekcie ,,ZMIANA", adresowanym do kobiet potrzebujących i wymagających. Pani Karolina nie tylko mówi nam o tym, ile możemy dokonać, ale również jest doskonałym słuchaczem, psychologiem i zna się na swojej ,,robocie". Poczułam pozytywne wibracje ,które Pani Karolina wysyła do ludzi, a to jest bardzo ważne w czasach ogólnie panującej obojętności pomiędzy ludźmi. Zaraża optymizmem, ukazuje silne strony, potrafi również zainspirować sobą, co miało miejsce w moim przypadku. Teraz wiem i widzę, ze dam radę, bo kto jak nie ja!

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Poznałyśmy się ponad dwa lata temu na jednej z sesji coachingowych i - pomimo, że miałam wcześniej styczność z wieloam trenrami rozwoju - to właśnie spotkanie z Panią Karoliną dosłownie 'wbiło mnie w fotel'. Usłyszałam bowiem to, czego sama nie miałam odwagi powiedzieć. Później spotkałyśmy się po około roku ponownie, na spotkaniach coachingowych dla Kobiet. Było niesamowicie. Czas spędzony na sesjach był czasem tylko dla mnie, czułam się dopieszczona pod względem duchowym, a z każdego spotkania wychodziłam lżejsza, lepsza, pełniejsza. Jak po najlepszym SPA! Gorąco polecam spotkania z Panią Karoliną. Każdemu, kto chce i ma odwagę spojrzeć w głąb siebie. By siebie uszcześliwić.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wizytę umawiamy telefonicznie bezpośrednio ze mną.
  Pomagam osobom, które odczuwają niskie poczucie własnej wartości, doświadczają trudności emocjonalnych, są w kryzysach życiowych lub mają trudności w związkach, jak również tym, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie.
  Jeśli chcesz uwolnić się od tego, co cię unieszczęśliwia i ogranicza, to ja jestem osobą, która wie jak ci w tym pomóc.

  Jestem Psychologiem o specjalności klinicznej, Master Coachem i Terapeutą TSR. Posiadam międzynarodowe certyfikaty Coacha – z potwierdzeniem jakości Europejskiej Organizacji - European Mentoring and Coaching Council (EQA EMCC) uzyskane w Norman Benett Academy w Warszawie. Kwalifikacje terapeutyczne zdobyłam w Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (LETSR ) w Warszawie. Natomiast swoje kompetencje pracy w biznesie ugruntowałam w Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  Sesje psychologiczno-coachingowe prowadzę zgodnie ze standardami europejskiej organizacji European Mentoring and Coaching Council. Natomiast terapię psychologiczną prowadzę w oparciu o metodę krótkoterminową TSR, stosując metodę zorientowaną na rozwiązania.

  Pracując łączę kwalifikacje psychologa z umiejętnościami i kompetencjami coacha oraz terapeuty, co daje mi ogromny wachlarz możliwości pracy z ludźmi i zwiększa moją skuteczność. Dobieram metodę i sposób pracy, do indywidulanych potrzeb moich klientów. Nurt terapeutyczny, w którym pracuje jest spójny z ideą coachingu, co również wzmacnia efektywność mojej pracy.

  Pracuje z ludźmi dorosłymi, w obszarach problemów osobistych jak i zawodowych.
  Prowadząc sesje psychologiczno-coachingowe, skupiam się na zasobach i dobrych stronach moich klientów oraz pozytywnej wizji ich przyszłości.

  W swojej pracy nie podaję konkretnych rozwiązań, gdyż nie na tym polega profesjonalna pomoc psychologiczna, natomiast skutecznie prowadzę do tego, aby każdy sam był w stanie określić swoje potrzeby i znalazł siłę, by otworzyć się na nowe rozwiązania.

  Pomagam moim klientom, uwierzyć w ich potencjał i siłę do zmiany. Pomagam wyjść im z najróżniejszych problemów i trudności, które wydają się nie do rozwiązania by mogli zacząć pozytywnie patrzeć w przyszłość. Zwłaszcza wtedy, gdy zapomną o swojej mocy i wartości, gdy stracą poczucie sensu lub nie wierzą w siebie i w to, że mogą zacząć działać i coś zmieniać.

  Jestem pod stałą opieką superwizyjną, co pozwala mi pogłębiać moją wiedzę i kompetencje, a moim klientom daje pewność jakości i bezpieczeństwa moich usług.
  Jeśli potrzebujesz pomocy, skorzystaj z sesji ze mną.

  Jeśli nie odbieram lub nie odpisuje na wiadomości, to znaczy, ze prowadzę właśnie sesję i na pewno skontaktuje się z tobą później.

  Do zobaczenia!

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • WSFiZ w Warszawie - Psychologia
 • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny - Akademia Umiejętności Trenereskich
 • Norman Benett Academy - „International Practitioner Business Coach”
 • Norman Benett Academy - „Master & Team Coach”
 • Politechnika Warszawska - „Akademia Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego”
 • Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - TSR
więcej

Publikacje