Karolina Rozwadowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

34 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt Zapytaj lekarza

Wizytę umawiamy telefonicznie bezpośrednio ze mną. Pomagam osobom, które odczuwają niskie poczucie własnej wartości, doświadczają trudności emocjonalnych, są w kryzysach życiowych… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i Coaching

  Nigdy wcześniej nie korzystałam z pomocy terapeuty. Całe życie dzielnie z różnym skutkiem radziłam sobie z problemami sama. Ewentualnie pomagając wszystkim wokół. Przyszedł moment, kiedy te wszystkie ( jakoś sobie radzę) odezwały się i dzień po dniu zaczęłam się rozsypywać. I w takim stanie trafiłam do Pani Karoliny.
  Podpisuję się pod wszystkimi komentarzami przede mną, które skłoniły mnie do wyboru tej a nie innej psychoterapeutki. Techniki, kompetencja, empatia mojej terapeutki przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Trafne spostrzeżenia, ukierunkowanie moich dalszych działań z tygodnia na tydzień przynosiły wielkie efekty. Dodam,że zmianę zauważają również bliscy. Obecnie po pół roku terapii, zaczynam czuć się szczęśliwą kobietą, poznałam uczucie, którego wcześniej nie potrafiłam w sobie znaleźć. Pozamykałam dręczące mnie tematy nawet z czasów dzieciństwa. Obecnie pracuję nad rozwojem zawodowym... Pani Karolina to mój najlepszy wybór w życiu. Polecam wszystkim. Dziękuję .

 • J
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i Coaching

  Kobieta,która spadła mi z nieba.
  W przeszłości sięgałam po porady wielu specjalistów i żaden nie spełnił moich oczekiwań tak jak Karolina. Już po pierwszym telefonie wiedziałam,że ją pokocham. Karolina to nie tylko psycholog, to twój przyjaciel, którego interesuje twoje życie i sprawy. Nasze rozmowy zaczynają się spontanicznie, bez regułek. Płynnie przechodzimy z rozmowy do terapii. Ona po prostu wychwytuje między wierszami to co w tobie siedzi i stopniowe cię odblokowuje. Kobieta,która sama przeszła przez wiele. Ciepła i kochana osoba,do której po prostu chcesz wracać.

 • J
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i Coaching

  Jestem po zakończonym cyklu spotkań i z całą pewnością mogę polecić Panią Karolinę każdemu, kto nie tylko potrzebuje pomocy psychologa, ale również chce otwarcie i szczerze porozmawiać o swoim problemie z przemiłą osobą, która obiektywnie spojrzy na całą sytuację, wyrazi swoją opinię i zwróci uwagę na to, co powinno się zmienić w swoim życiu, aby było lepiej :) Bardzo się cieszę, że miałyśmy okazję się spotkać, bo lekkości, którą aktualnie czuję w sercu, nie da się porównać z niczym innym na świecie! Pani Karolina to profesjonalistka, jestem jej wdzięczna za pomoc, wsparcie, dodanie pewności siebie i odwagi wtedy, kiedy było mi to bardzo potrzebne...

 • K
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i Coaching

  Karolina jest cudowną osobą i genialnym terapeutą. Posiada szósty zmysł, dzięki któremu czyta w mojej głowie jak w otwartej książce. Potrafi stworzyć swobodną atmosferę, która sprawia, że czujesz się jak na spotkaniu u znajomej, a nie w gabinecie terapeutycznym. Karolina nie daje gotowych rozwiązań, a jedynie naprowadza i pozwala samemu wyciągać wnioski. Cieszę się, że do Niej trafiłam i serdecznie polecam!!!

 • J
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i CoachingUsługa: konsultacje psychologiczne

  Zachęcona opiniami innych, poszukując drogi wyjścia z problemów, które co jakiś czas pukały do drzwi trafiłam do Pani Karoliny. Pierwsze i każde kolejne spotkanie, wnosi tak, jak piszą inni powiew energii, dynamikę, motywację do działania i pracy nad sobą. Jestem oniemiała umiejętnością trafnego stawania pytań, które zawsze są w punkt, dzięki którym sama odpowiadam na pytania, których nie potrafiłam sformułować, prowadząc do rozwiązań, które uwalniają. Cudowny człowiek, świetny terapeuta. Polecam

 • M
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i Coaching

  Panią Karolinę, oprócz rzetelnej wiedzy i doświadczenia cechuje coś czego nie można się nauczyć: instynkt/szósty zmysł - pozwala jej to dotrzeć do sedna problemu już na podstawie pierwszych informacji od pacjenta.

  Oczywiście powyższe nie wiąże się ani z pochopnością osądów, ani pobieżnym traktowaniem zaistniałych problemów. Jest jedynie punktem wyjścia do pracy nad rozwiązaniem trudności, a przede wszystkim nad osobą pacjenta, jego rozwojem, który wpływa nie tylko na zażegnanie problemu z którym przyszedł ale też na umiejętnośćumiejętność radzenia sobie z kolejnymi.

  Spotkania z Panią Karoliną są dynamiczne, dają poczucie rzeczywistych zmian i są impulsem do działania nawet bezpośrednio po zakończeniu sesji.

  Polecam - również w oparciu o wcześniejsze doświadczenia z innymi psychoterapeutami.

 • F
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i Coaching

  Karolina miała pomóc mi w odkryciu dlaczego moja praca mnie unieszczęśliwia, całe życie jest bez smaku, a ja jestem nijaką bańką bezwładnie unoszącą się gdzieś we wszechświecie.
  Po pierwszym, "zapoznawczym" spotkaniu zaczęła otwierać rozmaite, bardzo szczelnie zaklejone jakimś super klejem pudełka mojej bliskiej i odległej przeszłości - wręcz dzieciństwa, w prosty sposób wyjaśniając dlaczego teraz jestem w takim a ni innym miejscu mojego życia.
  Nasza wspólna praca nade mną postępuje naprzód małymi kroczkami. Dzięki temu stopniowo odzyskuję siłę i władzę nad własnym życiem. To się dzieje i świat daje mi pozytywny feedback. Co cieszy :)
  Zmieniamy razem moją teraźniejszość i przyszłość,a ona jest w tym świetnym kompanem.
  Serdecznie polecam jako coacha, psychologa, terapeutę :)

 • A
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i Coaching

  Trafiłem - z polecenia. Teraz, po kilku miesiącach sam bardzo polecam. Kompetencja, empatia, czasami i dynamika oraz nastawienie na ciągłą pracę nad sobą - to nastawienie Karoliny.
  Jedno co pewne, nie można liczyć na brak pracy, ani na stagnację często spotykaną gdzie indziej. Jak coś się nie dzieje - Karolina zwraca uwagę na "plato" i sprawdza czemu się pojawia, pomaga drążyć przyczyny postojów a nie same objawy. Przy okazji duża dawka dystansu i zdrowego poczucia humoru, pomagającego np w mojej trudnej dla mnie sytuacji;. Mnie bardzo pasuje taki ryb pracy, wszystkim jeszcze raz polecam.

 • M
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i Coaching

  Wplątana w trudne relacje z bliskimi znalazłam się u Karoliny. Widujemy się regularnie, a ja po każdym spotkaniu mam więcej energii do działania, więcej wiary w siebie. Karolina pomogła mi odkryć w sobie moją wewnętrzną siłę. Jestem za to niezmiernie wdzięczna. Już nie tak łatwo mną manipulować grając na emocjach. Już wiem gdzie postawić granicę. Karolina to wspaniały człowiek i cudowny terapeuta.
  Karolina, na ten moment Twój gabinet to jedyne miejsce gdzie mogę powiedzieć co mnie wkurza i smuci lub cieszy, pogadać bezstronnie o życiu bez narażenia się na ocenę. Zwłaszcza gdy w pobliżu nie ma nikogo kto jest na tym samym poziomie abstrakcji co ja :) do zobaczenia, i ... dziękuję :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Karolina Rozwadowska - Psychoterapia i Coaching

  Karolina jest super. Wspólnie szybko dochodzimy do centrum problemu i wyszukujemy rozwiązanie. Karolina jest bardzo życzliwa i miło spędza sie u niej czas. Polecam gorąco! :-)

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wizytę umawiamy telefonicznie bezpośrednio ze mną.
  Pomagam osobom, które odczuwają niskie poczucie własnej wartości, doświadczają trudności emocjonalnych, są w kryzysach życiowych lub mają trudności w związkach, jak również tym, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie.
  Jeśli chcesz uwolnić się od tego, co cię unieszczęśliwia i ogranicza, to ja jestem osobą, która wie jak ci w tym pomóc.

  Jestem Psychologiem o specjalności klinicznej, Master Coachem i Terapeutą TSR. Posiadam międzynarodowe certyfikaty Coacha – z potwierdzeniem jakości Europejskiej Organizacji - European Mentoring and Coaching Council (EQA EMCC) uzyskane w Norman Benett Academy w Warszawie. Kwalifikacje terapeutyczne zdobyłam w Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (LETSR ) w Warszawie. Natomiast swoje kompetencje pracy w biznesie ugruntowałam w Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  Sesje psychologiczno-coachingowe prowadzę zgodnie ze standardami europejskiej organizacji European Mentoring and Coaching Council. Natomiast terapię psychologiczną prowadzę w oparciu o metodę krótkoterminową TSR, stosując metodę zorientowaną na rozwiązania.

  Pracując łączę kwalifikacje psychologa z umiejętnościami i kompetencjami coacha oraz terapeuty, co daje mi ogromny wachlarz możliwości pracy z ludźmi i zwiększa moją skuteczność. Dobieram metodę i sposób pracy, do indywidulanych potrzeb moich klientów. Nurt terapeutyczny, w którym pracuje jest spójny z ideą coachingu, co również wzmacnia efektywność mojej pracy.

  Pracuje z ludźmi dorosłymi, w obszarach problemów osobistych jak i zawodowych.
  Prowadząc sesje psychologiczno-coachingowe, skupiam się na zasobach i dobrych stronach moich klientów oraz pozytywnej wizji ich przyszłości.

  W swojej pracy nie podaję konkretnych rozwiązań, gdyż nie na tym polega profesjonalna pomoc psychologiczna, natomiast skutecznie prowadzę do tego, aby każdy sam był w stanie określić swoje potrzeby i znalazł siłę, by otworzyć się na nowe rozwiązania.

  Pomagam moim klientom, uwierzyć w ich potencjał i siłę do zmiany. Pomagam wyjść im z najróżniejszych problemów i trudności, które wydają się nie do rozwiązania by mogli zacząć pozytywnie patrzeć w przyszłość. Zwłaszcza wtedy, gdy zapomną o swojej mocy i wartości, gdy stracą poczucie sensu lub nie wierzą w siebie i w to, że mogą zacząć działać i coś zmieniać.

  Jestem pod stałą opieką superwizyjną, co pozwala mi pogłębiać moją wiedzę i kompetencje, a moim klientom daje pewność jakości i bezpieczeństwa moich usług.
  Jeśli potrzebujesz pomocy, skorzystaj z sesji ze mną.

  Jeśli nie odbieram lub nie odpisuje na wiadomości, to znaczy, ze prowadzę właśnie sesję i na pewno skontaktuje się z tobą później.

  Do zobaczenia!

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • WSFiZ w Warszawie - Psychologia
 • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny - Akademia Umiejętności Trenereskich
 • Norman Benett Academy - „International Practitioner Business Coach”
 • Norman Benett Academy - „Master & Team Coach”
 • Politechnika Warszawska - „Akademia Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego”
 • Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - TSR
więcej

Publikacje