dr n. med.

Kamila Krawczyk

Psychiatra

PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE
  OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT

  WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kontakt mailowy - odpisuję wieczorami, kontakt osobisty - w sytuacji szczególnie kryzysowej przyjmę Pacjenta, którego już lecze, poza kolejnością, sms-y także zakłócają przebieg wizyty, dlatego odpisuję z dużym opóźnieniem.

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
  Więcej informacji:
  www.psychiatria-poznan.com.pl
  Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Inny

  Człowiek, który leczy z powołania i jest zawsze wtedy kiedy go potrzebujemy. Pani Doktor jest wspaniała, sumienna, rzetelna, jasno odpowiada na pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości, tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie, nigdy nie patrzy na zegarek. Jest bardzo konkretna, z dużą wiedzą i doświadczeniem, pewna swoich diagnoz, dodatkowo przesympatyczna, ciepła i miła., Bardzo Pani dziękuję, cieszę się ogromnie, że do Pani trafiłam. Uratowała mnie Pani!

  dr n. med. Kamila Krawczyk2017-04-25

  Dziękuje Wszystkim za miłe słowa i uznanie ;-) , dzięki którym wciąż mam motywację i siłę być z Wami i dla Was. Oby tak było cały czas! Dziękuję tez za tę cierpliwość w kolejkach i opóźnieniach. Wiem , że z drugiej strony drzwi czeka się inaczej ;-(

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor już na 1. wizycie dopasowała dobre i skuteczne leki, które u mnie nie wywołały skutków ubocznych. Ponadto dała wiarę w to, że będzie lepiej i zaraża optymizmem.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Anna S.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta kolejna

  Wiele lat szukałem naprawdę dobrego psychiatry i w końcu znalazłem go, wchodząc po raz pierwszy do gabinetu Pani Kamili :) Pani Doktor jest miła, empatyczna i co najważniejsze kompetentna. Pani doktor uważnie słucha pacjenta i jest otwarta na jego sugestie. Poza tym nigdy się nie śpieszy i zawsze znajdzie czas dla swojego pacjenta. Bardzo polecam.

 • J
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta kolejna

  Jak zawsze kompetentna i miła opieka, z przyjemnością tam wracam i polecam wszystkim, którzy tego potrzebują

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani doktor,sensowna i konkretna. Z wielką uwagą słucha pacjenta,jak najbardziej godna polecenia i zaufania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta kolejna

  Polecam ! Pani Doktor Kamila Krawczyk to dobry lekarz , świetna specjalistka , kompetentna , traktuje pacjenta rzetelnie i z szacunkiem , posiada konkretną wiedzę , jest przyjazna w kontakcie z pacjentami co gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i chęć leczenia .Hg

 • I
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta kolejna

  Profesjonalizm,empatia,rzetelna ocena sytuacji a wszystko to w miłej atmosferze.Jestem pełen optymizmu i pozytywnej energi w walce z problemem po wizycie.Pozdrowienia dla Pani Doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo przemiła Pani doktor z łatwością nawiązująca kontakt z pacjentem co w tym zawodzie jest niezbędne. Rozmawiała z dużym zainteresowaniem, poleciła nawet ksiązki a przede wszystkim co dla mnie najważniejsze szczegółowo wszystko objaśniała i tłumaczyła co pozwoliło mi zrozumieć co dokładnie i dlaczego się dzieje. Rewelacja gorąco polecam Panią doktor:)

 • M

  Profesjonalna przede wszystkim, po pierwszej wizycie wyszlam pelna optymizmu. Konkretna a przy tym symapatyczna Pani Doktor. Nie zamienie na nikogo innego. Polecam wszystkim. Takiego lekarza szukalam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Wizyta pierwszorazowa

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Trudno ocenić efekty leczenia bo dzisiaj wzięłam pierwsze dawki leków. Wiem ze długa i trudna droga przede mną może najtrudniejsza w dotychczasowym życiu ale bardzo bym chciała zeby Pani doktor byla w niej ze mną. Wspaniała osoba z wielkim zaangażowaniem profesjonalnym drobiazgowym wnikliwym kompleksowym podejściem. Od Pani doktor powinni sie uczyć nie tylko inni lekarze psychiatrzy ale innych specjalności. Polecam od serca.

Najbliższe terminy:

kolejne dni