dr n. med.

Kamila Krawczyk

Psychiatra

PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE
  OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT

  WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kontakt mailowy - odpisuję wieczorami, kontakt osobisty - w sytuacji szczególnie kryzysowej przyjmę Pacjenta, którego już lecze, poza kolejnością, sms-y także zakłócają przebieg wizyty, dlatego odpisuję z dużym opóźnieniem.

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
  Więcej informacji:
  www.psychiatria-poznan.com.pl
  Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Ocena pacjentów:

 • I

  Profesjonalizm,empatia,rzetelna ocena sytuacji a wszystko to w miłej atmosferze.Jestem pełen optymizmu i pozytywnej energi w walce z problemem po wizycie.Pozdrowienia dla Pani Doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo przemiła Pani doktor z łatwością nawiązująca kontakt z pacjentem co w tym zawodzie jest niezbędne. Rozmawiała z dużym zainteresowaniem, poleciła nawet ksiązki a przede wszystkim co dla mnie najważniejsze szczegółowo wszystko objaśniała i tłumaczyła co pozwoliło mi zrozumieć co dokładnie i dlaczego się dzieje. Rewelacja gorąco polecam Panią doktor:)

 • M

  Profesjonalna przede wszystkim, po pierwszej wizycie wyszlam pelna optymizmu. Konkretna a przy tym symapatyczna Pani Doktor. Nie zamienie na nikogo innego. Polecam wszystkim. Takiego lekarza szukalam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Trudno ocenić efekty leczenia bo dzisiaj wzięłam pierwsze dawki leków. Wiem ze długa i trudna droga przede mną może najtrudniejsza w dotychczasowym życiu ale bardzo bym chciała zeby Pani doktor byla w niej ze mną. Wspaniała osoba z wielkim zaangażowaniem profesjonalnym drobiazgowym wnikliwym kompleksowym podejściem. Od Pani doktor powinni sie uczyć nie tylko inni lekarze psychiatrzy ale innych specjalności. Polecam od serca.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor swoją terapią bardzo mi pomogła, cechuje ją spokój, ciepło, umiejętność słuchania, dzięki jej terapii otwarłem się i pozbyłem stale towarzyszącego mi lęku, znacznie lepiej funkcjonuję, bez niepotrzebnych zahamowań, z wyższą samooceną, minął ponad rok od ukończenia kuracji, mam nadzieję że ten stan się będzie utrzymywał.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  super lekarz super człowiek. Po dwóch miesiącach leczenia depresji jestem o 70 procent innym człowiekiem. A Pani Doktor to prawdziwy przyjaciel. Polecam wszystkim ☺

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pomimo czasem drazliwych pytań, czułem się swobodnie i nie miałem żadnych oporów żeby mówić o swoim problemie. Na poprzedniej wizycie otrzymałem leki, które bardzo mi pomogły. Pani doktor rzetelna i profesjonalna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Pani doktor wykazuje empatię, zrozumienie i wczucie się w problemy indywidualnego przypadku. Polecam z czystym sercem. Nawet dla osoby z depresją wizyta u dr Krawczyk może być przyjemnością.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Kamila Krawczyk to najlepsza osoba pod słońcem! Serdecznie polecam! Bardzo fajna i sympatyczna atmosfera :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super super super i jeszcze raz super. Dr Kamila Krawczyk to najlepszy lekarz jakiego spotkałem przez 23lata swojego życia. Uśmiechnięta, spokojna ... i bardzo profesionalna, nie sądziłem że na.wizycie lekarskiej można siedzieć 55min a minęło bardzo szybko, gdybym mógł powtórzył bym ta wizytę jeszcze raz nawet dziś!!! Gorąco polecam .
  Pozdrawiam gorąco Pania Doktor
  Adrian :-)