dr n. med.

Kamila Krawczyk

Psychiatra

PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE
  OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT

  WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kontakt mailowy - odpisuję wieczorami, kontakt osobisty - w sytuacji szczególnie kryzysowej przyjmę Pacjenta, którego już lecze, poza kolejnością, sms-y także zakłócają przebieg wizyty, dlatego odpisuję z dużym opóźnieniem.

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
  Więcej informacji:
  www.psychiatria-poznan.com.pl
  www.kamila-krawczyk.pl
  Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2004
 • Studia doktoranckie Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
184 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Panią Kamilę cechuje wysoki profesjonalizm oraz dociekliwość w stawianiu trafnej diagnozy. Na pierwszej wizycie z najwyższą uwagą przestudiowała cały stos badań lekarskich, od badań krwi począwszy, poprzez badania ekg aż do zdjęć usg oraz zleciła dodatkowe badania, aby wykluczyć inne przyczyny ogólnego złego samopoczucia pacjenta. Wyrozumiała i empatyczna, zdecydowanie godna polecenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarka kompetentna, empatyczna, kontaktowa. Dociekliwa, jeżeli chodzi o wyjaśnienie przyczyn i powodów schorzenia. Dokładnie tłumaczy diagnozę, wyjaśnia wątpliwości i uspokaja.

 • K
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Moja starsza mama z depresja odwiedzila Panią Doktor i jest pod duzym wrażeniem empatii, życzliwości i profesjonalizmu p.dr Kamili Krawczyk.Po wizycie po raz pierwszy od dlugiego czasu uśmiechnęła się i byla bardziej optymistycznie nastawiona do przyszłości.Dostała tez lek, który ma zamiar wziąć.Dziekujemy Pani Doktor

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doskonałe podejście do pacjenta, szerokie spojrzenie na problem,trafny dobór leków (zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami pacjenta). Ponadto kontakt mailowy w razie potrzeby. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentna, dbająca o dobrą atmosferę, budząca zaufanie, inteligentna, mająca dobrą aurę, dobrze wyglądająca

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam Panią doktor, bardzo przyjazna osoba, konkretną, zawsze po wizycie jestem pełna optymizmu i pozytywnych myśli! Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Oby każdy lekarz podchodził tak do swoich pacjentów. Bardzo dziękuję Pan doktor

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kamila jest osobą godną polecenia. W swoim fachu nie spogląda na pacjenta z góry. Z charakteru jest osobą empatyczną i otwartą przez co można poczuć się w jej gabinecie odrobinę bardziej swobodnie.
  Z czystym sumieniem polecam panią Kamilę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Wizyta pierwszorazowa

  Pełen profesjonalizm ..Bardzo kompetentna osoba na właściwym miejscu .Bardzo polecam! Pani doktor nie patrzy na zegarek w pełni odpowiada na zadawane pytania. Super przemiła i wyrozumiała osoba.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo profesjonalna. Niewiarygodnie mi pomaga. Pierwszy lekarz, który słucha i faktycznie diagnozuje zamiast po prostu przepisywac leki. Polecam z pełna szczerością.