dr n. med.

Kamila Krawczyk

Psychiatra

PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE
  OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT

  WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kontakt mailowy - odpisuję wieczorami, kontakt osobisty - w sytuacji szczególnie kryzysowej przyjmę Pacjenta, którego już lecze, poza kolejnością, sms-y także zakłócają przebieg wizyty, dlatego odpisuję z dużym opóźnieniem.

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
  Więcej informacji:
  www.psychiatria-poznan.com.pl
  Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Ocena pacjentów:

161 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Pani doktor wykazuje empatię, zrozumienie i wczucie się w problemy indywidualnego przypadku. Polecam z czystym sercem. Nawet dla osoby z depresją wizyta u dr Krawczyk może być przyjemnością.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Kamila Krawczyk to najlepsza osoba pod słońcem! Serdecznie polecam! Bardzo fajna i sympatyczna atmosfera :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super super super i jeszcze raz super. Dr Kamila Krawczyk to najlepszy lekarz jakiego spotkałem przez 23lata swojego życia. Uśmiechnięta, spokojna ... i bardzo profesionalna, nie sądziłem że na.wizycie lekarskiej można siedzieć 55min a minęło bardzo szybko, gdybym mógł powtórzył bym ta wizytę jeszcze raz nawet dziś!!! Gorąco polecam .
  Pozdrawiam gorąco Pania Doktor
  Adrian :-)

 • Od trzech lat korzystam z porad Pani doktor Kamili Krawczyk bardzo profesjonalna i fachowa obsługa lekarska . Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia w trudnej sytuacji życiowej lub samotnie walczy od dłuższego czasu z depresją lub innymi chorobami.
  Pani doktor oprócz tego, że jest świetnym diagnostą, potrafi również dać ogromne wsparcie.
  Szanuje swoich pacjentów i pomaga przejść trudny czas w atmosferze pełnego zrozumienia i szacunku.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem. Interesuje się pacjentem szuka przyczyn i objawów aby dobrze postawić diagnozę i dobrać leki. Jest sympatyczna i serdeczną osobą. Większość lekarzy powinna brać wzór z Pani doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dziękuje za pomoc w dowiadywaniu się kim jestem i za możliwość pozostania sobą. Dziękuje za pomoc w poznaniu choroby i uczeniu się jak z nią żyć. Dziękuje za dobro, cierpliwość i wiedzę. Za nadzieje, która Pani dała naszej rodzinie. Za wiarę we mnie mimo licznych potknięć.

  dr n. med. Kamila Krawczyk2017-01-23

  Bardzo dziękuję za ciepłe i miłe słowa, które tym bardziej nadają sens aby się uczyć , nabierać pokory i być dla Was ....

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cudowna osoba. Uważnie słucha pacjenta. Już sama rozmowa z Panią Doktor podnosi na duchu. Cieszę się, że w końcu zdecydowałam się sobie pomóc i wiem, że jestem pod dobrą opieką:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  zaczynam mieć nadzieję, powoli ale staje do walki, dzieki pani zaczynam wieryc ze sie uda
  Jeszcze raz dziękuję.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dziękuję Pani Doktor !
  Początkowo trochę wstydu który został przełamany przez rzeczowość i empatię. Bardzo polecam Panią Doktor.
  Jeszcze raz dziękuję.