dr n. med.

Kamila Krawczyk

Psychiatra

PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE
  OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT

  WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kontakt mailowy - odpisuję wieczorami, kontakt osobisty - w sytuacji szczególnie kryzysowej przyjmę Pacjenta, którego już lecze, poza kolejnością, sms-y także zakłócają przebieg wizyty, dlatego odpisuję z dużym opóźnieniem.

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
  Więcej informacji:
  www.psychiatria-poznan.com.pl
  Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Wizyta pierwszorazowa

  Pani doktor działa jak balsam na zbolałą duszę.Przemiła,uważnie słuchająca i zadająca konkretne pytania.Po wizycie wyszłam uskrzydlona.Jednak jeśli ktoś ma silne lęki i boi się reakcji występujących po nowo zapisanych lekach niech nie liczy na możliwość kontaktu,uspokojenia i wyjaśnienia:(:( z problemem i wątpliwościami związanymi z reakcją organizmu na leki zostajemy sami:(:( Byłam u innego lekarza wcześniej ,który odbierał telefon lub od razu oddzwaniał.To jest minusem wartym przemyślenia przez pacjenta....

  dr n. med. Kamila Krawczyk2017-06-07

  Dziękuję za kolejne słowa wsparcia ;-) i przy okazji raz jeszcze wyjaśnię , ze nie odbieram telefonów zarówno z szacunku do Pacjentów , z którymi rozmawiam na wizycie oraz dlatego , ze po prostu nie jestem w stanie ani w pracy ani po pracy ich odbierać z racji na inne obowiązki rodzinne ;-). Jestem codziennie do dyspozycji pod sms i mailowo - łatwiej mi odpisac niż odbierać telefon, który dzwoni cały czas . Odpowiadam na wszelkie pytania w miarę możliwości czasowych ale zawsze tak , żeby nie przeszkadzać Pacjentowi, z którym przeprowadzam badanie. Nie jestem w stanie tego zrobić inaczej, jest Was wielu , każdy potrzebujący a ja jestem tylko jedna. Faktycznie nie patrzę tez na zegarek i niestety nie potrafię przewidziec jak będzie wyglądał kolejny dzien w pracy, dlatego tez godzina wizyty jest orientacyjna i są niestety opóźnienia , czasami nawet ok godziny . Bardzo Państwa za to przepraszam i dziękuję Wszystkim że cenicie moje leczenie, mimo tych niedogodności . Pozdrawiam serdecznie Kamila Krawczyk

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kamila jest osobą godną polecenia. W swoim fachu nie spogląda na pacjenta z góry. Z charakteru jest osobą empatyczną i otwartą przez co można poczuć się w jej gabinecie odrobinę bardziej swobodnie.
  Z czystym sumieniem polecam panią Kamilę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Wizyta pierwszorazowa

  Pełen profesjonalizm ..Bardzo kompetentna osoba na właściwym miejscu .Bardzo polecam! Pani doktor nie patrzy na zegarek w pełni odpowiada na zadawane pytania. Super przemiła i wyrozumiała osoba.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo profesjonalna. Niewiarygodnie mi pomaga. Pierwszy lekarz, który słucha i faktycznie diagnozuje zamiast po prostu przepisywac leki. Polecam z pełna szczerością.

 • Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Nie ma takich słów, które mogłyby opisać niesamowitość Pani Doktor! Mam wielkie szczęście, że trafiłam na tak wspaniałego specjalistę i człowieka zarazem :)
  Pani Doktor, dziękuję za każde spotkanie, rozmowę i za każde słowo...które pozwala uwierzyć, daje nadzieję i siłę do dalszej "walki"!
  Dziękuję!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Inny

  Człowiek, który leczy z powołania i jest zawsze wtedy kiedy go potrzebujemy. Pani Doktor jest wspaniała, sumienna, rzetelna, jasno odpowiada na pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości, tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie, nigdy nie patrzy na zegarek. Jest bardzo konkretna, z dużą wiedzą i doświadczeniem, pewna swoich diagnoz, dodatkowo przesympatyczna, ciepła i miła., Bardzo Pani dziękuję, cieszę się ogromnie, że do Pani trafiłam. Uratowała mnie Pani!

  dr n. med. Kamila Krawczyk2017-04-25

  Dziękuje Wszystkim za miłe słowa i uznanie ;-) , dzięki którym wciąż mam motywację i siłę być z Wami i dla Was. Oby tak było cały czas! Dziękuję tez za tę cierpliwość w kolejkach i opóźnieniach. Wiem , że z drugiej strony drzwi czeka się inaczej ;-(

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor już na 1. wizycie dopasowała dobre i skuteczne leki, które u mnie nie wywołały skutków ubocznych. Ponadto dała wiarę w to, że będzie lepiej i zaraża optymizmem.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Anna S.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta kolejna

  Wiele lat szukałem naprawdę dobrego psychiatry i w końcu znalazłem go, wchodząc po raz pierwszy do gabinetu Pani Kamili :) Pani Doktor jest miła, empatyczna i co najważniejsze kompetentna. Pani doktor uważnie słucha pacjenta i jest otwarta na jego sugestie. Poza tym nigdy się nie śpieszy i zawsze znajdzie czas dla swojego pacjenta. Bardzo polecam.

 • J
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta kolejna

  Jak zawsze kompetentna i miła opieka, z przyjemnością tam wracam i polecam wszystkim, którzy tego potrzebują

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani doktor,sensowna i konkretna. Z wielką uwagą słucha pacjenta,jak najbardziej godna polecenia i zaufania.