dr n. med.

Kamila Krawczyk

Psychiatra

222 opinie +dodaj

Umów wizytę 2147 odwiedzin w ciągu 30 dni

W DNIACH 19.03 -03.04.2018 PRZEBYWAM NA URLOPIE ZDROWOTNYM . PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT WAŻNE ZASADY:… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
222 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Kompetencja, zaangażowanie, szacunek do pacjenta to tylko część z wielu zalec Pani dr Kamili. Polecam wszystkim, którzy potrzebują fachowej opinii bądź stałej opieki psychiatrycznej.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Wspaniała p.Doktor!Bardzo skuteczna w doborze leków,w krótkim czasie wydobyla mnie z głębokiej depresji.Jest osoba niezwykle mila i empatyczna!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to bardzo konkretna kobieta z super podejściem do pacjenta.Wytłumaczyła mi wszystko bardzo dokładnie,dzięki temu zrozumiałam swoją chorobę jeszcze lepiej. Dobrała mi bardzo dobrze leki zapewniając mnie,że są one dla mnie bezpieczne,ponieważ niestety obawiałam się brania leków. Jest sympatyczna,kompetentna i przede wszystkim dla pacjenta!!!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo konkretna i rzeczowa. Odpowiada na pytania i tłumaczy. Bardzo sympatyczna. Jedna rzecz, której mi brakowało, to nieco więcej czasu na mówienie - 40 minut na pierwsze spotkanie to nieco za mało czasu. Nie przeszkadza to jednak Pani doktor w stawianiu diagnozy i proponowaniu sensownego leczenia.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Wizyta pierwszorazowa

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty .
  Pani doktor zadawala pytania które bardzo ulatwily mi opisanie moich problemów . Nie odzczulam ze czas mam ograniczony. Była bardzo wyrozumiala .

 • E
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: złe samopoczucie

  Bardzo dobry specjalista lekarz godny zaufania nie zostawia w potrzebie cierpliwie odpisuje na każde pytanie Pani Doktor daje nadzieję emanuje cudowna energią jest zdecydowana i pewna w leczeniu leczy mnie od dawna i najblizsza mi osobę z bardzo dobrym skutkiem na zawsze pozostanie dla nas kimś wyjatkowym kochamy Panią Doktor i bedziemy wdzieczni do konca zycia

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam dziś u Pani doktor pierwszy raz(wcześniej byłam u innego psychiatry).Szkoda, że można dać tylko 5 gwiazdek:).Na pewno nie zamienie Pani Kamili na innego lekarza.Poszłam z polecenia i gorąco też polecam każdemu kto tego potrzebuje!Widać , że jest to Lekarz z powołania, a do tego miła atmosfera.Jestem podniesiona na duchu i mam nadzieje, że wróce do zdrowia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Poleca, Pani doktor konkretna a przy tym miła i nie stwarza dystansu. W końcu życie nabrało kolorów ;) leki dobrze dobrane.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta kolejna

  Pani Doktor miła i uprzejma. Panowała u mnie nerwica natręctw lęki obsesja na punkcie jakiegoś człowieka. Myśl skupiała się na nie istotnych rzeczach. Pani Doktor zaleciła leki i już jest lepiej.

  dr n. med. Kamila Krawczyk2018-01-23

  Liczę na to , że będzie jeszcze lepiej , im dłużej potrwa leczenie ;-)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Pani doktor profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Celnie postawiła diagnozę już na pierwszej wizycie i bardzo skutecznie dobrała lek. Jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie o dużej kulturze osobistej.Bardzo sympatyczna,ze zrozumieniem podchodzi do problemów i trafnie wyciąga wnioski. Dzięki Pani doktor pokonałam lęk,smutek i odzyskałam spokój.Rozpoczęłam nowe życie pełne pozytywnych emocji.W razie wystąpienia problemu,łatwo się z nią skontaktować. Odpisuje na każde maile.Można na nią liczyć o każdej porze.Zdecydowanie Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W DNIACH 19.03 -03.04.2018 PRZEBYWAM NA URLOPIE ZDROWOTNYM .
  PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE
  OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT

  WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kontakt mailowy - odpisuję wieczorami, kontakt osobisty - w sytuacji szczególnie kryzysowej przyjmę Pacjenta, którego już lecze, poza kolejnością, sms-y także zakłócają przebieg wizyty, dlatego odpisuję z dużym opóźnieniem.

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
  Więcej informacji:
  www.psychiatria-poznan.com.pl
  www.kamila-krawczyk.pl
  Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2004
 • Studia doktoranckie Uniwersytet Medyczny w Poznaniu