dr n. med.

Kamila Krawczyk

Psychiatra

144 opinie +dodaj

Umów wizytę 3071 odwiedzin w ciągu 30 dni

PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE
  OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT

  WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kontakt mailowy - odpisuję wieczorami, kontakt osobisty - w sytuacji szczególnie kryzysowej przyjmę Pacjenta, którego już lecze, poza kolejnością, sms-y także zakłócają przebieg wizyty, dlatego odpisuję z dużym opóźnieniem.

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
  Więcej informacji:
  www.psychiatria-poznan.com.pl
  Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Profesjonalnie, fachowo, z duża dozą empatii. Atmosfera i poczucie komfortu w gabinecie na wysokim poziomie. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Dzięki Pani Kamili moje życie wróciło do normalności. Bardzo miła, konkretna i profesjonalna osoba..

 • bardzo dobry

  Kompetentna, bardzo mi pomogła, żyłam w zamkniętym kole nerwów, pani doktor tak trafiła w leki, że moje życie obróciło się o 180°, wreszcie czuję się dobrze, dostrzegam rzeczy , których przedtem nie widziałam i umiem się cieszyć. Polecam.... A i chciałam jeszcze nadmienić, że nie naciąga na niepotrzebne wizyty, wypisuje dużo zapasowych recept...

 • bardzo dobry

  Wspaniały specjalista w każdym aspekcie swojej pracy zawodowej ale także jako z zwykły człowiek z podwyższonym poziomem empatii. Rzeczowo, konkretnie bez wywyzszania się - ot cała Pani Kamila. Lekarze wszelkich specjalizacji - bierzcie przykład. Bo jak na razie, to jesteście dalej w tyle w swym rzekomym "profesjonalnym podejściu do pacjenta"!!! PS. Dalem 5., ale TYLKO dlatego, że nie było 100.!!! Z wyrazami szacunku - Marcin Szpak.

 • bardzo dobry

  Doktor Krawczyk cechuje się ogromnym profesjonalizmem, a zarazem jest niesamowicie ciepłą osobą. Podchodzi do pacjentów z ogromną empatią, troską i zrozumieniem. Gorąco polecam!

 • bardzo dobry

  W lutym minie dwa lata, jak trafiłam do p. Kamili. Przedtem była u niej moja Mama, której pani Kamila pomogła wyjść z depresji w połączeniu z silną nerwicą lękową. W lutym byłam totalnym zombie - nerwica natręctw uniemożliwiała mi normalne funkcjonowanie. P. Kamila zapisała mi leki, w których działanie nie wierzyłam - nie wierzyłam, że lek może wpłynąć na moje myśli. Owszem, mamie pomogło, ale mi? Przecież ja jestem tym pechowym przypadkiem! A jednak :-) Trochę to trwało - zupełnie normalnie poczułam się w maju (na początku przez 2-3 dni miałam jeszcze gorsze jazdy, ale potem już powoli było z górki) I od tego czasu jest bardzo dobrze. Cały czas biorę leki, chociaż ograniczyłam znacznie ich ilość. Bardzo się cieszę, że przyszłam do pani Kamili. I bardzo dziękuję. Piszę to tez, żeby dodać otuchy innym Pacjentom. Że jednak można. pozdrawiam! Asiakam

 • bardzo dobry

  Dobre wrażenie , profesjonalne podejście do tematu. Dopiero pierwsza wizyta więc ciężko napisać coś więcej.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor K. Krawczyk to najlepszy lekarz psychiatra u jakiego byłam. Ogromny profesjonalizm, cierpliwość i empatia w stosunku do pacjenta. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i przyjazna wizyta. Dobry kontakt z pacjentem, indywidualne podejście i troska. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem podczas wizyty. Szczegolowy wywiad oraz indywidualne podejście do pacjenta.

Najbliższe terminy:

kolejne dni