dr n. med.

Kamila Krawczyk

Psychiatra

137 opinii +dodaj

Umów wizytę 2620 odwiedzin w ciągu 30 dni

PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE
  OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT

  WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kontakt mailowy - odpisuję wieczorami, kontakt osobisty - w sytuacji szczególnie kryzysowej przyjmę Pacjenta, którego już lecze, poza kolejnością, sms-y także zakłócają przebieg wizyty, dlatego odpisuję z dużym opóźnieniem.

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
  Więcej informacji:
  www.psychiatria-poznan.com.pl
  Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani Doktor K. Krawczyk to najlepszy lekarz psychiatra u jakiego byłam. Ogromny profesjonalizm, cierpliwość i empatia w stosunku do pacjenta. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i przyjazna wizyta. Dobry kontakt z pacjentem, indywidualne podejście i troska. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem podczas wizyty. Szczegolowy wywiad oraz indywidualne podejście do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest fantastyczna i zawsze można liczyć na jej pomoc. Leczę się u niej od 2012 roku i nie zamierzam tego zmieniać :)

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo uprzejma i przyjazna. Po pierwszej wizycie mam bardzo miłe odczucia i wiem , że Pani Kamila jest osobą , która jest w stanie mi pomóc.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest wspaniałym specjalistą, ciepła i wyrozumiała. Zawsze można liczyć na kontakt, co jest niespotykane. Szczerze polecam wszystkim, którzy borykają się z depresją. Marlena M.

 • bardzo dobry

  Pani Kamila bardzo dobrze dobiera lekki. Obecnie stosuję jeden, inni lekarze przepisywali mi ich coraz wiecej i doprowadzili mnie do stanu, ze czułem się jak roślinna. Polecam

 • bardzo dobry

  Świetna Pani doktor. Bardzo miła i cierpliwa. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Merytoryczna.

 • bardzo dobry

  Pacjentką Pani dr Krawczyk jestem od końca września 2013 roku i tę współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Dzięki dobrze ustawionemu leczeniu mogłam ukończyć studia licencjackie i mimo, że później na skutek różnych zawirowań, miałam gorszy czas, teraz znów cieszę się bardzo dobrą formą. Dzięki stałemu kontaktowi mailowemu z Panią Kamilą, jest możliwość dopytania się o kwestie dawkowania między wizytami lub też dopowiedzenie czegoś, co wydaje się istotne, a umknęło w trakcie wizyty. Bardzo sobie cenię również to,że w przypadku braku wolnych terminów w Znanym lekarzu, można mimo to, dostać się na wizytę do Pani dr (to również dzięki wiadomościom mailowym). Na koniec wypowiedzi, zwrócę jeszcze uwagę na kolejny, istotny moim zdaniem plus, że Pani Kamila, oprócz zapisywania leków, zwraca również uwagę pacjentów na inne formy terapii, co w moim przypadku przynosi bardzo dobry efekt. Szkoda,że akurat tej rady Pani dr posłuchałam z pewnym opóźnieniem, ale lepiej późno niż wcale. Podsumowując: Bardzo polecam Panią Kamilę. P.S. Mnie akurat w ogóle nie przeszkadza,że muszę czasem poczekać chwilę dłużej, w ciasnym pomieszczeniu, jak to czytałam w którymś z poprzednich komentarzy, bo uważam,że warto trochę poczekać, a ten czas można poświęcić, np. na miłą lekturę.:)

 • bardzo dobry

  Bardzo miła osoba, stresowałam się wizytą ale gdy pani doktor się przywitała natychmiast rozluźniła atmosferę. Konkretne i rzetelne wyjaśnienie problemu i leczenia. Jestem bardzo zadowolona i pełna nadziei.

Najbliższe terminy:

kolejne dni