dr n. med.

Kamila Krawczyk

Psychiatra

132 opinie +dodaj

Umów wizytę 2405 odwiedzin w ciągu 30 dni

PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE
  OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT

  WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kontakt mailowy - odpisuję wieczorami, kontakt osobisty - w sytuacji szczególnie kryzysowej przyjmę Pacjenta, którego już lecze, poza kolejnością, sms-y także zakłócają przebieg wizyty, dlatego odpisuję z dużym opóźnieniem.

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
  Więcej informacji:
  www.psychiatria-poznan.com.pl
  Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Specjalizacje

 • Psychiatria

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest wspaniałym specjalistą, ciepła i wyrozumiała. Zawsze można liczyć na kontakt, co jest niespotykane. Szczerze polecam wszystkim, którzy borykają się z depresją. Marlena M.

 • bardzo dobry

  Pani Kamila bardzo dobrze dobiera lekki. Obecnie stosuję jeden, inni lekarze przepisywali mi ich coraz wiecej i doprowadzili mnie do stanu, ze czułem się jak roślinna. Polecam

 • bardzo dobry

  Świetna Pani doktor. Bardzo miła i cierpliwa. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Merytoryczna.

 • bardzo dobry

  Pacjentką Pani dr Krawczyk jestem od końca września 2013 roku i tę współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Dzięki dobrze ustawionemu leczeniu mogłam ukończyć studia licencjackie i mimo, że później na skutek różnych zawirowań, miałam gorszy czas, teraz znów cieszę się bardzo dobrą formą. Dzięki stałemu kontaktowi mailowemu z Panią Kamilą, jest możliwość dopytania się o kwestie dawkowania między wizytami lub też dopowiedzenie czegoś, co wydaje się istotne, a umknęło w trakcie wizyty. Bardzo sobie cenię również to,że w przypadku braku wolnych terminów w Znanym lekarzu, można mimo to, dostać się na wizytę do Pani dr (to również dzięki wiadomościom mailowym). Na koniec wypowiedzi, zwrócę jeszcze uwagę na kolejny, istotny moim zdaniem plus, że Pani Kamila, oprócz zapisywania leków, zwraca również uwagę pacjentów na inne formy terapii, co w moim przypadku przynosi bardzo dobry efekt. Szkoda,że akurat tej rady Pani dr posłuchałam z pewnym opóźnieniem, ale lepiej późno niż wcale. Podsumowując: Bardzo polecam Panią Kamilę. P.S. Mnie akurat w ogóle nie przeszkadza,że muszę czasem poczekać chwilę dłużej, w ciasnym pomieszczeniu, jak to czytałam w którymś z poprzednich komentarzy, bo uważam,że warto trochę poczekać, a ten czas można poświęcić, np. na miłą lekturę.:)

 • bardzo dobry

  Bardzo miła osoba, stresowałam się wizytą ale gdy pani doktor się przywitała natychmiast rozluźniła atmosferę. Konkretne i rzetelne wyjaśnienie problemu i leczenia. Jestem bardzo zadowolona i pełna nadziei.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest moim trzecim psychiatra w trzyletnim zmaganiu się z depresja i zaburzeniami lękowymi.Atmosfera swobodna,profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta....straciłam nadzieję na normalne życie ale po wizycie u Pani Doktor wierzę,że się uda.Polecam gorąco.

 • bardzo dobry

  doskonały ,perfekcyjny lekarz,który wyprowadził mnie z głębokiej depresji i utrzymuje w dobrej kondycji już dwa lata.Bardzo polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Kamila Krawczyk ( 28 lipca 2016)

  Serdecznie dziękuje za miłe opinie ;-) Dzięki Państwa zadowoleniu pracuje mi się lepiej

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest kompetentnym lekarzem znającym się w 100% na swojej profesji, a przy tym jest bardzo ludzka, ciepła w kontakcie ze swoim pacjentem przez co wizyta staje się bardziej komfortowa. Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra pani doktor, bardzo ciepła i życzliwa osoba, wyleczyła mnie z silnej depresji, ponadto wizyty u pani doktor przebiegają w miłej i ciepłej atmosferze. Polecam z całego serca. To najlepszy psychiatra u którego byłam.

 • bardzo dobry

  O skutkach terapii nie mogę jeszcze nic powiedzieć bo oczywiście za wcześnie na to, ale z przebiegu samej wizyty jestem bardzo zadowolony. Miło, profesjonalnie i z nadzieją na wyleczenie.

Najbliższe terminy:

kolejne dni