dr n. med.

Kamila Krawczyk

Psychiatra

Umów wizytę 2743 odwiedziny w ciągu 30 dni

PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • PRZYJMUJĘ TYLKO OSOBY DOROSŁE
  OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT

  WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kontakt mailowy - odpisuję wieczorami, kontakt osobisty - w sytuacji szczególnie kryzysowej przyjmę Pacjenta, którego już lecze, poza kolejnością, sms-y także zakłócają przebieg wizyty, dlatego odpisuję z dużym opóźnieniem.

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
  Więcej informacji:
  www.psychiatria-poznan.com.pl
  Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Dziękuje za pomoc w dowiadywaniu się kim jestem i za możliwość pozostania sobą. Dziękuje za pomoc w poznaniu choroby i uczeniu się jak z nią żyć. Dziękuje za dobro, cierpliwość i wiedzę. Za nadzieje, która Pani dała naszej rodzinie. Za wiarę we mnie mimo licznych potknięć.

 • bardzo dobry

  Cudowna osoba. Uważnie słucha pacjenta. Już sama rozmowa z Panią Doktor podnosi na duchu. Cieszę się, że w końcu zdecydowałam się sobie pomóc i wiem, że jestem pod dobrą opieką:)

 • bardzo dobry

  zaczynam mieć nadzieję, powoli ale staje do walki, dzieki pani zaczynam wieryc ze sie uda
  Jeszcze raz dziękuję.

 • bardzo dobry

  Dziękuję Pani Doktor !
  Początkowo trochę wstydu który został przełamany przez rzeczowość i empatię. Bardzo polecam Panią Doktor.
  Jeszcze raz dziękuję.

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo wnikliwa analiza niezbędna do prawidłowej diagnozy.Gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Super podejście do pacjenta.Pani doktor postawiła trafną diagnozę gdzie inni lekarze mieli z tym duży problem.Bardzo polecam Panią Doktor!

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, dogłębna analiza problemu, a dodatkowo leki Pani doktor dobrała za pierwszą próbą. Zdecydowanie polecam!

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo uprzejma a przy tym trafnie dobrała leki do mojego problemu, leczę się od około roku i jest coraz lepiej. Mam tylko małą prośbe/uwage "techniczną" w poczekalni przydałby się wieszak na kurkti/bluzy- byłoby wygodniej.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest profesjonalna w swoim fachu, a do tego jest niesamowicie ciepłą osobą. Wizyty nie są niczym nieprzyjemnym. Zyskuje się wiarę i nadzieję na wyjście z problemu. Wprowadzenie jakichkolwiek leków odbywa się po szczegółowym wywiadzie. Zrozumienie problemu przez Panią Doktor bardzo pomaga i podnosi na duchu. Polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo miła, wzbudza zaufanie, przeprowadziła szczegółowy wywiad zanim podjęła decyzję o sposobie leczenia.

Najbliższe terminy:

kolejne dni