Adres

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny
Osiedle Ogrodowe 5/12, Nowa Huta, Kraków


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Blik, Przelew na konto, Gotówka

NIP

6783078262

Adres firmy

Władysława Jaworskiego 8/8, Kraków

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Osiedle Ogrodowe 5/12, Kraków

180 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

Konsultacja psychologiczna ma umożliwić uzyskanie wsparcia w obliczu kryzysów czy zmian. Konsultacje mogą odbywać się nieregularnie i doraźnie w zależności od potrzeb.
Czas trwania: 45 minut



Osiedle Ogrodowe 5/12, Kraków

180 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

Konsultacja psychoterapeutyczna to od trzech do pięciu spotkań, które są wprowadzeniem do ewentualnego procesu psychoterapeutycznego. Obejmują one wywiad oraz omówienie celów i motywacji.

Proszę o decydowanie się na termin, który będzie dogodny długoterminowo. Jeżeli proces terapeutyczny zostanie podjęty, termin wizyty będzie obowiązywał na kolejnych spotkaniach (psychoterapia indywidualna).
Czas trwania: 45 minut.



Osiedle Ogrodowe 5/12, Kraków

180 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

Psychoterapia indywidualna czyli sesje następujące po konsultacjach psychoterapeutycznych.
Czas trwania: 45 minut.

Moje doświadczenie

O mnie

Wykształcenie psychologiczne zdobyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, kończąc jednolite studia magisterskie. Aktualnie jestem w trakcie cał...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  • Kurs Psychoterapia Psychodynamiczna orgaznizowany przez Gabinet Psychiatrii Psychodynamicznej Kliniki Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (w trakcie)

Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychologia kryzysu

Doświadczenie

  • Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie
  • Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie na ulicy Garncarskiej w Krakowie
  • Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie (oddział ogólnopsychiatryczny)

Zdjęcia


Znajomość języków

  • Polski

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Konsultacja psychologiczna

Pani Kamila jest doskonałą profesjonalistką, a zarazem bardzo ciepłą i empatyczną osobą, która tworzy atmosferę bezpieczeństwa i zrozumienia. Zdecydowanie polecam wizytę.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny psychoterapia indywidualna

Pani Kamila jest wspaniałą, profesjonalną i ciepłą specjalistką. Z całego serca polecam ją osobom, które poszukują psychoterapeuty, który minimalizuje lęk związany z rozpoczęciem terapii, ale też świetnie i empatycznie towarzyszy w trakcie procesu.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny konsultacja psychoterapeutyczna

Polecam ! Pani Kamila jest bardzo empatyczną i zaangażowaną psychoterapeutką.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzien dobry, od jakiegos czasu podczas zasypiania dziwnie mi sie oddycha tzn. tak lekko a zarazem ciezko. Wybudzam sie po zaśnięciu i probuje zlapac normalny oddech ale sie nie da. Czuje sie jakby byl nie pełny. Choruje na niedoczynnosc tarczycy od okolo 3/4 lat a od 2/3 miesiecy nie biore lekow (letrox 50), bo mi sie skonczyly. Choruje tez na zaburzenia lękowe (nocne) i mam ataki paniki. Dopowiem ze oddycham tak dziwnie czesto jak o tym pomysle ale potem gdy usne nie mysle o tym a i tak ten stan mnie wybudza. Od miesiaca pale e-papierosa (nie czesto). Pytanie zatem jest takie czy to jakas choroba, czy tarczyca, przez papierosa czy moze jest to zwiazane z psychika? Chodzilam rok na terapie lęki nocne ustały, jednak kilka dni temu powróciły. Czy to mi siedzi w glowie czy to jest cos powazniejszego?

Dzień dobry. Przede wszystkim wskazana byłaby konsultacja endokrynologiczna w związku z leczeniem niedoczynności tarczycy. Nieprawidłowa lub przerwana farmakoterapia może wpływać na funkcjonowanie fizyczne jak i psychiczne. W związku ze zdiagnozowanym zaburzeniami lękowymi wskazana byłaby również konsultacja psychiatryczna. Tylko poprzez konsultacje ze specjalistami, którzy poznają pełną historię choroby możliwe będzie ustalenie przyczyny problemów i skutecznego leczenia. Życzę zdrowia.

mgr Kamila Kozaczka

Dzień dobry. Od 10 lat zmagam się z problemami życiowymi. Na początku tych problemów potrafiłam (przynajmniej tak mi się na tamten czas wydawało) radzić sobie z nimi.

Byłam "twarda", podchodziłam do nich bez emocji, wydawało mi się, że wszystko po mnie "spływa", byłam nastawiona na ich rozwiązywanie i nie pozwalałam sobie na rozpacz, żeby nie utracić rozsądnego myślenia. Zdarzało mi się wówczas robić sobie samej taką a'la terapię i "rozmawiać z własnym mózgiem", co miało mi trochę pomóc racjonalnie myśleć. Na przykład mówiłam sobie: "Nie mam na to wpływu", "Teraz nic nie zdziałam, bo nie mam takiej mocy", "Przecież problemy nie trwają wiecznie", "No i co z tego-świat się nie zawalił", "Takie rzeczy się zdarzają". Gdy rozwiązywałam jeden problem, to pojawiały się cztery kolejne. Myślałam, że nie potrzebuję psychoterapeuty, bo przecież jakoś funkcjonuje. Ludzie mają poważniejsze problemy i zmagają się z naprawdę tragicznymi wydarzeniami i uważałam, że się do nich nie zaliczam i nie powinnam nikomu zawracać gitary i blokować miejsca u specjalisty.

W międzyczasie trwania tych problemów podjęliśmy z mężem działania, aby mieć własne gniazdo mieszkaniowe. Niestety z powodu inflacji nie dokończyliśmy tych działań.
Później mój mąż stracił pracę, a w niedalekiej przyszłości ja też ją straciłam.

Oboje z mężem jesteśmy na lekach wspomagających, które działają i czujemy się po nich "wszechmocni", to mają jeden zauważalny skutek uboczny: nie chce nam się kochać, a gdy nie bierzemy leków, jesteśmy zniszczonymi ludźmi. Chciałabym umieć funkcjonować bez leków.

Gdy dodam do siebie to wszystko - to znaczy:
problemy+zainwestowane oszczędności+brak mieszkania+brak pieniędzy+brak pracy+ brak życia seksualnego = to dochodzę do wniosku, że wszystkie moje młode lata straciłam na nerwy, stresy i nic z tego życia nie mam i nigdy nie byłam w pełni szczęśliwa.
Jestem pod ścianą i nie wiem co dalej, i jak zadziałać.

W ostatnim czasie pojawiły się również dodatkowe objawy:
- bezsenność, ludzie mnie drażnią, psuję relacje nawet z ludźmi których lubię, ogromne problemy z pamięcią, powracające myśli o tym, żeby się samookaleczyć (choć tego nie chce i nie robie), boję się nawiązać jakikolwiek kontakt z drugim człowiekiem, a gdy do niego dochodzi to próbuje jakoś sprawić, żeby mnie akceptował, co daje odwrotny skutek i odrzucenie, unikam wychodzenia z domu, spotkania rodzinne są dla mnie torturą, bo trzeba mieć przyklejony uśmiech do twarzy, żeby nikt nie wiedział, co się ze mną dzieje, nie panuję nad płaczem i łatwo mnie do niego doprowadzić (wcześniej się to nie zdarzało), nie umiem się odnaleźć w wiekszym gronie osób zwłaszcza jeśli to grono się ze sobą zna a ja jestem nowa.

Czy tego typu historia objawów nadaje się do psychoterapii? Czy mi pomoże? Jak długo i jak regularnie musialabym na nie chodzić? Co Państwo mogą w tej sprawie powiedzieć? Na jaki koszt powinnam się przygotować?

Pozdrawiam
(kobieta, lat 27)

Dzień dobry. Jeżeli dobrze rozumiem, jest Pani w trakcie leczenia farmakologicznego. Wszelkie objawy, o których Pani tutaj wspomniała (szczególnie nawracające myśli o treści autoagresywnej) i uciążliwe skutki uboczne leków, które obecnie Pani zażywa proszę zgłosić psychiatrze. Lekarz może zmienić lek lub dawkę co może pozytywnie wpłynąć na Pani funkcjonowanie i samopoczucie. Proces psychoterapeutyczny jak najbardziej może współistnieć z już wdrożonym leczeniem farmakologicznym. Co do czasu trwania terapii czy częstotliwości spotkań są one zależne od nurtu w jakim będą odbywać się sesje, od indywidualnej oceny terapeuty na podstawie przeprowadzonego z Panią wywiadu i od samego przebiegu terapii. Oczywiście na powodzenie procesu terapeutycznego składa się wiele czynników takich jak własne zaangażowanie czy relacja terapeutyczna ze specjalistą do którego się Pani uda, także zapewnie o jej skuteczności w tym momencie nie jest możliwe. Uważam jednak, że wniesione przez Panią objawy i trudności z jakimi się Pani boryka jak najbardziej mogą być przedmiotem terapii i zachęcam do jej rozważenia. Życzę zdrowia i pozdrawiam, Kamila Kozaczka.

mgr Kamila Kozaczka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania