Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

plac Generała Józefa Wybickiego 12/2, Gdańsk
Gabinet Psychoterapii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto, Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
Obwodowa 35E/C11, Reda
Gabinet Psychoterapii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Inny

Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam do Pani Justyny. Jest niesamowicie ciepłym człowiekiem i doskonałym specjalistą. Dzięki terapii potrafię sobie radzić z lękami. Znam przyczyny moich negatywnych myśli. W końcu zaczynam wierzyć w siebie i nie boję się „wszystkiego”. Komfort mojego życia ( i życia moich najbliższych )bardzo się poprawił.
Zaczynam życie od nowa. Bardzo dziękuję


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Wspaniała ciepła kobieta cudowny lekarz!!!! Nie musiała czasami nic mówić jej ciepły uśmiech zastępował milion słów humor od razu był lepszy. W moim przypadku sprawiła cud otworzyła drzwi mojego wnętrza a nikomu innemu do tej pory to się nie udało. Dzięki Pani Justynie zupełnie inaczej spojrzałam na świat i na samą siebie. Jest osobą przy której człowiek naprawdę chce być sobą nikogo nie udawać. Pani Justyna jest tak wspaniała kobieta że trudno opisać to słowami!!! Dziękuję za Pani uśmiech!!!!!!!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Justyna jest wyjątkowym terapeutą, a mam porównanie, ponieważ nie była pierwszym psychologiem, który próbował mi pomóc. Po trzech latach męczarni ze stanami lękowymi i agorafobią, trafiłam do Pani Justyny, która mam wrażenie użyła wszystkich narzędzi jakie dała jej nauka w tej dziedzinie, żeby nauczyć mnie pokonać lęk i ataki paniki. Jest to ciepła, miła osoba, pełna empatii, walcząca o pacjenta. Ma dużą wiedzę na temat terapii behawioralno-poznawczej i w fajny praktyczny sposób ją przeprowadza. Po zakończeniu rocznej terapii u Pani Justyny (nie było ze mną łatwo:)) nawet nie wiem kiedy przestałam odczuwać przewlekły lęk, a kiedy mam gorszy dzień i coś się jeszcze przypałęta to przypominam sobie jej słowa i z podniesioną głową idę dalej. Polecam wszystkim nerwuskom Panią Justynę i pamiętajcie, że oprócz dobrego terapeuty potrzebna jest jeszcze wasza ciężka praca. Mnie się udało ! Oby mój przypadek dodał wam otuchy, że ze stanów lękowych i agorafobii się wychodzi, tylko pomalutku...
Pani Justyno... DZIĘKUJĘ z całego serca i przepraszam, że tak nagle zniknęłam bez pożegnania, ale dobrego terapeutę podobno poznaje się po tym gdy się już zapomina z nim umówić, bo jest tak dobrze ;)


A
Użytkownik zweryfikowany

Długo szukałem dobrego psychologa w Gdańku. W końcu trafiłem do Pani Justyny. Miła, uprzejma. ale najważniejsze że pozbyłem się nerwicy. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania