Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Przybyszewskiego 49, Poznań

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu


os. Dębina 103, Poznań

Apimed Wielospecjalistyczne Gabinety Lekarskie

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Ułańska 7

Zdecydowanie nie polecam .
Bo wizycie w szpitalu dzień przed wizytą z mocnym bólem i zastrzyku doraźnym nie chce wydać skierowań badań .gastroskopia/kolonoskopia/tomograf brzucha.Mimo zrobienia USG brzucha i zalecenie lekarza robiącego USG to tomografii z kontrastem odmawia skierowania.Wg tej Pani leczenie to ketonal x2 dziennie można brać nawet 2 tygodnie lub więcej w dawce 100mg bez problemu,że jest bardzo zdrowy.

Poczułem się gorzej niż na wizycie W NFZ.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Lux Med

Pani doktor przepisała mi leki, które samodzielnie stosowalam od kilku dni bez widocznej poprawy. Skończyło się wizyta następnego dnia u innego lekarza, który od razu przepisał antybiotyk i zmienił leki. Nie polecam -wyrzucone pieniądze w błoto.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42 konsultacje internistyczne

Poprosiłam o skierowanie na badania po to, aby sprawdzić stan zdrowia, ale otrzymałam skierowanie tylko na te badania, które są związane z moją chorobą. Skierowania na pozostałe badania nie otrzymałam, ponieważ nie były związane z moją chorobą. Pani Doktor nie zbadała mnie. To, że mi dzisiaj nic nie dolega, to nie znaczy, że za chwilę nie zachoruję na jakąś chorobę, której wczesne wykrycie byłoby możliwe gdybym otrzymała w porę skierowanie na badanie. Pani Doktor zapomniała, co to jest profilaktyka.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Trafna diagnoza, super kontakt z pacjentem, Pani doktor wszystko jasno i precyzyjnie tłumaczy, wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam gorąco !


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Doktor była bardzo uprzejma. Jednak dobrane leki były w 90% suplementami o wartości 140zł, i nie znalazł się wśród leków ani jeden antybiotyk, mimo dość alarmującej sytuacji (leki +wizyta wyniosły mnie 270 zł). Mija tydzień od początku leczenia i nie widzę żadnej poprawy. Sam dokupuję tabletki przeciwkaszlowe z kodeiną i skuteczniejsze sprawdzone tabletki na gardło (przeciw grzybom, prątkom, pierwotniakom i bakteriom). Mam więc nadzieję, że wyleczę się sam.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42 Zwykła wizyta

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani doktor. Zawsze jest zainteresowana pacjentem i otwarta do wysluchania. Dokładnie wyjaśnia proces leczenia, pyta o każde okoliczności, zleca badania dla kontroli leczenia. Mowi tez w jezyku rosyjskim, co jest wazne dla mojej rodziny, bo mozemy latwej powiedat szczegoly o chorobach i zrozumiec polecenia. Polecam Panią doktor wszystkim i osobiscie rosjanam zamieszkałym w Polsce.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42 konsultacja internistyczna

Polecam Panią doktor, bardzo sympatyczna, zainteresowana pacjentem, szczegółowo tłumacząca jakie leki zapisuje, po co, dlaczego i jak je dawkować. I przede wszystkim na wizytę poświęca więcej niż przysłowiowe 5 minut


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor nie bada pacjenta. Przynajmniej nie zbadała mnie. Wypisała leki na zupełnie inną, jak się później okazało, jednostkę chorobową.
Kilka razy później także zawiodła pod wzdlęgem merytorycznym.
Nie polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sympatyczna pani doktor nie leczy pacjentow z domyslu tylko wysyla pacjentow na badania i dopiero stawia diagnoze. Polecam dla wszystkich.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne

Powiązane wyszukiwania